• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZATAMOKOJedlé a léčivé houby: pěstování, druhy, účinky, preparáty
    LETTADLO
    LETTADLO --- ---
    ID_0: dokud si pestujes tak dobrý...ale jak stim kšeftuješ tak to berou jako ostatní opiáty.....
    LETTADLO
    LETTADLO --- ---
    ZATAMOKO: chtěl jsem zviditelnit někoho jineho... ale beru to! z tohodle pohledu jsem nad tim totiž neuvažoval.....
    ID_0
    ID_0 --- ---
    ZATAMOKO: mě to přijde docela fér... jedlé přece lysoně jsou a léčivé minimálně v psychiatrii též tím pádem záhlaví je učiněno za dost...
    spíš mě zajímá legislativa aby po tom nešli chlupatí jako vosy na bonbón!?
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    LETTADLO: nejsem moralista, je mi fuk, zda tam prodavate kubanky atd.
    Spis mi vadi, ze to sem davas ve chvili, kdy tam neni nic zajimavyho.
    Zkus se vzit do role potencialniho zakaznika. Jaky myslis, ze bude standardni postup absolutni vetsiny lidi, kteri nepestuji kubanky?

    uvidi tvuj post > kliknou > uvidi tam nezajimavy sortiment > odchazi > s nejvetsi pravdepodobnosti uz nikdy neprijdou (mozna casem, kdy probublate netem a budete tam mit relevantni produkty, ale to uz je zrejme zaujme konkurence, ktera se nad tim zamyslela hned na zacatku)

    Pripomina mi to necilenou PPC reklamu. Dnes je trend opacny, cileni...


    LETTADLO: ja mam zas pocit, ze lidi na nyxu nedokazou prijmout konstruktivni kritiku...
    LETTADLO
    LETTADLO --- ---
    už mě to ani nepřekvapuje že na nyxu skoro jakakoliv iniciativa je hned zpocatku odsouzena a zkritizovana...
    LETTADLO
    LETTADLO --- ---
    ZATAMOKO: hele ty moralisto neni to muj eshop ale jednoho meho kolegy! klidne me smaz ;) pro někoho je to toy pro někoho zajímavý třeba....a tenhle eshop je v provozu teprve týden...přibyde široka nabidka jedlych hub casem...
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    KAREN: hm, to skoro ani nevim. Já jsem spíš na dřevokazný houby, tyhle "hovnožrouty" moc neumim :)
    Ale určitě můžeš nechat vytrousit spory na sklo, čím víc, tím líp. Až jich budeš mít dost, tak smíchej s vodou a zalejvej po zahradě. IMHO ale výsledek nejistý.
    Já bych zkusil Vatovce, sadba např. na dobrehouby.cz
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    LETTADLO: nejsem přítelem mazání příspěvků, tak to neudělám, ale:

    1/ když už děláte shop, tak si zajistěte správné přesměrování s bez www, nebo je to účel?
    2/ chápu, že je jednoduché nasadit prestashop, ale to default téma je prostě lacinost sama...
    3/ litr žita za 39 Kč?!?
    4/ litr perlitu za 39 Kč?!?
    5/ pár rukavic za 29 Kč?!?
    6/ nemáte žádné kity/kultury/spory pro pěstitele jedlých hub (= nikoliv halucinogenních), jen předražené zrní, mouky a krycí vrstvy, takže nechápu, proč to hážeš i sem

    Pokud hodláš s eshopem někoho zaujmout (pozitivně), tak se zaměř na svoji cílovku...
    KAREN
    KAREN --- ---
    ZATAMOKO: a jak bys postupoval, abys tomu pomoh?? nechat tam povalovat starsi zampiony nebo z nich nejak dostat spory asi nefunguje - ?
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    KAREN: tak sance je vzdycky :)
    Nam treba na zahrade rostou kozaci, minuly rok jsme jich sklidili snad 10 ve velikosti klobouku od 10 do 20 cm.
    Ja budu letos zkouset na slame/senu Limcovku obri nekde ve stinu pri okraji zahrady.
    KAREN
    KAREN --- ---
    je nejaka sance, ze si clovek nasadi do travniku zampiony?;)

    vzpominam, ze jsme mivali na zahradce v praze, kdyz jsem byla mala, kazdej rok vzdycky par zampionu - vyrostly "samy", teda asi z kompostu nebo substratu nebo kdo vi ceho, co se na ten travnik pridavalo... da se nejak aktivne zaridit, aby se zabydlely na zahradce, kde zrejme nikdy nebyly??
    LETTADLO
    LETTADLO --- ---
    sorry za spam ;)

    rád bych vás všechny chtěl informovat o nově založeném e-shopu 100% kvalita a ceny jsou víc než lidové.....

    www.kouzelnehouby.cz
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    agar v lekarne/drogerce?
    drasi (a na tyhle ucely asi i horsi) se da poridit ve zdravejch potravinach. pak povarit (vhodnout) mouku s vodou a pridat agar, jeste par minutek povarit, za tepla do petrušek a nechat vystydnou.. ockovat..
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    THEO_PHIL: mám sepsaný podrobný návod krok po kroku, ale musim to hodit na web. To bude asi příští týden, tak to pak hned pošlu.
    THEO_PHIL
    THEO_PHIL --- ---
    ZATAMOKO: Jak s tim agarem? Kde se to da koupit, co potom? Dik!
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    Me se povedl udelat print Ciruvky Majovky, zatim prvni vlastovka letosniho jara, doufam ze jich bude vic, zatim byly ale vsechny cervivy :(

    Zkusim taky agar a uvidime, nenasel jsem moc info o tom ze by se kultivovala.
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    PSYCHOTOXIN: no asi bych zkusil klasiku agar na základní rozpěstování a pak koumal kde a na cem to roste a hodil to do podobných přírozdních podmínek.
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    povedl se mi udělat otisk kloboučku kačenky české ...pomohl by někdo teoretizovat o její kultivaci ?
    KILLER_BEE
    KILLER_BEE --- ---
    konecne jsem nasel auditko o houbach. Mam dotaz - mate nekdo zkusenosti se sii-take na dreve?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam