• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO

    F I M O






    Polymerová hmota (u nás je k dostání pod značkou FIMO ve 48 barvách) je lehká a měkká hmota. Snadno se modeluje, nelepí, neosychá a jednotlivé barvy můžete mezi sebou míchat a vytvářet tak mnoho dalších odstínů a barev. Hotový výrobek se zapéká v troubě při 130°C po dobu 30 minut.

    FAQ FIMO - anglicky

    Možná nebezpečí spojená s používáním fima nejdete zde...
    http://tunnels.cz/index.php?clanek=21
    SARKALINA

    Co tu chceme: vaši tvorbu z fima (ti co nemají rádi roztahováky nebo naopak kýčovité dortíčky budou tolerantní), výrobky nalezené na netu, postupy, nápady, tutoriály, debatu k tématu (prosím slušně), nabídky vlastních fimo výrobků k prodeji...
    rozbalit záhlaví
    ANNAMARIE
    ANNAMARIE --- ---
    PIZMA: dekuju :)
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    PIZMA: já právě celou dobu užívám jen soft a ani jsem nevěděla, že je classic.. jsem si říkala, jak to, že ty holky dělaj takový vzory a mě se to hned rychle spatlá.. tak teď už vím :) ozkouším, zda to bude lepší, ale možná to bude taky dost rukama:)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    ANNAMARIE: fimo soft je měkččí, mě se s nim blbě pracuje.... nedrří to tvar , hned se to rozplizne... zrovna tedka neco děllám a mám jenom soft a jak je ještě horko tak je to ulně na pytel..grrr
    ANNAMARIE
    ANNAMARIE --- ---
    jaky je rozdil mezi FIMOsoft a FIMOclassic ?
    RBLS
    RBLS --- ---
    GEISHA: jj mrkni na odkaz co psala GHOSTDOG tam objednávám též. Fimo za 42,- ale je to asik nějaká akce. Tak šup šup!
    KLA
    KLA --- ---
    TALANKA: je to z blogu a evidenně nepodoruje direct link... otevřít v novém okně :)
    ROSADKO: že jo? A přitom je to docela jednoduchá technika... dvojbarevnej blend v tenký vrstvě dáš přes bílou placku, vypečeš a potom vyrejváš vrtačkou :)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KLA: naprosto úchvatný...
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    RBLS: konkrétně tady http://www.koralek-obchod.cz/ za sebe můžu tento obchod doporučit. teď jsem od nich něco objednávala. dodali do dvou dnů.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    KLA Nevím, jestli je chyba u mne nebo u tebe, ale nezobrazli se mi ani jeden obrázek :(
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    jetse jedno
    KLA
    KLA --- ---
    oooch... zase na skle v tomhle případě imho vkusnější a zajímavější... akvárko

    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    RBLS
    RBLS --- ---
    JUZUELKA: těď sem někde viděla přez net i za 42,-
    KLA
    KLA --- ---
    JUZUELKA: toť zajímavá otázka... sama bych byla zvědavá... já beru v buuble creativ u Tuleni za 59,- :)
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    ahoj pls poradíte mi kde v praze nejlépe koupit fímo???
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GUDRUN: tohle je snesitelny, ale ja tenhle styl sperku fakt nemusim.....mam rada velky a vyrazny, ale jineho stylu
    KLA
    KLA --- ---
    MORGWAN: tak to se nezničej, do pusy bych to rozhodně nestrkala, ale na okrasu nevadí...
    jsem to nikdy nedělala, Gudrun říkáala že se na to vrhne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam