• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    SHONA
    SHONA --- ---
    SHONA
    SHONA --- ---
    SHONA
    SHONA --- ---
    SHONA
    SHONA --- ---
    SHONA
    SHONA --- ---
    vanocni darky jsou hotove :))

    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    LIMONADA: jo a kdyby si toho nekdo nevsim, porada kurzy v rooye
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    aaa, konecne aktualizovana stranka me kamaradky, nedavno mela vystavu
    http://www.eh.multidesign.cz/
    KLA
    KLA --- ---
    http://www.hgtv.com/
    po zadání polymer clay hodně více i méě zajímavých tutoriálů
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    KLA: Dekuji za upozorneni!
    KLA
    KLA --- ---
    KARADUM: jo. A nezapomeň pořádně vyvětrat a troubu vyčistit, splodiny vzniklé při přepálení jsou hodně toxické
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Ehm, kdyz mi pri zapekani zcerna, predpokladam, ze jsem asi prestrelil teplotu peceni, ze -.-
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    TOM: vše v různých kuťoobchodech...zadej si to do vyhledávače a vypadne toho na tebe kvanta
    TOM
    TOM --- ---
    GHOSTDOG: mno... bral bych to jako investici pro vyrábění dárků .)
    poslední moudrák si nechám vytáhnout v lednu a tím trhání zubů končí ale zkoušel bych broučky, kamínky, vlasy... apod

    nevíš kde by se daly sehnat formy? ta křišťálová pryskyřice v každé drogerce?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    TOM: používám křištálovou ale problém je trochu v ceně pokud chceš jeden kousek...balení stojí tuším okolo 400 + zalít bys to měl do formy co taky něco stojí...potom už netřeba leštit a brousit...klíčové je vychytání poměru dvou složek aby to dobře zaschlo...schne to veětinou déle než udávaných 12 hodin...
    TOM
    TOM --- ---
    KLA: mno... samozřejmě bych to chtěl mít v nějakém elipsoidním/ovoidním tvaru .o)
    takže je mi jasné že se broušení a leštění nevyhnu

    takže by mě zajímalo která pryskyřice se na to hodí (nevím kolik je druhů - jaké jsou tvrdosti, stupně čirosti apod.)
    a které techniky broušení a leštění použit .o)
    KLA
    KLA --- ---
    TOM: pokud chceš jen zalít tak ti stačí přečíst si návod nna lahvi, není na tom nictěžkého :)
    TOM
    TOM --- ---
    nemáte prosím někdo zkušenosti se zaléváním do pryskyřice?
    chtěl bych zalít svůj zub moudrosti a udělat z něj přívěšek na klíče. pro ségru dodatečně k vánocům .o)))
    TOM
    TOM --- ---
    SHONA
    SHONA --- ---
    POLICKA: vzdycky je to trochu mekke, kdy je to jeste horke. tuhne to az povychladnuti. No a vařit jsem to nezkoušela
    POLICKA
    POLICKA --- ---
    RBLS: ja sem to prave po 20min mela uplne mekky jeste a po 25min z toho byla jedna cerna kase... jde mi o to, jestli to jde uvarit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam