• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    LINKOS: urcite da.....zvlastni je, ze jak ted pred vanoci nebylo k dostani bily a cerny fimo, tak ted maj novou varku Fim, jsou taky soft, jako ty, co jsem kupovala predtim, ale maji trosicku jiny obal a jsou fakt mnohem mekci nez jsem byla zvykla, coz mi trochu vadi, kdyz chci treba vyvalet placku....
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ještě otázka, dá se kombinovat classic a soft?? Jednu barvu mám soft, líbil se mi odstín...
    TERBOOK
    TERBOOK --- ---
    NEAX: no a vy jste to zjistili metodou pokus - omyl anebo jste hledali nejaky navody na internetu? ja jich par nasla, ale spoustu veci teda porad nechapu, jak to moh vubec nekdo zvladnout :)
    NEAX
    NEAX --- ---
    holky to je právě na fimu to zábavný, že to hned nejde, že se to musí postupně zkoušet, nový techniky a tak (a že těch technik je!) ... takže zkoušejte a nevzdávejte to! :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MAJKA: jsem se zasmala :-))) taky mam stejny problem, clovek neco vidi, rekne si, cha! brnkacka, a pak mu vyjde takova zpotvorenina, ze by to nejradeji zahodil a nehlasil se k tomu :-D
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    ukaz pak ;]

    no zkouset budu... hrozne rada bych delala sperky co vidam obcas na fleru.. vypada to tak jednoduse ;]]
    KLA
    KLA --- ---
    já dneska zkoušela poprvén modelovat něco většího a docela horor. Udělala jsem jednoduchý drátovaný stromeček a obalovala větve... je to děsně robustní, uvidíme co s tím udělá barva... příště to bude lepší

    MAJKA: zkoušej, časem se to zlepší :D
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    ahoj. tak zacinam s fimem, zrovna jdu palit prvni varku a vypada to desive ;]

    jak se vam dari udrzet tvar treba kruhoveho privesku, aby to nevypadalo jak z chraneny dilny? ;]

    a ukazte nejake vase vytvory ;]
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    LIMONADA: Copak jsem řekla, že to udělala Kla? Jen jsme napsala, že se mi to líbí. To se nemůže? :o) :op
    MISERY
    MISERY --- ---
    LIMONADA: hmmm, to asi jo, ona ta hmota není uplně nejměkčí...
    KLA
    KLA --- ---
    to je moc tenký
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    A nestačila by vypsaná propiska?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    MISERY: imho cin je na jakykoli presny nastroje moc mekkej....
    MISERY
    MISERY --- ---
    IMHO se dá dobře odlejt z cínu.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: clay shapers....nekde to dooznacuje metal ball
    treba tady http://www.garieinternational.com.sg/clay/shop/tools.htm
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: to není špatnej nápad... protože co jsem se ptala ve výtvarných potřebách tak nemají...

    btw jak bys to teda pojmenovala?
    KLA
    KLA --- ---
    kytky nemusí být jen mrňavé ;)



    15 cm velká a za pouhých sedm stovek :)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: jo, tak sem si to predstavovala....a netusim kde by to mohli mit. spis tipuju ze u nas nikde.

    v ty sade jak sem poslala se to mozna da slozit - v pripade ze jsou ty kulicky sroubovaci do nastavce

    taky by se to mozna (ta vetsi moznost) dala vyrobit z piercingu - na druhej konec bys udelala rukojet z fima...a par velikosti kulicek taky existuje
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: už jsem našla obrázek

    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: rytko? jako rytko na co?k jakemu ucelu to chces? ja asi tusim
    prijde mi ze je to v tomhle


    jako dobry by mozna byly i modelovaci nastroje (zubarsky - ale tyhle jsou na modelovani)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam