• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    jo, jen rikam, ze to existuje, treba tu je nekdo z USA, co ja vim :o))
    KLA
    KLA --- ---
    jenže kato se tady blbě shání a přijde mi zbytečně drahé
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    jinak jeste je KATO...a to je prej co se tyce neosychani nejlepsi. Porovnavaji to z hlediska toho, jak to ruchle zmekne, jak dlouho se s tim muze pracovat, nez to zacne byt blemcave a jak dlouho to vydrzi bez zpracovani rozbalene :) mam pocit.
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    Monika Brydova se Fima zbavuje a prechazi na Premo, USA znacka. Ja kupuju v UK Sculpey
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    JAJITA: dík :) tak dej prosím vědět, jak se ti s tím pracuje :)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    To mi neříkejte, že fimo už není tak kvalitní jako bývalo :(((

    JAJITA: a kdepak to prodávaj?
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    JAJITA: tak poreferuj ,)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    PSYCHEE: stejná hmota jako fimo, které prý má výpadky ve výrobě a majitelka jednoho e-shopu tím nahrazuje nabídku. Tvrdí, že se jí s premem pracuje líp jak s fimem, mám objednáno, tak uvidíme uvidíme :-)
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    KLA: kdyz jednu dobu nebylo bile fimo, sehnala jsem si cernit. rozdil byl snad jen v tom, ze se trochu drobil, ale myslim, ze by to spravilo delsi hneteni predem, aby se hmota torchu rozehrala. jinak se mi s nim pracovalo asi stejne dobre jako s fimem, navic je levnejsi, takze asi taky presedlam ,)


    JAJITA: co to je?
    KLA
    KLA --- ---
    JAJITA: popravdě jsem do teď byla s fimo soft tak spokojená že jsem neměla důvod zkoušet něco jinýho...
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KLA: a premo už jsi zkoušela?
    KLA
    KLA --- ---
    PSYCHEE: rozhodně nejsi sama, našla jsem to dokonce i na několika zahraničních blozích které sleduju, takže to není ani špatnou dodávkou k nám, ale nejspíš celkovou změnou receptury...
    Jinak teď chci zkusit cernit, víte někdo jaké jsou rozdíly? Pečení, zpracování, cokoliv jiného...
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    KLA: zejo! to jsem rada, ze mi to nekdo potvrdil, a ze nejsem blazen. novy fimo je fakt divny ,)
    KLA
    KLA --- ---
    KATI: změkčovače jsou, ale nezkoušela jsem. Osobně mám dobrou zkušenost s tekutým fimem, jen se ho nesmí dát moc a musí se přidávat po troškách. Popřípadě teď nový várky fima jsou hrozně mazlavý, tak nakoupit to a míchat ho s tvrdým aby mělo normální konzistenci
    KATI
    KATI --- ---
    ahoj ztvrdlo mi hodne fima, na internetu sem kdysi cetla o nejaky vodicce, co to fimo da do puvodniho stavu, nasla sem FIMO mix-quick. Ma s tim nekdo zkusenosti? Nebo co mam delat? Dekuji predem moc za odpoved
    KLA
    KLA --- ---
    s tou výplní to imho nejlíp jde s alobalem... když si člověk vyhraje tak to udělá dost dobře, jen nevím jestli se povede udělat víc stejně velkých objektů
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MAJDULE: trochu nize jsem psala, ze do fima se pouziva alobal, vytvarujes do pozadovane velikosti, obalis fimem a je to...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    MAJDULE: no tak normalni papir ti taky zrovna nedrzi tvar - ja bych to proste smorala a obmotala treba niti, aby to drzelo v pozadovanem tvaru
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    jj, polystiren je blbej nápad, už mi to dochází...papír na pečení asi taky nebude ok, nedá se moc dobře vytvarovat...no na něco příjdu....na kurzy v rooye se chystám taky hezky dlouho, ale zrovna teď není čas, ve škole mě mučí se zkouškama a člověk má nejvíc nápadů zrovna, když je nejvíc povinností :(.

    asi jsem nějak označila příspěvek LIMONADA, ještě se s nyxem seznamuju, tak sorry :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam