• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    KLA: ten modrej náhrdelník by byl super zeleno červenej
    KLA
    KLA --- ---
    PIZMA: jak píše neax... V zásadě to můžeš "oválet" na čem chceš
    ANEZAK397: já mám levnou hobby a s ní v pohodě
    NEAX
    NEAX --- ---
    PIZMA: obtiskne se do toho hrubej brusnej papír (šmirgl)
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    Napadlo me, ovalet to na pemze?

    KLA: to vrtas obyc vrtackou?
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    KLA: a jak uděláš tu texturu co mi připomíná pemzu?
    KLA
    KLA --- ---
    ROSADKO: easy! :)
    Uděláš to vrstvený, uděláš si texturu a po vypálení budeš navrtávat kulatým, nebo špičatým vrtákem podle toho jakej chceš tvar dirky :)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KLA: super, netušíš, jak to vyrobit?
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    uz jsem si je taky udelala, vzala jsem jen cervenou, modrou a tyrkysovou a neco jsem smichala se sebou an eco s bilou a taky to vyslo dobre :o))
    RBLS
    RBLS --- ---
    SVETLO: taky se mi moc líbí, ale je fakt napalici šmoulat se s každou kulčkou. :-D
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    RBLS: tohle je super, neco podobnyho uz mam dlouho v planu si vyrobit :) Roztahovaky taky slusny ;)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: bomba, to je vazne moc zajimavy, uz dlouho me z fima nic tak nezaujalo (prstynky a koralky nahrdelniku - provedeni narhdelniku uz me tak nebavi)
    KLA
    KLA --- ---
    pár zajímavých kousků
    http://whitesquaw.deviantart.com/





    KLA
    KLA --- ---
    Fakt by asi bylo fajn udělat ty FAQ :)

    LINKOS: Tejden to klidně můžeš dělat, ale bacha na prach (zvířecí chlupy a pod) popřípadě pokud je to prostorový tak aby ti to nelehlo.

    Troubu podle návodu, záleží na tom jakou máš, pečící papír není na škodu, ale já jsem teď třeba velmi spokojená s lesklou dlaždičkou
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    předpokládám, že není žádnej problém, když se hmota zpracova, udělali se z ní nějaký výtvory a vypalovat se bude až za tejden??
    jinak když koukám co ste udělali vy, tak se až stydím za ty svoje první pokusy :)
    Ještě prosim vás nějaký rady ohledně pečení?? má se to nechat jen tak na plechu, nebo na pečící papír, jak nastavit troubu, předehřát předpokládám a jak dlouho to tam asi nechat?? Předem dík za rady
    RBLS
    RBLS --- ---
    tady sou nějaká FIMO dílka plus další věci co kutím. Tal mrkněte kdo chcete, je to i k mání. Dyžtak vzkaz.
    http://rbls.rajce.idnes.cz/NAZDAR_BAZAR/#album
    MISERY
    MISERY --- ---
    KLA: ještě jsem tomu dala druhej nátěr, pak to vyblejsknu a hodim sem ;)
    KLA
    KLA --- ---
    MISERY: Tak se pochlub :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    KLA: tak jsem to ošmirglovala, no nevím jestli to vypdá líp...ale alespoň jsem to nezkazila, takže úspěch :D Trochu jsem to vyleštila o triko (chichi) a pak jsem to nalakovala bezbarvym lakem ták! :)
    KLA
    KLA --- ---
    MISERY: Zkoušela jsem to, šmirglovat pod vodou není problém, vypadá to pěkně, ale jen na plochých věcech. Plus mi přišlo lepší když si vezmeš ještě dva o trochu tvdrší a vzít to postupně. Vypadá to moc dobře a ideálně dokončit fleecovým hadříkem se lněným olejem a pak bez něj :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Na doporučení od renomované FIMO umělkyně jsem si pořídila šmirgl papír s jemností 1000, ale v tom krámě říkali, že s tímhle papírem se má šmirglovat pod vodou, jinak se papír rychle zanese. Můžu strčit FIMO do vody? Teda vím, že by to nemělo vadit, ale radši se ptám :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam