• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    NEAX
    NEAX --- ---
    PSYCHEE: já dlouho vybírala jakou koupit, taky jsem uvazovalo o dremelovi, ale nakonec jsem si koupila proxxon micronot 50/e (tadytu sadu: http://www.9000.cz/naradi/proxxon-28515-modelarska-sada-micromot-50-e) a je super, myslim, že lepší než dremel, vrtá to, leští to (coz je na fimo dobrý, na lesteni maj i sadu nástavců), je lehká do ruky ... v pohodě s ní vrtam i do stříbra ... prostě jsem spokojená :-) Kdyžtak tady je ke stažení katalog, kde je dobře popsaná: http://www.proxxoncz.cz/?page=catalog.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    PSYCHEE: no pouzivat dremel jen jako vrtacku by byla draha sranda=D ten je prave na hrozne moc pouziti, pokud delas i neco jineho nez fimo....
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    SVETLO: prosimte jakou vrtacku sis koupila, za kolik, a jak jsi s ni spokojena?
    potrebuju si co nejdriv nejakou koupit.....aby zvladla pryskyrici, fimo, treba musle a takovy veci.....a co nejlevneji....

    popripade mate-li nekdo tip, sem s nim, urcite to bude zajimat vic lidi, trochu jsem filtrovala, ale ty zavesny naradi od Dremelu jsou neuveritelne drahy, i kdyz verim, ze naprosto super ,o)
    KLA
    KLA --- ---
    SLAVAJZ: nejlepší mi na to přišlo tekuté fimo
    MINOU
    MINOU --- ---
    SLAVAJZ: Já jsem ho nakrájela na malý kousky na chvíli ponořila do teplý vody a pak hnětla a vpohodě-bylo skoro jako kámen, taky drolilo
    SLAVAJZ
    SLAVAJZ --- ---
    dikec za rady, ozkusam vsechny zpusoby na ruznych barvach a pak dav vedet jak to dopadlo.....
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    SLAVAJZ: me teda pomahalo vzdy proste hnist a promackavat dokud nezmekne a nepovoli......
    CERTICA
    CERTICA --- ---
    ROSADKO: alebo este odporucaju olivovy olej. Ale nam naposledy pomohla aj voda...
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    SLAVAJZ: vodu ne, fimo obsahuje složky nerozpustné ve vodě. Zkus trochu nějakého krému, třeba krému na ruce, mně se docela osvědčil :)
    CERTICA
    CERTICA --- ---
    SLAVAJZ: skusala si pridat vodu a hnietit?
    SLAVAJZ
    SLAVAJZ --- ---
    Našel jsem doma hodně staré fimo, které se při zpracování neskutečně drolí a nejde z něj nic udělat. Nevěděl by někdo jak ho "oživit" a nebo je to prostě na vyhození?
    MISERY
    MISERY --- ---
    Já jsem dneska dělala s těma soft na kurzu a je to fakt příšerný, to jenom teče pod rukama...ale kousky se povedly, už to musim nafotit všechno, ale zejtra mi příjde novej foťák, tak už se fakt do toho dám!!! :)
    KLA
    KLA --- ---
    furt to samý
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Tak co to složení fima, už to dali dokupy, aby se to tolik nematlalo, víte někdo?
    AKKASHA
    AKKASHA --- ---
    Ahojky, měl by někdo zájem a čas? Chtěla bych udělat roztahováky od nejmenších po velký, další info v poště :)
    RBLS
    RBLS --- ---
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    MISERY: koupis si pryskyrici, namichas si podle navdu pomer, nechas to chvilku odstat, aby to nebylo tak tekuty, az to bude mit konzistenci medu, tak to nalejes - nejlepe na uplne rovnou plochu - a nechas ztvrdnout. nekdy se vytvori bublinka, tak ji jehlou opatrne zazenes na okraj. ja to jeste zakrejvam, aby mi na to nenapadal prach, kdyz to tvrdne. bacha, rozdelavej to v kelimku, kterej pak rovnou vyhodis, ne v normlanim hrnicku nebo v necem, co si chces nechat :o)) a jinak viz pan Google :o) jo a taky mej pripraveno hodne veci na zaliti, protoze ze zacatku si toho vzdycky clovek udela vic, nez potrebuje, coz je skoda, aby se to pak vyhodilo.
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    MISERY: hod si do googlu "kristalova pryskyrice", vyjede ti toho hromada ,)
    MISERY
    MISERY --- ---
    jak se to dělá s tou pryskyřicí?
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    to je pryskyrice
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam