• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    KLA: děkuju
    HANCXXX: tak po tomhle shlédnutí mám chuť se pořád zlepšovat:) moooc pěkný!
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    HANCXXX: Skvěly! Nemohu se na ty vzory vynadívat..vlastně na všechno :)
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    HANCXXX: znam te z Fleru, radost pohledet na tvoje vyrobky ,)
    KLA
    KLA --- ---
    na první pokus... proč ne :)
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    tak takhle?
    musiqueee | Fimo – rajce.net
    http://musiqueee.rajce.idnes.cz/Fimo/#P1000533.jpg

    snad to půjde otevřít:)
    KLA
    KLA --- ---
    z tý fotky není vůbec nic vidět
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    ahoj:) tak jsem konečně začla s fimem a tohle je můj první navrhnutý a vypálený náhrdelník:) takže s kritikou do mě:)

    MISERY
    MISERY --- ---
    HANCXXX: Týjo super!
    HANCXXX
    HANCXXX --- ---
    Zdravíčko... jsem tady na nyxu nově...popravdě se tady vůbec nevyznám ale první co jsem hledala byla diskuze o fimu :)
    http://www.fler.cz/hanc zde jsou k vidění některé mé práce... :)
    RBLS
    RBLS --- ---
    INUSHKA a PIZMA: tyhle hnědé korále mám i s dřevěnými korálky na konci. Vypadá to opravdu líp. Bohužel ale tvořím podle možností a materiálu co doma mám :/
    INUSHKA: ty korále jsou laděné celé do hněda. On ten blesk od foťáku to asi moc rozzářil a podle toho to tak vypadá. Polepšim se s tim focením i doladěním korálků ;)
    KKKAROLINKA
    KKKAROLINKA --- ---
    ahoj, můžu se zeptat jesli by bylo možné mi vyrobit pár plugů na přání? :) byl by někdo ochotný?
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    RBLS: Korálky super, ale asi bych nekombinovla na jednom náhrdelníku úplně všechny druhy. Ty ostře červené úplně nahoře mi k tomu už moc nesedí a ty skleněné už vůbec ne. Víc by se mi líbly dřevěné nebo tam nechat už jen holou šňůrku (třeba v barvě těch vínových korálků dole).

    RBLS: Už jsem psala vedle, tenhle se mi líbí moc a klidně bych ho nosila :-)
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    já tu mám taky jedny, křiklavý a svítivý...žádný extra umění, ale já mám prostě ráda jednoduchý věci :o)



    PIZMA
    PIZMA --- ---
    RBLS: tak ty se mi líběj!!!:) (ale nesedí mi tam trochu ty skleněné korálky, kdyby byly taky z fima, nebo alespoň ze dřeva...)
    RBLS
    RBLS --- ---
    až budu objednávat fimo, koupim i toto, ozkoušim a pak ukážu. :)
    KLA
    KLA --- ---
    RBLS: jo to je zajímavá věc... Dá se s tím dělat strašně moc věcí, ale chceto dost cviku nežse naučíš dělat takovou konzistenci jakou potřebuješ...
    RBLS
    RBLS --- ---
    link už nemám, je to tak týden a klikala jsem na další a další odkazy. Těžko bych to našla. Ale toto je ončo. Takže tekuté fimo. Děkují :)
    KLA
    KLA --- ---
    RBLS: máš link na to video?
    Jinak s větším množstvím tekutýho fima to určitě jde... jestli myslíš takovouhle konzistenci

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam