• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    tyhle mě teďka docela bavěj :)



    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    KLA: děkuji za odpověď a mam ještě jeden dotaz, když vše nespotřebuješ jak to pak uchováváš teda jestli se to nějak uchovat dá v tekutém stavu nebo jestli to ztvrdne?
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    ANAVCA:
    KLA:
    diky, vyzkousim.
    KLA
    KLA --- ---
    Záleží na tom jakou chceš konzistenci.
    Nejlíp se mi osvědčilo vzít fimo a zpracovat ho aby bylo uplně teplý, pak natrhat na malý kousíčky a pomalu přilívat dekogel. Míchala jsem to normální špejlí. Je to na dlouho a pracný, ale jde to v poho
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    mam takový dotaz, když si chci namýchat tekuté fimo pomocí toho dekoračního gelu, kolik ho tak mam dát a čím je to nejlepší míchat?
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    nebo ještě strč fimo korálek nachvilku do lednice a pak opatrně propíchnout ale nejlepší je jak píše Kla vypálit a pak vyvrtat
    KLA
    KLA --- ---
    vypálit a vrtat
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    ahoj, kdyz uz se mi podari vymodelovat hezky tvarovanou koralku, tak pro propichnuti jehlou se z ni stane sisata brambora :/
    zkousela jsem vse mozne, nejmene drasticky postup se mi osvedcil ten, ze necham koralku lezet na podlozce a kolmo k podlozce skrz koralku propichnu jehlou, jenze se casto zdeformuje a nasledne dotvarovani zase zaceli/ucpe dirku.
    nemate prosim nejaky osvedceny postup?
    RBLS
    RBLS --- ---
    pokus o koláč, hambáč a hotdog :D
    než jsem to stačila zapíct tak krémík vytekl. Jsem to pak ořízla nožíkem.
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    http://img848.imageshack.us/i/p3112825.jpg/
    SVETLO
    SVETLO --- ---
    GUDRUN: to, ze nastavila na troube 110 -130 neznamena, ze trouba tolik pekla, musis mit ve troube teplomer...ja mam treba moji mini elektrickou troubu nastavenou na 60C, abych docilila 110C. Takze to proste spalila.
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KLA: dík, no :) poslední dobou jsem s fimem dost pozadu, víš, vůbec na to není čas :) ale tekutý fimo znám a mám ho i doma, jen jsem neznala tu zkratku :)
    KLA
    KLA --- ---
    RBLS: jop... je to strašná makačka vyrobit, spooooousta míchání, ale vypadá to pak velmi dobře
    RBLS
    RBLS --- ---
    toto mám. Takže tímhle se naředí fimo aby vznikl "krém" mezi korpusy?
    KLA
    KLA --- ---
    i Tuleni ho má na krámu... je to velmi běžné. Někdy to označují za dekorační gel.

    RBLS
    RBLS --- ---
    na tekuté fimo jsem ještě nikde nenarazila nebo nevim kde hledat? Víte kde bych ho mohla pořídit - nějakej eshop?
    KLA
    KLA --- ---
    ROSADKO: ujaktože zrovna TY to ještě nevíš :D
    Translucent Liquid Sculpey... resp u nás spíš tekuté fimo, ale funguje v podstatě stejně
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KLA: to je super! :) a navíc je to fakt i vtipnej tutorial :)) netušíš náhodou, co je TLS?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    KLA: ten je boziiiii
    KLA
    KLA --- ---
    prstýnek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam