• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    GREMCA: mno to je ona jak jsem na ní koukala, ta je taky fajnová, ale jak jsem napsala, je zaměřená na korálky .. :)) jinak jsem slyšela, že paní/slečna Nemravová je número 1 co se týče fima :))
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    ANAVCA: ahoj, po knížkách se mrknu, každopádně internetové stránky paní Brýdové jsou super :) mnoho zajímavých věci
    GREMCA
    GREMCA --- ---
    TICHITICZKA22 - ahoj,ja mam doma knizku FIMO šperky z polymerové hmoty a je od Petry Nemravové a je v ní několik návodů a spoustu rad a triků.... mě se líbí a jsem ráda,že ji mám :-)
    KLA
    KLA --- ---
    Teď budu mít trochu víc volna tak zkusím udělat nějaký FAQ... Spousta základních otázek se tu opakuje tak proč nepomoct...
    Doufám že mi pak pomůžete s jejich doplňováním
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    TICHITICZKA22: Ahoj mam doma dvě 1) Zuzana Kunešová - Originální šperky z fima a 2)Monika Brýdová Hrátky s fimo hmotou, ta pani Brýdová má i internetové stránky www.brydova.cz tam máš taky návody na fimo jak s nim pracovat a co vyrábět tak jukni
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    Ahoj existuje nějaká knížka v češtině, která by popisovala práci s fimem? Začátky, techniky apod. Našla jsem knížku od Dany Nemravové (snad jsem nespletla jméno), ale ta je zaměřená na korálky. Popř. tedy nějaká dobrá v AJ, ale raději bych v češtině. .... Nebo opravdu dobré internetové stránky, české.... Máme nakoupíno, ale nevíme, kde a jak začít.... děkuji za info.. :)
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---


    Možná by vás mohla zajímat moje nabídka :)
    platí jen pro NYX

    - vložte libovolný návod/postup (třeba na FIMO výrobek) na web Mojedílo.cz
    - napište mi do pošty, jaký návod jste vložili
    - dostanete od nás dárek (knížky z našeho obchodu, časopis Receptář... dle domluvy)
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jéé a todle je dobrý! to na ty příbory a džbán -viz obrázky dole pak. Tak to už s tím snad konečně začnu.))
    Modelujeme z Fimo hmoty - Dekorace - www.iReceptar.cz
    http://www.ireceptar.cz/rucni-prace/dekorace/modelujeme-z-fimo-hmoty/#utm_source=self&utm_medium=clanek&utm_campaign=sperk-z-fimo-hmoty-valeny-na-nudlovem-strojku/
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    Ahoj chtěla jsem se zeptat jakou značku pryskyřice používáte na fimo?
    TERRI
    TERRI --- ---
    prosím potřebuju poradit.. včera sem dělala poprvé s pryskyřicí a připadá mi, jako by se vsakovala do toho fima. prosím poraďte jak na to, aby se mi to nevsáklo.. předem moc dík .)
    KRYSTOF_D
    KRYSTOF_D --- ---
    díky
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jedn návod..
    Šperk z Fimo hmoty válený na nudlovém strojku - Oděvy a doplňky - www.iReceptar.cz
    http://www.ireceptar.cz/rucni-prace/odevy-a-doplnky/sperk-z-fimo-hmoty-valeny-na-nudlovem-strojku/
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    NEUROSE: byla sem tam před půl hodinou:)
    NEUROSE
    NEUROSE --- ---
    PIZMA: Vždycky jsem ho tam sehnala, ale je pravda ze jsem tam tak pul roku nebyla...co se deje ted netusim..
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    NEUROSE: řekla bych že břevnov (mezi marjánkou a malovankou) a pak ještě tady u štrossu, praha 7 už ale z prahy šest to neni daleko...ještě podle mě někde, ale to si tedka nevzpomenu
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    NEUROSE: tam se ten obchod ruší, do 18.5. chtěj všešchno prodat, takže se nedoplnuje zboží a fimo tam nemaj
    KRYSTOF_D
    KRYSTOF_D --- ---
    nevíte, kde sehnat FIMO na Praze 6?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    PIZMA: no uprimne, ja si na to uz teda na nyxu zvykla - jedine co muzes udelat je dat si v nastaveni ze minus ti mohou lide davat jen za podminky ze bude videt ze je dali oni.....ona si to pak vetsina lidi rozmysli kdyz to neni anonymni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam