• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    PMPM
    PMPM --- ---
    VALOR: klíčenka :-) 99% company, co dnes vyrábí kettlebell, se chce jen svézt na vlně, ale o kettlebell, tvaru, dnu, madlu a to, co a jak se s tím cvičí, ví naprostý kulový. Kettler, Jordan, Reebok, plastové kettlebells, piece of shit.
    VALOR
    VALOR --- ---
    VALOR: hele už mi Iggdrassil v poště vysvětlil že takhle lehkej kettlebel je pro ženskou moc nízká váha - zamýšlel jsem to jako dárek
    PMPM
    PMPM --- ---
    TRIPLT: Díky, jsem stejného názoru, ale nechtěl jsem to psát ha ha :-)

    KB5 Minimum je imho super kettlebell intro, po semináři je jasné, jakou váhu si vybrat, člověk nejenže se naučí správně přípravné cviky a kettlebell základy, ale dostane i konkrétní cvičební program, na 3x týdně, na 3 měsíce. Navázat dalšími cviky je pak hračka.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    ZAPPO: Otazkou je jestli umi... :) pokud neumi tak bych mu spise "koupil" poukaz na nějaký seminář, či soukromku u Pavla.
    Pokud ho to zaujme, tak hlavně bude vědět jak správně cvičit, jakou váhu zvolit a sám si může koupit :)

    viz:
    Kettlebells: KB5 Minimum | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře & prodej kettlebell
    http://www.kb5.cz/kettlebells-kb5-minimum/
    PMPM
    PMPM --- ---
    ZAPPO: těžko říci, pokud s kettlebell něco umí (a tím nemyslím pár okoukaných cviků z YouTube), může to být v rozmezí 16, 20 nebo 24 kg, pokud ne, tak 16.
    PMPM
    PMPM --- ---
    VALOR: kettler - "zátěžový míč s držadlem" 2,5 kg nebo 5 kg, vážně? :-D
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Nechám si poradit - uvažuju pořídit kettlebell bráchovi k vánocům, ale naprosto nemám odhad na váhu. Je to voják a je ve špičkový kondici, na stranu druhou mám pocit, že jede spíš cvičení s vlastní vahou a kondici než o objemovým tréninku.
    VALOR
    VALOR --- ---
    Mate zkusenost s kettlerem?
    PMPM
    PMPM --- ---
    Anketa: Kettlebell - Microsoft nebo Apple? | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře & prodej kettlebell
    http://www.kb5.cz/2012/12/anketa-kettlebell-microsoft-nebo-apple/

    PMPM
    PMPM --- ---
    Trochu kettlebell cimrmanologie :-)

    Kettlebell KB5 Movember 2012 | Kettlebell KB5: Cviky, kurzy, semináře & prodej kettlebell
    http://www.kb5.cz/2012/12/fotoserie-kettlebell-kb5-a-movemember-19122012/

    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    LIMONADA: jestli chces jen tradicni posilovani s kettlebellem, ber zeleznej.
    my jsme fighteri a kozeny jsme dostali vicemene nahodou, ale zjistili jsme, ze se s nim da docela dobre vsechno, co s kovovym, a navic k tomu jeste nejaky nam uzitecny posilovaci legrace, ktery s tvrdym zelezem (cinkou nebo kettlebellem, to je fuk) nejsou moc bezpecny.
    PMPM
    PMPM --- ---
    Příklad: V současné době nejlepší kettlebell na trhu, RKC kettlebell, stojí v našem shopu ve váze 12 kg 1399,- a je od company která odstartovala moderní kettlebell "revoluci", takže vyhovuje do puntíku všem požadavkům (tvar, madlo, povrch, dno, vyvážení... ); kvalitní železné kettlebells už začíná vyrábět i řada dalších firem.

    Kožená kabellka 12 kg stojí 3490,- samovýroba 2.500, - 2.500,- bude o poznání větší a neponese jako železo. Ergo - na kůži bych se vykašlal, kožená kettlebell je nesmysl, nenapadá mě jediné +, kromě toho že je to něco "extra" (a že se sní může mrskat o zem)

    Mimochodem doporučuji se podívat na ukázkové fotky jak se s leather bell cvičí z odkazu níže :-D je vidět, že výrobce nemá ani páru, a chce se jen svézt na kettlebell vlně. Už tu byly vinbells, teď leatherbells, někdo mi dokonce říkal o vibračních kettlebells :-D Co přijde další - glassbells? Chocobells? Diamondbells? Ibells? :-) všichni známí z kettlebell komunity se tomu jen smějí.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    YGGDRASSIL:
    PMPM: jak jsem psala, ani omylem nechci kupovat, šila bych to sama.
    zajímají mě reálný mechanický vlastnosti, jestli se s tim dá udělat swing,a nebo jestli se to nějak blbě ohýbá apod.prostě vyvážení.

    a imho cenu reálnou včetně materiálu a práce odhaduju na 2, možná i 2,5tis (plus marže a doprava),oproti kvalitnímu kovu je to prostě stopro náročnější na výrobu.
    PMPM
    PMPM --- ---
    R0C3S3K: Cože? OMG, svět se zbláznil :-D
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    PMPM: cinky se delaj z plastu;)
    PMPM
    PMPM --- ---
    YGGDRASSIL: ergo extrémně předražený medicinball; na posilování a cvičení kettlebell cviků k ničemu - činky se taky nedělají z kůže, plastu nebo ze dřeva :-D železo je železo.
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    LIMONADA: my je mame, jsou predrazeny, ale dobry (i kdyz lehoucky). da se s nima i hazet, mlatit do bricha a delat ruzny vesely picoviny
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    PMPM: protože sama dělám s kůží a zkusila bych si ho udělat. jinak o kettlebel klasický sem si napsala ježíškovi;)
    PMPM
    PMPM --- ---
    neměl, ale... proč kožený? 12 kg? a za 3490? :-D jako módní doplněk možná fajn...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam