• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PROCKOOPFIFA - FC 24
    MELDA
    MELDA --- ---
    ROENICK: Blbí je, když tam žádného nemáš 😀
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    tip z redditu, potvrzenej v praxi - pokud vas taky sere error mobilni FUT apky pri aukcich s hlaskou "bid status changed, auction will be updated" a nejde prihazovat, tak staci odebrat jakyhokoliv hrace z Transfer targets a bug zmizi.. supr :)
    JERMAINE
    JERMAINE --- ---
    MELDA: Je to tak. Malo kdy se stane, ze od ty 5. Divize dal hraje nekdo se zlatyma hracema a kdyz sem nekoho takovyho potkal treba ve 2. nebo 3. vzdycky sem mel hodne velky problemy. Zrovna vcera sem jednoho takovyho potkal a dostal sem peknej narez. Jak se ty zlaty neskutecne promenej, jak kdyby to byli vsechno TOTY a muj tym se zhorsi neskutecne, na coz neni clovek zvyklej. Hlavne v obrane je to pruser. Dostal sem asi 6 golu a hotovo.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Kazdopadne...je to proste ve Fife udelany tak, ze kdyz mas "technicky" slabsi tym, ktery hraje se silnejsim souperem, tak jeho uroven je proste nizsi nez kdyz by si s tim stejnym souperem hral a mel sam o sobe silnejsi tym. Uz sem to nekolikrat overil. Proste je tam nejaky algoritmus, ktery proste nastaveuje tu umelou inteligenci a to oboustrane, jak ve prospech soupere, tak u tebe a to tim, ze i kdyz mas lepsi team, lepsi hrace, tak najednou casteji chybuji, fauluji, hur trefuji branku (musis vic mirit) a tak podobne.
    MELDA
    MELDA --- ---
    ROENICK: Jo, hrajou jak curaci !!!!
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MELDA: pekny
    poznal jsi pak rozdil ve hre?
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tak sem trochu vylepsoval.

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    povedla se mi docela haluz, potreboval jsem 85 hrace do SBC, porad chodili za 12-15k coz mi prislo prepal za obrance nebo golmana ale nedarilo se sehnat nic levneji. Pak jsem nahazel 4x Acuñu za 2k, pak spadlo FUT a nikdo zrejme nemohl obchodovat...a vsechno se to vyhralo :) to se nekdo napakoval jeste lip, jestli dal na nakym hracovi treba v hodnote 100k ten minimalni prihoz :)

    jednoho jsem dal do SBC a zbytek sel za 15-16k :)

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jo a dres barcy sel za 4100 :D
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    lol ten TOTW Odegaard kteryho jsem koupil par tydnu zpet za 28k se prodal za 52k :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    rofl
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    JERMAINE: position mam koukam 27x, to tam taky takovejch 20 poslu, dik za tip :)
    JERMAINE
    JERMAINE --- ---
    ROENICK: Jo vsechno co jde prodat prodavam, choraly, oslavy, mice, trenery, stadiony nektery je potreba kouknout a jdou i za tech 5000. position modifier je porad kolem 1000 byla i doba kdy se prodaval za 2500, na tom se dalo docela vydelat, kdyz mas nervy to tam nacpat. Ja jich mam ted kolem 50 prodejnejch, ale nechce se mo to tam tukat 😀
    MELDA
    MELDA --- ---
    Nebo obycejnejsi...spis pro mne vic noname, ale treba o to vic raritni. Jako obcas koukam :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    ROENICK: Ty jo...i obycejnejsi znaky.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MELDA: tak nakej Real nebo Barca, Arsenal, United verim :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    ROENICK: Hele...vetsina jde do qs, ale obcas neco stoji za to zkontrolovat, jsou to obcas i dresy, znaky, ktery jdou treba za 5k
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MELDA: koukam, asi to budu sypat do quicksell

    ja ani nevedel ze to ma nakou hodnotu takze jsem to silazoval v klubu :) za minulou Fifu tam budu mit tunu dresu znaku apod, ktery jsem nikdy nevyuzil
    MELDA
    MELDA --- ---
    ROENICK: Jojo... kontroluju povetsinou vsechno, balony, dresy, chorea atd...ale teda neztracim cas s tim co se prodava za nejnizsi nabidku a je tam toho po kokot. To neresim a hazim do rychleho prodeje.

    Ale jsou vzacny kopacaky, i chorea a i ty ruzny barevny vlajky na stadionech, ted sem jednu takovou prodal za 2500
    A dresy a znaky muzstev.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    prodavate dresy apod? koukal jsem ze na tom jde taky neco vytezit, na marketu nebo quicksell
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam