• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRATNachtdigital festival 13 30.07.-01.08. 10 (Cavertitz - OT Olganitz, DE)
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    :P
    DIOM
    DIOM --- ---
    NEXIS: tak to potom jo ;)
    NEXIS
    NEXIS --- ---
    DIOM: vzhledem k tomu, že pouštěl většinou dost nudné tracky bez vývoje, bylo těch 5-6 minut až moc .)
    DIOM
    DIOM --- ---
    NEXIS: 5-6 minut je moc nebo málo? :)
    NEXIS
    NEXIS --- ---
    DIOM: the mole byl celkem nudný. udělal mi radost některýma peckama (paperclip people - floor), ale každou desku hrál tak 5-6 minut... zanechal ve mě dost rozporuplné pocity. marshall byl super - spíš minimal techno, hrál nějaké věci od rejected a spoustu klávesových nášupů. škoda, že se kryl s jokerem.
    DIOM
    DIOM --- ---
    NEXIS: neviděl jsem ani jednoho..pátek jsme vzdali kolem druhý hodiny pro celkové opotřebení..přišel jsem o hodně? ani netuším co tihle dva hrajou..

    co se mi vyloženě nelíbilo byli Ost & Kjex..taková srágora hned po Moderat mi uplně nafackovala
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    NEXIS: the mole me taky dost bavil.. jelikoz jsem byl uz v dost "smoked/drinked out" stavu, tak jsem v tom chyby a nedostatky nehledal.. :))
    NEXIS
    NEXIS --- ---
    DIOM: a jak se ti líbil the mole nebo adam marshall? druhý jmenovaný mě dost potěšil. the mole naopak zklamal.
    DIOM
    DIOM --- ---
    NEXIS: pravda..Henrik to odehrál tak na 50%..tipuju..navíc si ten začátek sám pokazil..asi 5 minut mu hrály jen basy-vejšky, než si všimnul, že má na druhým mixu stažený středy..ale to nic nemění na faktu, že jeho muzika je první housová třída :)
    NEXIS
    NEXIS --- ---
    DIOM: Moderat!!! Naprostý souhlas - moc jsem od nich nečekal, ale nakonec byli ze všech nejlepší. Schwarz byl místy parádní, ale vadilo mi, že přechody mezi jednotlivými tracky prakticky vždy odbyl tím, že jen stáhl basy, vyhodil tam nějaký nový ústřední motiv a pak to zase "odstřelil". Prostě jsem si myslel, že jeho live-act bude o něco nápaditější. Ale i tak hodně velká kvalita .)
    DIOM
    DIOM --- ---
    malá ochutnávka Pfandfinderei projekce pro Moderat >>

    http://www.pfadfinderei.com/motion/moderat
    DIOM
    DIOM --- ---
    no..já na ně čekal s tím, že to bude sterilní hudba a že to poslechnu jen z povinnosti..ale nakonec to byl asi největší zážitek z celýho Wilsonicu..do detailu promakaný livko, masivní, ale pořád dost jemnej zvuk na neskutečným soundsystemu a luxusní projekce od Pfandfinderei.

    Henrik Schwarz byl taky krutej..jen škoda počátečních problémů se zvukem..
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    tak to jsem zvedav ,)

    abych se priznal, tak me jejich studiovka moc nebere...ale na zivo to muze byt jina kava...
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    DIOM: ja slysel jen konec ..a bodre :), ..prave ze si je dam az na ND ..dal jsem prednost Ventolinovi, kteryho jsem zatim vzdycky minul..
    DIOM
    DIOM --- ---
    po ultimátním vystoupení Moderat na Wilsonicu se už nemůžu dočkat repete..kdo nebyl v Blavě se má na co těšit! :]
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    ONDRAT:ONDRAT: je to tam, no :D
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ONDRAT:

    Interview Mathias Kaden

    http://www.youtube.com/watch?v=gVfmG_vA46k

    minimal samba, no to me...
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Mathias Kaden @ Sputnik Springbreak Festival 30.05.2009

    http://sharebase.to/files/W29fTkNCWK.html
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    NEXIS: che.. mas brat ostropestrec mariansky... to se ty jatra pak pekne regenerujou :)))
    NECRON
    NECRON --- ---
    NEXIS: jo a nezapomen zaridit tu basu vodky, jak jsme se domluvili ;-) na ND budu uz zase ready ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam