• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRATNachtdigital festival 13 30.07.-01.08. 10 (Cavertitz - OT Olganitz, DE)
    MANUVA
    MANUVA --- ---
    Holt časy se mění, stárneme:-D
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    AZASHAQ: my jsme přijeli nadrzo v sobotu a lístek s přehledem na ten jeden den koupili ofiko u vstupní boudy :))
    AZASHAQ
    AZASHAQ --- ---
    jeste pred dvemi lety jsem koupil listky pro celou posadku den pred odjezdem, pred rokem jsme z hlasek ohledne nedostatku listku koupili hned v prvnich vlnach prodeje pokud mi je znamo bez vetsich obtizi a letos nikdo! Ceska crew minuly rok docela malo zalobovovala pro listky..
    MANUVA
    MANUVA --- ---
    ONDRAT:
    Co vím a jezdím (cca 5 let), tak to nikdy až takový problém nebyl. Letošní zdražení lístků se asi dost odrazilo na tom, že všichni chtěli koupit první levnější várku a když viděli, jak šla na dračku, hnali se s obavami a stejnou vervou i do dalšího kola...
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    MANUVA: Na webu píší o docela rozumné změně - limit lístků na hlavu + lístky na jméno...ale holt když chce jet 10tis a k dispozici jsou jen 3, tak to holt bude asi vždy problém
    MANUVA
    MANUVA --- ---
    Nejhorší na tom je, že na Nachtdigital bude problém sehnat lístky kdykoliv - při zachování letošního systému... Koupit lístky hned po spuštění prodeje nás zkoušelo 6 kamarádů, všichni jsme seděli u komplu a odpočítávali vteřiny do zahájení prodeje (druhé fáze), ale po spuštění se systém tak zahltil, že se podařilo proklikat a koupit lístky (3 na osobu) pouze jednomu z nás (já sám se dostal snad do druhého kroku z pěti):-(((( Čili žádné pěkné vyhlídky ani do budoucna.....:-(((
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Jede vůbec někdo_? ,)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    The complete lineup:

    Ada, Band Ane, Chateau Flight, Fantastikoi Hxoi, Feindrehstar, Floating Points, F.S. Blumm, John Roberts, Lusine, Manamana (Map.ache & Sevensol), Margaret Dygas, Mathias Kaden, OneTake, Redshape and Drums, Rik Elmont, Scuba, Sensual., Steffen Bennemann, Supermayer, Theo Parrish

    Specials:
    ND LOVES BORDER COMMUNITY:
    Avus, James Holden, Luke Abbott, Nathan Fake, Wesley Matsell

    UNCANNY VALLEY:
    Albrecht Wassersleben, Break.SL, Hombres Discos (Tiny & Spunky), Jacob Korn, Soeren Matschiste, The Moroders

    Decoration & Visuals:
    Convulse, Cinemata, Malte
    DIOM
    DIOM --- ---
    beee
    CLICK_JOE
    CLICK_JOE --- ---
    to je bez sance
    DIOM
    DIOM --- ---
    nějaká šance na lístky? včera mi psal známej, že by chtěl věnovat lístky přítelkyni k výročí..a já bych taky jel :)
    CLICK_JOE
    CLICK_JOE --- ---
    zatim ADA a JOHN ROBERTS
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    tak jsem to dneska v 15 hodin zkousel a na web nachtdigitalu jsem se dostal a po prokliknuti linku na nakup listku jsem se uz nedostal na stranky mikromarken (TixForGigs) ...takze smula :-(

    no co.. tak zas treba za rok.. :)
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    fusion vyprodanej, omg :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    PISTOLERO: no stihl jsem koupit 2 kusy
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    no zkusim to.. ale moc tomu nedavam...
    predpokladam, ze ty uz ticket mas.. (?!)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    "This Friday will see the last chance to get a ticket for ND13: On January 15th, at 3pm, we will make available a last contingent of 300 tickets. These are the remainders of the first round of ticket sale (orders which were not paid or valid), so in the end, we will still keep our limit of 3.000 tickets altogether. As experience has shown, we can expect this contingent to sell out within just a few minutes - so we strongly recommend being on time to avoid disappointment. Place your order via our website: http://www.nachtdigital.de."
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    " Liebe Leute,

    bevor ihr es überstürzt: es wird noch Mitte Januar ein Restkontingent an Tickets zur Verfügung gestellt, die durch Doppelbestellungen, Stornierungen oder Nichtbezahlung übrig sind. Angedacht ist bis jetzt der 15.01. als Stichtag, also keine Panik. Wir informieren über Newsletter und Startseite! "

    15.01. - doprodej!!
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    ONDRAT: heh.. tak takhle rychle jsem to necekal..
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam