• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERU_HUSPROSTOR - Husitská 23
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    N_I: z w. je tam téměř celý interier baru


    imho andaluskej pes mi připadal zábavnější
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    N_I: neni imho
    N_I
    N_I --- ---
    imho nevim esli tam nevidim i jeden fragment z W..ten dj pult..

    /jinak nevim..nikde se uz jako v huse nebo ve "w" necjtim.tahle zeme neni pro stary..v necem mi prijde jakoby z obema temahle podnikama odesla i cela jedna era nalad,lidi,akci/
    N_I
    N_I --- ---
    a to je i dj bar claviku?
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    _IOB_: na zvonek....všední dny asi jen do dvanácti ale už se stalo, že nás vyvedli v jednu, dvě v sobotu. záleží na druhu akce asi.... fb bage jen:

    https://www.facebook.com/kyklopbar.cz/?fref=ts
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    MILOSHIT: neznam, zajima! na zvonek? nejaka otviracka? info, page?
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    S_TEJK: nevim jestli víte ale v tomhle duchu se teď nachází jeden podnik na korunovační 4 (nad letenským náměstím) a Teapot se k tomu vyjádřil slovy že je to "ako by hu23 a Wakata měly dětičky. určitě doporučuju Kyklop skouknout.
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    jo chybí nějaký poctivý retro - kdo to zmákne, je borec
    STEFAN
    STEFAN --- ---
    MASOO: stačí vydržet, počítám, že za nějakou dobu bude prostor opět k pronájmu..
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    PLOMBDENTIST: nech bejt, herny a zastavarny i na zizkove rok za rokem opousti svet zivych. az nakonec nebude brzo rano kam na čáru žejdlíku. dojde na ma slova. tuhle jsme od 3 rano v oblibene ctvrti hledali nejakou nezavirajici polepsovnu a nakonec misto toho nalezli neuspech. patrani trvalo dobre 2 hodiny, az jsme si museli koupit v nestesti placatky a plechy na benzince u belze, jakozto jedine otevrene veci, a nasledne zakoncit tuto katastrofu radeji na staromaku vystupem na husuv pomnik, usnutim na husove pomniku, a pokutovanim pod pomnikem.
    MASOO
    MASOO --- ---
    btw ted me to mrzi, ze jsem si to nevzala, ale v te dobe to bylo totalne mimo moje casovy i jiny moznosti
    MASOO
    MASOO --- ---
    to je dalsi argument ve stylu "vy lide z kliniky byste meli byt tolerantni"

    mezi tim si ten bar prevzit a nekriticky prijmout cokoli, co tam bude po nem, je jeste nejaka jina korektni moznost? Nebo nemame pravo na kritiku?
    RASTADELIC_T_
    RASTADELIC_T_ --- ---
    OT: sorry ale nebyla Vam vsem nabidnuta k prevzeti a pokracovani ??? Nikdo se toho neujal.. tak proc ted ty divny keci ???
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    driv to bylo hezci. pro me prekvapivy vzhled klubu na to, že byl v hlavnim meste. underground jako na první stodolní...
    třeba to nevyčpí..
    MASOO
    MASOO --- ---
    no tak urcite se tam i pres pocatecni odpor pujdu podivat, ale mam pocit, ze to dobre nedopadne;)
    minimalne ostuda z toho bude
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    já bych to apriori nedissoval, lepší než další herna/zastavárna, uvidíme
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    tyvole další nudnej podnik pro pózéry. No škoda. O to víc se mi stýská po starý Huse, byly to krásný večírky.
    MASOO
    MASOO --- ---
    _IOB_: presne
    DASHA: a proto mi to za to nestoji, stejne jako nema cenu jim psat, ze se mi nelibi sterilni vzhled a kopirovani designu.... proste sem si to sem jen odhodila a kdyby ses v tom nestourala, tak uz to davno neresim a me nitro je klidne a ciste;)
    DASHA
    DASHA --- ---
    MASOO: to uz by mi produktivnejsi prislo jim primo napsat, ze realita je prece trochu jinde, nez si takhle zapatlavat karmu tim, ze do nich budu proste jenom rejt zvenci.. (vzdyt takovejch haters-chytraku je na internetech uz tak dost..)
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    MASOO: zapominas ze ten co psal psal ten text treba o nicem z toho nevi, natoz aby si kvuli promo textu zjistoval jestli to tak je;)

    ale mas recht ze srandu jsme si z toho tak nejak delali, trochu ustepacnou, ale prece neskodnou:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam