• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERU_HUSPROSTOR - Husitská 23
    RAPHAEL_KOSMOS
    RAPHAEL_KOSMOS --- ---
    DASHA: "mela jsem za to, ze jedna z klicovejch myslenek Kliniky je o toleranci a vzajemny snasenlivosti?" hehe jojo, to uz sem zjistil davno ze vetsinou ty hardDIY free lidišky jsou nejvetsi netolerantni fasisti

    ale bych nebyl uplne otOT, tak kdo uz byl v novy Wakate?))
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    MATT: jo vpohode, dokonce sme se i ze slusnosti ptali kdyz sme sedeli a balili na baru...)
    MATT
    MATT --- ---
    a huli se v tom kyklopu? ;)
    BICA
    BICA --- ---
    N_I: v Kyklopu se hraje - občas koncert, občas třeba Coolcream
    BICA
    BICA --- ---
    MILOSHIT: kus Wakaty je v každym čtvrtym podniku v Praze po tom rozprodeji
    V3S
    V3S --- ---
    pro koho to bylo srdecni, muze uz zacit oplakavat i shadow cafe .. ja uz jsem asi jina generace, byl jsem tam tak 3x

    [ TEKUTÝ*KAPŘÍCI* / konferenceconference / 15.12.2016 / CR - Praha - Shadow Cafe Ujezd ]
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    RAVEBOY: imo treba rozlisovat, tenhle prostor vypada dle jejich fuckbooku jako spis fakt "parta nadsencu chce vystavovat svy kamose" nez "jsme novy bohaty a chcem spekulovat s umenim" pripadne "prostor pro manazery, co vedej houby o umeni a potrebujou nejaky mlady maso do obyvaku naproti plasme, aby se mohli vytahovat na podobny hochstaplery jako sou sami". tech je totiz taky celkem dost. pripadne prostoru "jsme mala utulna galerie a vystavujeme hrnky s kockama od maminek na matersky a batikovane obrazy podzimu". Zlaty decka z avu hamu a famu nebo tak neco. Jako jak rikam, husitskou jsem mela moc moc rada, ale kazda aspon trochu normalni galerie taky fajn.

    ANICZKA: S_TEJK: rozumim :)
    ANICZKA
    ANICZKA --- ---
    TOY_BOX: pro mě je konec husa, podobně jako když skončil zion, něco jako kdyby rychlým šípům zrušili klubovnu :/

    ...ale furt lepší, než když na chalupě nejlepší místní podnik kompletně a totálně zastavěli matama - maj je tam snad v kaźdý hospodě a v téhle na ně donedávna byla odloučená místnost, nechápu ...fakt hnus velebnosti!
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    TOY_BOX: Vidiš, a já si vždycky myslel, že galerie současnýho umění jsou snobbish bary a honící kabinky v jednom ;-)

    ARS/KOMPLEX
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    TOY_BOX: já to ale vidím trochu na dilema, zda honící kabinky nebo slušné moderní umění, už třeba z perspektivy tradic Žižkova :))) že by anketa?
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    ahoj,
    pardon, ze se vam do toho seru, ale ten tomas nemec, co ho tam maj na stenach je FIY celkem dobrej mladej soucasnej malir. rozhodne zajimavej, a prostor pro soucasny mlady umeni (kterejch neni v cely praze taky vubec moc) vitam. ne ze by se to dalo srovnat se starou hus co do pratelske atmosfery, nicmene to vypada, ze minimalne vystavy tam budou super a zajimavy. taky to mohlo dopadnout snobish barem nebo honicima kabinkama jako naproti, nevim, tohle vypada na podnik, kterej maj celkem fajn mlady lidi, i kdyz to neni treba kultura podle vaseho (naseho) gusta, neni proc brecet imo.
    MATT
    MATT --- ---
    ještě že funguje nádražka :D
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    V3S:
    STEFAN:
    S_TEJK: jééé to je krásná nostalgie tady... Láme se generace :-)

    A kde je konec Komotovce a Deltě a Bunkru a Petynce
    ANICZKA
    ANICZKA --- ---
    STEFAN: v penzionu :-(
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    no když sme u toho vzpomínání, schválně kdo pamatuje Pokrok?
    STEFAN
    STEFAN --- ---
    .. a kde je konec zionu..
    V3S
    V3S --- ---
    kdyz tak mluvite o okoli oka, tak jsem si vzpomnel na bulva bar v pplk. sochora ... to taky bejval moc peknej pokojicek a kde je mu konec ;)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MASOO: tak o tohle se pokousely ze zacatku i ty dve holky, co mely hospodu na rohu u voka, ale uzivit to taky nedovedly, navzdroy tomu, ze v hospode i bydlely

    MASOO: to je takovej duch doby dneska, vsechno je legendarni jeste nez to zacne

    MASOO: s pravem na kritku je to jako s dirou do prdele :-)
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    v novedobe me muzete obcas potkat i za barem na brigadce nebo mixpultem (i kdyz obecne to tam zase tak moc casto nebyva), nebo jen tak sedet na pivku a kecat s mistrem touchwoodem:)
    MASOO
    MASOO --- ---
    N_I: doslova i obrazne konci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam