• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    CRAZY_IVAN: Skvělý, ještě mě můžete dát třeba do záhlaví :))
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    BOBASH: mno ten odkaz W_NOICE78 nebyl napřímo na rozhovor, tak radši posílám a tebe neni nikdy dost ;D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DZODZO: Ale o tom tady, mlho, mluvíme, že i ta fosilní ojetina za kilo dost pravděpodobně stála nová taky milion.

    CRAZY_IVAN: Dík, očividně jednou nestačím :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    já si ho dám k snídani :D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    tady odkaz na rozhovor s Bobashem :)

    Elektromobil bude už brzy první volbou každého zákazníka, říká Dobeš
    https://www.youtube.com/watch?v=Bldq4Z_BR6E
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    BOBASH: to nemoze byt argument, lebo to postrada logiku (fosilna ojetina vs. novy elektromobil)

    zvlastne ze ma prosty lid peniaze na to kupovat u reznika na vikend maso za 2 litry, to je za rok len na mase 100k :)))
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    W_NOICE78: Nejlepší jsou argumenty, že prostý lid jezdí ojetinami do 100 tisíc a proto si nebude kupovat nový elektromobily za milion.

    Přitom v tom rozhovoru dokonce mluvím o tom, že přechod na elektromobilitu je záležitost do roku 2050, protože průměrný auto je 15 let starý. Sice nebyl čas na to výslovně řešit ojetý elektromobily (kdyby mě zpovídající nekrotil, tak to s mýma pětiminutovýma odpověďma je tak na hodinu a ne na půl), ale zmínil jsem to.

    Bože to sú kokoti.
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    nj, prostý lid. Vem si jak hloupý je průměrný člověk - a půlka lidí je hloupější než ten :D
    KEB
    KEB --- ---
    BOBASH: to bude nějakej vylizanej autíčkovej novinář, co o tom ví hovno, protože já jsem na internetu četl a myslím si... :-D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    CRAZY_IVAN: Neeeeeeeeee.... :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    CUKI: Za co ty mínusy? Za to že jsem sem dal aktuální tiskou zprávu k tématu?
    Jasný chápu, že někomu se nemusí pozdávat mé názor a proto automaticky dostanu mínus ať tam je co tam je, ale tohle už hraničí snad s nějakým robotem :-D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    BOBASH: to smrdí hejtem na fsd tesly už jenom z autora! :))
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Kupte si novej Finmag! Nějakej hrozně chytrej týpek tam hrozně dobře píše o autonomních autech a o Taycanu. Akorát se u toho testování Taycanu tváří strašně smutně, jak kdyby tam nechtěl bejt :)



    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DZODZO: Píše se tam (nebo možná ne tam, ale ve zprávách co jsem četl) o tom, že auto stálo na křižovatce, pak začalo nekontrolovatelně zrychlovat, řidič tomu nebyl schopen zabránit a tak ve snaze zpomalit začal najíždět do věcí...
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    CUKI: njn nieco co vymrstuje do luftu objekty, s ktorymi je v kolizi asi nejelo predpisovych 50 km/h, ale to je iba taka moja konspiracia, lebo o tom sa tam nepise
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KEB: paleni odpadu neni a nikdy nebyla recyklace
    KEB
    KEB --- ---
    BLOWUP: za mě v pohodě, nadrtis a odvezes do cementárny. Nemusíš těžit uhlí a vozit ho do cementárny, nemusíš těžit písek a vozit ho do cementárny a mám pocit, že ani vápenec. Uhlíková stopa výrazně menší, spokojenost.

    Není to o nic horší než pálit plast jako zevo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam