• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KRULDA: každá nová věc, která se teprve etabluje na "trhu" identity působí jako blbost.. teprve čas ukáže, zda-li to u toho i zůstane nebo se z toho stane skutečná komodita, kterou budou volit a s níž se budou ztotožňovat lidé, jimž bude vyhovovat..

    btw to téma už jsem, bohužel, opustil.. zjistil jsem, že se zatím v odborné litaretuře nevyskytuje a tím pádem jako adept na bakaláře nemůžu dělat nic, neb přehledovou studii bez literatury jaksi neuskutečníte. :) ale ono to pár let počká a pak se do toho pustím zase.. ;)

    a jestli se chceš dozvědět něco bližšího, pak doporučuju následující odkazy:
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    STEPNI_VLK: no nevim, debatovali jsme na tema metrosexualita a dosli jsme k zaveru ze co je to vlastne za blbost. Mam tedy dotaz - co je to za blbost?
    LALINA
    LALINA --- ---
    STEPNI_VLK: nz ;-)))
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    LALINA: dík za tip, od včera jsem členem. ;)
    LALINA
    LALINA --- ---
    STEPNI_VLK: jsem si rikala, ze se to tema k tobe hodi:-)))

    hele, na nyxu je klub metrosexualu, ale pote, co jim tam zacali lezt skuruth-haiove a kazili jim debaty, zavreli ho a je soukromej:-) zkus se tam nejak dostat (teda esi uz tam nejsi):-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    STEPNI_VLK: Jo, je to dobrý téma.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NATASHA: inspirovala mě moje bývalá šéfová, páč mě má furt tak trochu za metrouše.. :) a holkám na Genderu se to moc líbilo..
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    STEPNI_VLK: Hmmmm, už rozumím.
    Jak tě to napadlo?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NATASHA: jednoduše.. okolnosti vzniku, vazba na konrétní sociální podmínky a skupiny, provázanost s kosmetickým průmyslem a reklamou, prezentace (muže) v médiích, identita atd.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SHEEN: lehký nástin.. byť jak jsem slyšel, s tím článkem to až tak úplně pravda není, bylo to prý poprvé použito v nějakém románu.. ale to všechno (snad) teprve zjistím..

    metrosexuál, [angl. metrosexual, pův. z lat., řeč.] muž, který extrémně dbá o svůj zevnějšek, styl i image. Jeho život je spojen s městem (metro-), jeho chování je narcistní a vykazuje znaky, připisované dříve homosexuálům (-sexuál), bez ohledu na to, jaká jeho sexuální orientace ve skutečnosti je. Slovo se poprvé objevilo v roce 1994 v článku Marka Simpsona v deníku The Independent. Odtud termín metrosexualita.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    STEPNI_VLK:
    Zajímavé - doposud jsem to téma viděla zpracované spíš v rámci nějakého životního stylu, zábavným způsobem. Vědecký přístup k téhle zatím celkem nové kategorii je mi trochu záhadou :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    STEPNI_VLK: Co to je?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    snad to sem můžu dát.. závěrečnou práci do sociologie budu dělat na téma metrosexualita a měla by to být přehledová studie.. téma ještě musím upřesnit, ovšem s největší pravděpodobností se budu zabývat genezí tohoto konceptu. za jakékoliv odkazy na relevantní články, resp. knihy (ale těch moc - vzhledem k relativní mladosti pojmu - neočekávám) budu velmi vděčen.. a děkuji předem.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    STEPNI_VLK: Mas bod. :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: notodoufam:-]
    SETEC
    SETEC --- ---
    STEPNI_VLK: Vlk jeste by to co clovek precte mel mit moznost nekde prozit ..
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA: Hele, nebeský asi ne :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    jaky kralovstvi?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    STEPNI_VLK: S tím názorem souladím :-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SHEEN: houby, království za čas ke čtení všech těch zajímavých knih, kterých jsou všude plné knihovny!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam