• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: no, ty jsi chtela, abych formatovala problemy... ja bych se na to bejvala vyprdla:-]]]

    s jakouze kladou??? teda...eh.. doufam, ze nemyslis... ale to neeeeeeee ;-]]

    ad problem problem: tohlectononc slysim velmi casto od maticky moji rodne, ktera by me nejradsi zbavila vsech problemu a potizi, ktere podle ni mam....:-))
    hele, ja k ni nekdy zajedu, poklabosime, ona je hodne zvedavej clovek a porad se pta, tak ja ji odpovidam, taky ji trochu pouzivam kdyz si potrebuju nahlas srvonat muslenky, ale ona to asi nejpsis chape tak, ze ji predestiram "problemy" a hned se je snazi resit a radi a tak dale... je proste prilis aktivni.....kdyby jen tak sedela, pila caj, pokyvovala hlavou a pletla svetr trebas, bylo by to asi lepsi:-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SHEEN: V tomhle klubu je snadné směrovat ten výrok - terč jsou všichni.
    Šťourání v kravinách, lapidárně řečeno, je to, co RELATED živí.
    A co třeba mě moc baví :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    NATASHA: A jajaj, to jsi mne zasahla tim problemem. .-))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA:
    Smutno je člověku samotnému. Sex je taky prima.
    Já osobně jsem vždycky spokojenější s partnerem/partnerkou než bez.
    Ale jinak si tedy odborně myslím, že s touhle kládou si musíš pomoct sama a pindy ostatních přijdou především tehdy, když otázku předestřeš a oni budou mít pocit, že je žádoucí, aby se vyslovili :)

    A jinak problém problém: Jo, to když člověka netrápí nic důležitějšího, začne se šťourat v kravinách :) A o tom já něco vím.
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    LALINA: popasajic, sledujic , prejes-liz si u mluvy tohoto karakteru setrvati :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: problem? problemy nesjou, ne? jsou jen nepoznane sance:-)) ehm, to je citat, ja sama bych si nedovolila sahat na zoubek tak nepostradatelne veci, jakym takovy problem (jedno jaky) je.

    tak tedy problem:...problem...kruci, vzdycky mi lidi rikaji, ze nejakej mam.. ja a to zapomenu vzdycky... jo, uz vim... jsem prej moc svoje a tak mam problem mit partnera... tenhleten problem u me vidi hodne lidi.....dokonce bych rekla, ze zacinam mit problem takovy lidi neposilat do... proste kamsi...
    potom mam problem s uvolnovanim a s problemy...

    hele, taky znas lidi, kteri si myslej, ze clovek bez problemu je absolutne spolecensky out?

    je to dost problemů?
    LALINA
    LALINA --- ---
    tak tedy k neradostnemu tematu brainwashingu bliznich nasich i me osobne, (nebot prestoze chodim ulicemi; zrak svuj na luznych bliznich popasaje, uchvatnou architekturu a ptactvo nebeske, taktez i sakramenty pozemske sleduje, presto, ach pohrichu precasto nejakou tu reklamu ci kampan utrpim a koutkem oka sveho zachytim.)

    drive jsem trpela nesmirne novym timto elementem, trefne re-klama nazvanem, ktery bezohledne vtrhl do zivota meho nepozvan a nevitan; dnes jsem si nejaky stupen rezistence uz vytvorila a to nejapne oblbovani a tezkou psychomanipulaci bliznich svych jsem se uz nejak naucila snaseti - obzvlaste, kdyz sleduji, kolika dusim prinasi radost a poteseni a stesti, vpravde naplneni nebo alespon malou upaltlanou kratochvili, ony vzrusujici okamziky u tahu jackpotu, prede dvermi supermarketu tesne nez se otevre brana raje, pri volbe kdo vypadne a kdo zustane...
    Proste lidi nejak zijou a kdo jsem, abych soudila? maji, co chteji a potrebuji. Sice je to takove zamatlane a upocene podle me, ale naproti tomu zit jako cista mramorova socha netknuta zivotem vezdejsim taky neni nic moc...
    imho jde jen o to plynout, oscilovat kolem teziste, kolem svyho stredu a nekdy se dokyvnout trebas az k extremu a jindy zase naopak... jen porad v sobe vedet o tom tezisti, kam se navracet...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LABRADOR: Určitě pro Tebe.
    LABRADOR
    LABRADOR --- ---
    vidím tu slovo oko...tady jedna malá rýmovačka

    Až z mých očí zmizí jas
    až mého srdce dozní hlas
    tehdy skončí se světa čas

    LABRADOR, Fronta spravedlnosti 2005
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA: Základní uvolňovací procesy myslím všichni známe a nemáme problém je správně interpretovat.
    Luštěniny, slupkaté ovoce, vícezrnné potraviny.
    Pokud máš zájem rozebírat toto téma, formuluj problém.
    :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    prd:-]]]
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Včetně uvolňování, tedy.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    OK, vox populi, vox po papuli, přehlasovali jste mě, zpátky k debatě o penězích, statcích a spoření :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA: Jde mi to vyhmátnout, kdy se téma začne ředit.
    V tom okamžiku myslím, že je dobré nastolit nové.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA: Ani ne. Stačí říct (například), že tohle téma Ti nic neříká, že ten pocit nemáš a vlastně ani nevíš proč bys měla mít :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: fajn, vlstnectvi: mam sem hodit link na nejaky stranky o Palackym trebas? nebo odkazy na Narodni ligu, texty Orliku nebo tak neco? :-]]]
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: po 30 novych prispevcich jsem se dneska zhluboka nadychla a ponorila se do tuni a bazin, ktere jsem tu ocekavala... a vida, ono se to tu fakt dalo dobre cist...
    lidi tu mluvej o vecech ze zivota a hlavne sami za sebe, svoje pohledy a osobni nazory, zadnej flame, zadny egomasturbace .... a najednou tvoje technicka a buch...uz jsem zase zpatky na zemi:-/

    nerada bych ti neco podsouvala, ale ono to tak skoro.....eh.... skoro vypada...ze? ..teda....jako..... ono to skoro vypada, ze ti tema blbejch lidi, ktery te de fakto zivej:-)) ponekud... nevoni:-]]]] chapu:-]]

    delam to fakt jenom se sebezaprenim, ale pro tentokrat se chci zastat AW za jeho poznamku o setreni na byt , podle me byla naprosto relevantni, i kdyz ji trebas ani tak nemyslel, to nvim...
    ono totiz kdyz trebas clovek setri na byt..nebo jen na jeho zarizeni nebo na neco... tak se obvykle proste uvede do urcityho rezimu... jako je postoj popsany SV : "mam porad malo a porad citim nedostatek, hladomor a cerny nestovice jsou hned na pristim rohem"... existuje i jiny rezim... setrici : " musim usetrit penize, nemuzu si dovolit vyhazovat je za jakoukoli zbytecnost"
    takhle to je potom v hlave nastaveny a clovek uz jedna vicemene automaticky....uz nerozlisuje, jestli tou zbytecnosti je novej diskman nebo zmrzlina.

    Nerikam, ze nelze aparat nastavit na jemnejsi rozlisovani, to jiste lze a je to dobre, ale nekdo to holt ma takhle :-]
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Nuže, napadlo mě nové téma:

    Co si myslíte o pojmu vlastenectví?
    Máte pocit, že v dnešní době má ještě nějaký obsah?
    Jste hrdí na svou příslušnost k českému národu? Uvědomujete si nějak jeho kulturní tradici?
    Berete státní svátky jinak než jen jako vítanou dovolenou?
    A kde se podle vás vlastenectví mění v nacionalismus a extremismus?
    LALINA
    LALINA --- ---
    STEPNI_VLK: podepisuju a beze zbytku souhlasim:-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    NATASHA: Možná bys mohla nahodit další téma?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam