• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    KUATO
    KUATO --- ---
    hehe, nam to vcera taky vyslo paradne. sice se honily mraky, ale zrejme jen za ucelem vytvareni nadherneho panoramatu, kdy kontrastovala krasna modra obloha s dobre nasvicenymi temne sedymi bublajicimi masivy.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: Ajj, to zní velmi pochmurně! Aspoň ale máš signál, abys mohl šířit nepohodu :)

    Já dnes dle plánu vůbec nepřipustila déšť a vyšlo to báječně (kromě malého nedorozumění kolem čtvrté odpolední, kdy jsem asi měla výpadek v ignorování srážek); dokonce i teď je víceméně tropická noc. Cikáda exhibuje atd.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Pratele, vam se to povida, med, tresne, kaktusy....
    My prave jedeme Vltavu a takove Lipno v slejvaku, to je teprve posusnanicko... Nebo mrtvy luh, pocitove tak pet nad nulou, dest a vitr... :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Je fakt, že kvetení je rozhodně "related", je to vlastně doklad dobrého pohybu po cestě.

    ...

    Hmm, med je taky správný a dobrý. Zítra se pršení vůbec nezahrne mezi alternativy a bude to :)
    KUATO
    KUATO --- ---
    jestli mas fotak, tak to "mocne kveteni" vyblejskni a hod sem. Syn ma nejake kaktusy, ale tem se teda do kveteni nechce. i kdyz zatim nechciply, tak aspon to muzeme povazovat za uspech :o).

    slunicko klidne podrbu hrabkama, jestli bude zitra svitit, pac chceme tocit med a to by slo v desti blbe :o).
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    (A vida, zrovna asi na deset sekund vylezlo. Možná se nad sebou zamyslí, když ho budeme ještě chvíli drbat.)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: No jasně, sluníčko je podnítí, aby provozovaly mocné kvetení. Pokud je tedy sluníčko v nabídce, hm.
    KUATO
    KUATO --- ---
    Jakoze je mas venku a hrozi jim utopeni? :o)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Já zas pořád běhám kontrolovat kaktusy :)
    KUATO
    KUATO --- ---
    U nas poslednich par dni furt prsi. Tresne neskutecne rychle rozpraskaly. Je vice nez legracni, ze mam nasbiraneho 180 litru kvasu tyden zpatky a tak tak jsme vcera prebrali dva kosicky na stavu.
    SEDIQ
    SEDIQ --- ---
    LESANKA: poznamka k potapeni: tento druh sportu neni o nic vice (ne)bezpecny nez jakykoliv jiny aktivni sport :-) potapet se "pod led" nebo do jeskyni bez buddyho (zkusenejsiho partaka) je hola silenost bez ohledu na hloubku, klid v mysli ci mnozstvi zkusenosti. Faktem, ale zustava pokud se bavime o hloubce cca nad 50 metru, tam uz musi kazdy potapec spolehat sam na sebe i kdyz muze byt buddy na blizku, ale z cela duvodu "psychycke podpory" nezli podpory fyzicke v pripade nehody. Ve vetsine pripadu je na vine lidsky faktor, hlavne co se tyka "prilisne sebeduvery" ci nedostatku klidu pred ponorem. V minimu pripadech je na vine mechanicky faktor - poruchy lahvi, automatiky, ventilu, pocitace, atd. Zazmatkovani v ledove vode muze byt zapricineno treba i nahlou kreci, ktere neni jednoduche predejit. K nehode se, ale vyjadrovat nechci neb Jogina neznam. Cili neni potreba byt prilis ostrazity pri pohledu na potapeni jako sport, ale byt pripraven celit nadhernemu svetu pod hladinou a vzdy si uvedomit, ze my jsme Ti, kdoz jsou v tomto svete cizinci :-)
    RADAA
    RADAA --- ---
    takže nakonec pro velký tlak - změna :
    rozloučení bude, v sobotu 12.2.2011 v Petřvaldě v 11 hod. v ulici k Muzeu. Pro více informací kontaktujte jeho kamarádku : na FB - Miru Dračice Vacková, skype kejrakejra .... info od dcery : tel. : 775132777, email : nikamia@seznam.cz
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: Ano. Chybíte mi.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Znamena to "jasne, prijdu"?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: :-)
    SNOP
    SNOP --- ---
    Zvu na vlastne ted uz docela tradicni setkani v hospode U Havrana, 18.2.2011 v 18:00 hodin.
    Zariatnatmikova knihovna
    http://www.grimoar.cz/akcedetail.php?UID=46
    LESANKA
    LESANKA --- ---
    Kdyz je to tak vecne a fakticky napsane vyzniva to dost brutalne....
    Potapeni je jak vidim slozitejsi a nebezpecnejsi nez jsem si doted myslela...a kdyz to jeste navic clovek dela solo...
    RADAA
    RADAA --- ---
    LESANKA: děkuji, já se s Rosťou potkala nedávno, vyměnili jsme si, co bylo nevyřčeno a rozešli se usmíření. měl to tady hodně těžké a já jen doufám, že se má už lépe ... Více když tak v poště ...
    LESANKA
    LESANKA --- ---
    Teda, co rict?
    Videli jsme se osobne uz davno, pravda Rosta me i memu muzi dost "sedl"...predtim dlouha leta vypisovani na mageu (buddhismus a spol.), prozivali jeho osudy, rozvod, duchovni zivot...
    Pak se cesty rozseli, my sli do deti, citila jsem se najednou nekde uplne jidne, ono povestne kolecko navic zrejme zafungovalo, nemela energii na normalni svobodny zivot lidi bez zavazku, ovsem plany az deti povyrostou...Coz pomalu zacina, myslela jsem ze se opet nejak zacneme kontaktovat, zajdeme na opet spolu hory, pokecame...Vcera jsem se sem na nyx prihlasila po delsi dobe prave proto abych mu napsala, koukam na forum, pred tydnem tady ma zrovna prispevek....
    ...
    Skoda, citila jsem dusevni spiznenost pomerne hlubokou.
    Je to zvlastni ale je to uz 3.kamarad kteremu to osud takhle v nejlepsich letech ukoncil, pote co se vymanil z jinych zavazku a v podstate hledal neco ZA...a nemel az tak pevnou kotvu na teto zemi...

    Radanko: uprimnou soutrast!
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: Pěkně jsi to napsal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam