• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Když nad tím přemýšlím, mí spolužáci na ZŠ taky nebyli zase tolik "bezstarostní". Skupiny vyvolených se formovaly i tehdy, například podle toho, kdo měl tričko s obrázkem. Pokud jde o budoucnost, pořád se nás na ni někdo ptal, kreslili jsme o ní obrázky, psali jsme o ní, bylo nám vštěpováno, že máme být "dobrými pionýry"...
    Výchova k cílevědomosti je asi dnes jen přesněji orientována.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Docela bych ty děti chtěla vidět, protože ty dvacetiletí, které učíme jsou běs a děs. Za 2/3 zkouškového nám na zkoušku přišlo asi 50 lidí ze 300. Z toho téměř 30 jsme viděl 2-3 krát. :-(
    O něčem jako je osobní zodpovědnost asi v životě ani neslyšeli.
    Asi to bude přesně podle toho článku "však ono to nějak dopadne".
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Podle mého samotná společnost jako taková. Částečně je to přínosné a to, co není přínosné nakonec za pár let zase bude přetransformováno. ... Prostě vývoj.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Dnešní děti láká víc úspěch než kamarádi
    http://zpravy.centrum.cz/zajimavosti/clanek.phtml?id=387910

    Myslíte si, že je to opravdu obecný trend?
    Kdo myslíte, že to způsobuje? Rodiče, škola a nebo děti samotné?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BEZEJMENNY: Nic nepopírám.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Uz jste tu probírali "kolik andělů se vejde na špičku jehly"?
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BEZEJMENNY: S tim si hlavu teda fakt nelamu.
    SETEC
    SETEC --- ---
    BEZ Tak jsme se zasmali, a myslim, ze by se melo pokracovat v jine diskusi.

    ALL Doporucuju dychat dychat z hluboka :)
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    A pokud jde o tento klub, zjevně "chcípající" na nudu a úbytě, nebýt mě, neměli byste se o čem bavit.

    Jenže mě už všichni strašně nudíte. Ani nevíte jak moc. Jste nezajímaví. Dokážete se zahryznout jen do někoho jiného, kdo nesdílí vaše podřadné ulepené emociální představičky. K ničemu jinému nemáte ani sílu, ani motiv.
    Snažil jsem se vás vybudit k životu. Ale ve vás už žádný nezbyl.
    Requiscent in pace.
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    GRETKA: moje roztomilá známá, milá Gretko, na vás i na vaše názory kašle. Nezajímají ji. Takže tvé představy, tak podřadně osobní a přizpůsobené úrovni tvé osobnosti ji nechávají chladnou. :o)
    Lidi se mohou smát mnoha věcem. I hlouposti jiných. A ty milá Gretko, bohužel nemáš dost moci ani schopností, abys jim v tom dokázala zabránit. Takže ta ramínka ti nepomohou.... nikoho nezajímají. ;o)))))))

    NATASHA: ;o)))))))
    Popíráš snad mé právo mít na věc vlastní názor a vyjádřit ho? Já si ten čínský symbol měsíčního krvácení za ikonku kupodivu nevybral. ;o)))))
    Kdybych měl v úmyslu vybrat si nějaký symbol, alespoň bych se zajímal, co představuje. ;o)
    Že to dotyčný pominul, nemohu hodnotit jako inteligentní. Jen směšné...

    SHEEN: děkuji. Netušil jsem že mě hodnotíš tak vysoko. ;o)
    "Moudrost světa" jak skvěle nadnešené. Jak "přiměřené". ;o))))))
    Ale jak se říká, každému, co jeho jest, že? ;o))))))))
    Ani netušíš, jak se odhaluješ jiným. ;o)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BEZEJMENNY: Jo, hlavně, že ty jsi pobral všechnu moudorst světa.

    Dokážu si velmi dobře představit řadu důvodů proč si může člověk vybrat takovou ikonku a to i se znalostí dané věci. Dokonce i když se jedná o muže. ... Navíc čínské a japonské znaky mají opravdu krásnou škálu výrazů.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    GRETKA: Lydie je dnes už dost okrajová značka vložek, ale byly časy, kdy to bylo to nejlepší, co se dalo v krámě sehnat.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BEZEJMENNY: Musím říct, že mi Tvoje rozmazávání té věci přijde vysloveně nevkusné.
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    i když, možná by se coby nick lépe hodlo "Lydie Ultra Super Plus", co myslíte? ;o)))))))))))
    Má takový elegantní tvar, a podle reklam dobře přiléhá k příslušným orgánům.... ;o))))))))))))
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    SHEEN: Ona s tím nemá problém. Jen jí to přijde jako lékařce vyloženě směšné. Mě ostatně také. Stejně jako komukoli, komu jsem se už o tom zmínil. ;o))))))))))
    Chlap, který si z neznalosti či hlouposti vybere ikonku znamenající v čínštině osmadvacetidenní menstruační cyklus ženy je přčece jen rarita, normálně poněkud nezvyklá. ;o))))))))))))
    Nebude to příště ikonka vložky s křidýlky? ;oDDD
    Možná by se mohl místo Stepního vlka přejmenovat na "Private normal plus". ;o)))))))))

    Od vás ovšem oportunismus vyloženě očekávám. Stejně asi ničeho jiného schopni nejste, tak alespoň ta zábava s vámi. Když už s tím máte takový problém, že musíte komentovat údiv lékařky nad tím, že normálně vypadající mužskej si vybere takové označení, tak to už vypadá docela zajímavě. ;o))))))

    Napsal jsem jí, že je to opravdu legrační, a že Vlk je je lehce vyšinutý mladík pravděpodobně ve študáckém věku, duševně závislý na starším bráchovi, a že nejspíše neměl ani páru, co si vybírá - nejspíš měl dojem, že se to týká vampírismu. Rozesmálo ji to. ;o))))
    Pak mě požádala (samozřejmě , viď Tash....), abych se ho na to tedy veřejně zeptal, proč si vlastně tu ikonku vybral, protože ji to zajímalo. Má k psychiatrii celkem blízko, často se setkává s pacienty duševně vyšinutými vlivem různých, často závažných chorob, a zjevně ji udivilo, kam až může dojít lidská hloupost.
    Také jsem jí vysvětlil, že nemá smysl s Vlkem konverzovat na toto téma, či ho přesvědčovat, že je s takovou ikonkou směšný, prtože Vlk nepatří k lidem, schopným uznat, že by se choval jako hlupák. Má o sobě vysoké mínění. ;o))))))))))
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SHEEN: Neni mi jasny, proc s tim ma dotycna takovy problem.
    tak to jsme dva. ;) buď jako buď , její problém..

    NATASHA: .. po žížalkách
    :) do dnešního dne jsem znal jen 'po ftákách'..
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    STEPNI_VLK:
    Smůla je, že když to teď BEZ vyšplouch, má slečna(paní) po žížalkách.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BEZEJMENNY, STEPNI VLK: Mne to prijde pomerne zajimavy. Neni mi jasny, proc s tim ma dotycna takovy problem.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BEZEJMENNY: už to s ní delší čas řeším poštou.. a z nějakého - mně neznámého důvodu - si myslí, že kdyby tuhle informaci sdělila lidu nyxovskému, tak ze mne budou mít legraci a mě to bude vadit. :))
    btw, důvod výběru si s dovolením nechám pro sebe.
    a kolik jsi jí napsal, že mi je? :)
    BEZEJMENNY
    BEZEJMENNY --- ---
    NATASHA: většina těch amerických sériálů pro teenagery je svým způsobem "společensky náučná". Prezentuje určitý postoj ke světu, určitý společenský názor.
    Podobně, jako třeba "Major Zeman" z opačné strany politického spektra. ;o)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam