• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMAZ4Kolky, ATV, QUAD a tak dále... quadařina těžká špína!!!
    MARKONE
    MARKONE --- ---
    JACOBO22: auto kelly :))
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Jsem asi před rokem slíbil, že nafotím tu naši :)

    TOMAZ
    TOMAZ --- ---
    To asi jo, ale zdá se mi že zrovna teď jdou ceny fakt dost dolů. Lidi nemají peníze a tak prodávají co můžou. Koukni třeba na bazos.cz Jde pořídit vážně hodně muziky za málo peněz!:-)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    THE_ID: Jo, na tom něco bude.
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    THE_ID: Aha, no tak lepší prodat, než si ji nechat ukrást :)

    Každopádně s autama je to tak, že je lepší ho prodat na podzim. Přes zimu prý ztrácí cenu. Čtyřkolky by na tom mohly bejt stejně. Ačkoliv v zimě se s nima moc nejezdí.
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    THE_ID: Končíš?
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    U nás jsem zatím žádnej problém neměl. Ale po lesech taky moc nejezdím. Spíš polňačky...
    TOMAZ
    TOMAZ --- ---
    To jo každý z jiného konce toho našeho ďolíku!:-) No a jak to teda máte s ježděním tam u vás? Nahání vás policie či hůře lesníci? Nebo je vše all right? :)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Třebíč. Máme to hezky rozhozený :)
    TOMAZ
    TOMAZ --- ---
    Když tak oukněte na web www.fmquad.unas.cz

    TOMAZ
    TOMAZ --- ---
    TOMAZ
    TOMAZ --- ---
    Zdarec... sem si teda jako všiml že jsem založil diskuzi... Se teda jako omlouvám. !!
    Tak od kud vlastně jste? Já z Frýdku - Místku máme tady takovou partičku quadařů a brázdíme místní pole a louky!
    RUZE
    RUZE --- ---
    tady je muj stroj, jsem velice spokojen jak na silnici tak v terenu, jen ty gumy by nemusely mizet tak rychle
    sportky ty jsou na dráhu s tema se neda daleko moc jezdit clovek je pak vytresenej hruza

    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    THE_ID: Ne e, ale podařilo se mi rozchodit stahování fotek z foťáku, tak snad to do víkendu zvládnu.
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    THE_ID: Jojo, quadařů tady na Nyxu moc není :)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Netušíte někdo, jak je to s firmou Rancho? Měli by snad dělat úpravy čtyřkolek a buggyn, ale nedaří se mi nic vygooglit.
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    THE_ID: Terén, na silnici je to hodně nepohodlný. S každou zatáčkou člověk bojuje jak se smrtí, staví se to na tři kola a tak,...
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    THE_ID: Třebíč :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam