• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMAZ4Kolky, ATV, QUAD a tak dále... quadařina těžká špína!!!
    FMQUAD - čtyřkolkáři Frýdek - Místek www.fmquad.unas.cz

    Sportka nebo pracant?

    19 hlasy od 19 respondentů

    rozbalit záhlaví
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    INSOMNIA: Tyhle levné dětské kolky jsou v podstatě všechno číny. Bratranci to měli... chvíli to vydrží, než děti z toho vyrostou... což je hned. Já bych se toho nebál. Musí odrůst dřív, než se to totálně rozesere. :-D
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    please, neporadite nekdo se ctyrkolkou pro 5.5 letyho syna? Co jsme koukal, tak lidi docela chvali Kayo. Nasel jsme taky Buffler a pak hromadu levne Ciny.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    CUTTER: traktor je pro me zbytecne velkej a pomalej. hodilo by se mi neco, co pojede spon 50km/h a uveze vozejk. pokud by pred to sla dat bubnova sekacka na koleckach s vlastnim pohonem (a nebo aspon jako prives vyklonena do strany) tak by to bylo idealni.
    proste aby to byla uzitna ctyrkolka na minifarmu. zahradni trakturek ma jen jedno vyuziti a ani ten neposeka metr vysokou travu. klidne bych za to dal 200k ale 500k za malotraktor mi uz prijde moc a stejne bych ho nevyuzil.
    ale jinak mas pravdu, hledam duvod proc si koupit ctyrkolku :)
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    JAZZZ: Ale jo, dělá se to. Ale je to drahý a musí to mít vlastní pohon. Neber to zle, ale není to tak, že si chceš vlastně sám před sebou obhájit vlastnictví čtyřkolky? Já to mám totiž podobně. Ale ať jsem to vzal z jaké chtěl strany, tak vždycky je lepší na tyhle práce traktůrek a čtyřkolka je spíš pro zábavu. Vlastně jediná práce, co se asi doma vyplatí je mít vyvážečku na dřevo nebo pluh. Ale to stejně dobře udělá i ten traktůrek... takže za mě - čtyřkolka je spíš pro zábavu, na práci je traktor. Ale někdo může mít i jiný názor...
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    neco takoveho, ale asi to sem nikdo nedovazi
    RAMMY Flail mower 120 ATV - Rammy
    https://rammy.fi/en/rammy-flailmower-120-atv-2/
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    nevíte, jestli někdo vyrábí čtyřkolky, které můžou před sebou tlačit bubnovou sekačku na vysokou trávu, nebo mají i nějaký systém pohonu přípojných zařízení?
    příjde mi zbytečný kupovat na sekání velkého pozemku traktůrek a radši bych něco univerzálnějšího.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    mám na prodej cestovní přívěs za čtyřkolku kdyby se někomu něco takového líbilo, info pošta ;)
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Přívěs za čtyřkolku/motorku/auto / Karlovy Vary / 35000 CZK ]
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    A jedna sprcha :-)

    čtyřkolka - bahno
    http://www.youtube.com/watch?v=KA6H2K5SJWA
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    WOSKI
    WOSKI --- ---
    SALAM23: preco chces rozsirovat predok? ja som s tym experimentoval este na starej cine, ale stroj bol potom dost nestabilny, ked som prudko zatocil tak ma slo prehodit cez predok. Teraz mam kfx 400 a som celkom spokojny s tym ako je postavena od vyroby, ale ked uz, rozisiril by som zadok.
    SKOOBY23
    SKOOBY23 --- ---
    SKOOBY23
    SKOOBY23 --- ---
    SKOOBY23
    SKOOBY23 --- ---
    SKOOBY23
    SKOOBY23 --- ---
    WOSKI: Děkuju za pochvalu. Držím palce s renegadem, je to super mašinka :) Jezdil jsem na Gladovi x6, a občas na Goesu. A je pravda že ty číny se vedle toho nemůžou ani zaparkovat. Natož pak porovnávat s Centhorem.
    WOSKI
    WOSKI --- ---
    SKOOBY23: vyzera nadherne, dost podobny renegade-u, ktory je raz mojim cielom ;) tak prajem vela stastnych KM a kolesami dole ;-) btw. presedlanie z ciny je krasny pocet ze?
    SKOOBY23
    SKOOBY23 --- ---
    Ahoj lidičky......tak jsem tu mezi Vámi taktéž.... :) Po těch šílených "Číňanech" jsem po dlouhé rozvaze skončil u tohoto... Dinli Centhor2 800 evolution (Taiwan) Neúnavnej pracant a 100km/h před úpravou bohatě postačí!! Taková X6 si vedle toho nemůže ani stoupnout...jsem nadmíru spokojen.
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    CUTTER
    CUTTER --- ---
    Bazar Access Max 5 400 Čtyřkolky | Bazar čtyřkolek na Quadmania.cz
    http://www.quadmania.cz/bazar-ctyrkolky/ctyrkolky/access/access-max-5-400/access-max-5-400-4498.html
    Zapomněl jsem tam dát odkaz, já hlava děravá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam