• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREETEKKDALMATIN CLUB - cerna/hneda x bila aneb puntik kam se podivam
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    nejste někdo z Prahy s dalmatinkem? Miunka má ráda puntíky a šla by nejradši s nějakým na prochajdu:))
    EDJA
    EDJA --- ---
    FREETEKK: to dela uz od stenatka, takovyho tulene, ale jen kdyz je utahanej (tahle fotka je po jeho skoku na cihly, jak jsem uz tady psala, byl 1 den po vykoupani), zadni umi uplne stejne rozplacnout
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: jezis ten vtipne spi, jak ma ty nohy :)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    EDJA: tak to je mazec:D
    EDJA
    EDJA --- ---
    po prochazce vypada asi takhle, ale za to si muze sam, nikdo ho k horolezeckym vykonum nenuti

    EDJA
    EDJA --- ---
    i kdyz to obcas uklouzne

    EDJA
    EDJA --- ---
    chozeni po strese taky neni problem

    EDJA
    EDJA --- ---
    koupani za jakehokoliv pocasi taky ne, tohle je z rijna

    EDJA
    EDJA --- ---
    prochazka v bazine neni problem :-)

    EDJA
    EDJA --- ---
    FREETEKK: ja si taky rikam, ze to az tak uplne normalni neni. Dalmatini jsou sice ztresteny, ale tohle uz je asi trosku pres normal :-)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: hele ty mas dobryho magora psa ti povim :)
    EDJA
    EDJA --- ---
    Zase nejake info o prdlopuntikovi. Byla jsem s irwim na prochazce min vikend a sli jsme po silnici kolem pole. Mezi silnici a polem byl docela hluboky prikop se spoustou krovi a stromu a pole bylo vys nez silnice. Irwi kolem hrozne cuchal, tak jsem si myslela, ze v tom krovi bude zajic. Nakonec vybehl na pole a s rozbehem skocil na jeden strom, co rostl v tom prikope. Samozrejme se propadl az na dno. Ze stromu ale se strasnym rachotem vyleteli 4 bazanti, tak si jednoho vybral a jeste za nim vyrazil. Bejt nekde nablizku myslivec, tak jsem asi bez psa.
    I kdyz je listopad, tak se bezne koupe v rece, vlastne se v ni koupe dokud nezamrzne. Fakt nechapu, ze mu neni zima, vzdyt nema poradnou srst jako treba ovcak.
    EDJA
    EDJA --- ---
    videla jsem zase nejaky puntiky po PRaze. Na miraku jeden straslive hubenej s hodne bilou hlavou a pak jeste u koh-i-noorky, ale ten vypadal krizene, ale zato tam bydli!!!
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    EDJA: tak to je docela husty teda!
    EDJA
    EDJA --- ---
    ja mam zas storku o mem blaznivem psovi. Skocil mi z okna rozpadleho baraku z 2m vysky do cihel, samozrejme hlavou. Uz jsem ho videla se zlomenym vazem. ale vstal, hlavu mel celou cernou od prachu, ktery tim skokem rozviril a drzel vysoko pacicku, ze ho boli.
    Do minuty!!! uz lital po vsech 4 a skakal pres pneumatiky. normalni magor. rozseknul si akorat bradu, dokonce si ani nevyrazil zub. jednu cihlu kebuli rozbil...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FREETEKK: no to doufám.:(
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    tak ja pridam neco veselejsiho, mame druhou dalmatinku - indickou, ted uz ctyry mesice ji sou, fotky dodam, sem lina je davat na web, ale je uzasna
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    BARBARELLA: chjooo, to je mi moc lito:((( snad jeste zabojuje chlapak!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    tak jsme dneska s endou prodělali mozkovou mrtvičku :/ zatim počkáme pár dní jestli se to nezlepší :/ jestli ne tak pude skákat s poníkama pony na obláčky :((
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    JUNIOR: jo, to vypadá. já zas kdybych měla psa, kterej by se neurazil bydlením v boudě, tak taky beru hned..:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam