• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    na druhou stranu, když člověk nelpí na konkrétním produktu (značka jogurtu atd), dá se v podstatě nakupovat pořád jen zlevněný zboží
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    MAR_TINA: Presne, vzdycky mne spis nasere, kdyz je naky zbozi co kupuju v akci, protoze je pak vyprodany.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MAR_TINA: no nejde to jinak, než jak to dělá máma, když má odpolední. ráno prostě vstane a před šestou čeká s důchodcema před Kauflandem, protože táta by to ve dvě hodiny při cestě z práce nekoupil, a minimálně do víkendu to, co ona chce, mít nebudou
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    maji tam imho oba druhy, ale ja kupuju cerstvy :)
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    KASUMI: cerstvou nebo zcerstvenou?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DOCKINEZ: ja jo, na jarove maji po, st, pa a sobota (myslim) zavoz cerstvych ryb a je to super, kdyz jsem bydlela vedle, min. jednou tydne jsem mela cerstvou rybu
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    NENUFER: Jenze kdyz si skocim na toceny, tak si dam dve tri, nemusim jich mit 15. Bez ohledu na vyssi cenu za jednotku tak na celkovy castce bezesporu setrim.

    Ale jebal pes Kaufland, tam nenakupuju.
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    DOCKINEZ: o penezich silne pochybujem kedze dnes na nakupe ta tocena plzen v sude stoji viac ako v lahvi :-(
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TOOMIX: slevy v Kauflandu přímo nemám ráda, zejména věcí, které kupujeme. Protože když přijdu odpoledne, nemají ani jedno čerstvé mléko v krabici a vanilkový tvaroh - důchodci a Vietnamci to už ráno vykoupili po desetibalení.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Uprimne - nejvic penez a nervu usetrim, kdyz si to odpustim a Plzen si dam tocenou :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    TOOMIX: Tak co na to říct. Článek napsán vtipně a pravdivě. Nicméně nedá se upřít fakt, že pokud člověk potřebuje zrovna koupti víc věcí, které jsou v akci, ušetří spoustu peněz.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    VANEK: ona se zčerstvila, ale za týden na ledu se neprodala, tak jsme ji zase zamrazili, no a nyní ji plánujeme opět zčerstvit a zkusit prodat znova
    VANEK
    VANEK --- ---
    MUTHA: Ona není mrtvá, ona jen odpočívá a brzo se znovu zčerství!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Výraz "zčerstvělá" mi už sám o sobě zní jako "zamřelá", to bych nekoupila :o)
    MICKK
    MICKK --- ---
    PASTEL: zase v makru se dá předpokládat určitý obrat zboží, spíš bych se bál koupit si rybu co leží na ledu v zapadlým supermarketu
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    KASUMI: já bych tam i čula nějakou neplechu, ale ale výraz "zčerstvělá" jsem u ryby nikdy neviděla, tak nevim jestli tak blbě čtu cedulky v Makru (protože ryby z hromady ledu kupuju v podstatě jenom tam
    MICKK
    MICKK --- ---
    KASUMI: na tu jsem taky nevěřicně koukal
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MICKK:
    Zčerstvělá ryba - nejedná se o čerstvou rybu, ta může být udržována pouze chladem. Zčerstvělá ryba byla ve skutečnosti zmrazena a následně v obchodě pouze rozmrazena a položena na led.

    kokso
    MICKK
    MICKK --- ---
    Jak si vyložit "reklamštinu" obchodníků? Seznam potravin, kterým se raději vyhněte | Moje peníze | www.lidovky.cz
    http://byznys.lidovky.cz/kvalita-nebo-nahrazky-seznam-potravin-kterym-se-radeji-vyhnete-psx-/moje-penize.aspx?c=A130321_154713_moje-penize_mev
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam