• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Marcel Ihnačák: Na Slovensku mi prekáža skoro všetko | Recepty | zena.sme.sk
    http://zena.sme.sk/c/5001553/marcel-ihnacak-na-slovensku-mi-prekaza-skoro-vsetko.html
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Lidl uvede souboj Česka a Slovenska. Utkají se kuchaři Paulus a Ihnačák | MarketingSales.cz
    http://marketingsales.tyden.cz/...j-ceska-a-slovenska-utkaji-se-kuchari-paulus-a-ihnacak_281775.html
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KASUMI: Co jsem zatím zjistil (a tušil), je to reklama na Lidl. Nevím, jakou formou bude dělán případný pořad, zatím to vypadá jen na nějakou reklamní sračku o 1-3 dílech.

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BRUKEV: kupodivu jsem se o tom doslechla poprve na slovensku
    tam na to maji velky billboardy i na venkove :D
    jsem na to zvedava :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tak kdo se těší na Pauluse s Ihnačákem?
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    DIVER:
    ALI:

    sorry mi nejak uniklo.
    DIVER
    DIVER --- ---
    CAPTAIN_TACUD: plho! EVILMIND:

    ale jinak souhlas, strasny :)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    hele a co rikate na tohle? chachari v akci, to je epic.... asi nejstrasnejsi porad co se tu zatim udelal. a jeste ceska televize...zlo

    Hospoda U Druhé šance — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/10437569498-hospoda-u-druhe-sance/413237100041001/
    VANEK
    VANEK --- ---
    CHORCHE: Hovorovou češtinou se hovoří po celé republice, Mlho; v Praze se mluví obecnou češtinou neboli (středo)českým interdialektem.
    Konec lingvistickonacistické korekce.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ono to bude asi tim, ze prazstina neexistuje, to je jen nejakej zapskelej komplex z Moravy... (radsi bych si hledel svych salin, pripadne kratkejch zobaku;)) - v Praze se mluvi hovorovou cestinou, max specificke tu je tak Ipak, Karlak, Vaclavak... a tim to tak hasne - neni treba vse strkat do skatulek nebo vymyslet novoty

    jinak ten porad... dal sem celej a o dalsi nemam zajem, umele cele... kase zrejme kaloricka bomba a slovni zasoba Dity je asi jako cloveka ze zakladky, co nikdy neprecet zadnou knizku - jedine, co me fakt zaujalo, co to ma za ty super susenky :D a jak nekdo psal, vic salotky, vic kruta, taky slusny - az mi rekne nejakej pingl, vic brambor, vic steak, tak ho poslu asi do prdele :D
    jako nejaka parodie to ale uslo, napr. jeste ta vlozka pred zrcadlem

    kdyby to sem nekdo nekop, tak ji ani nezaregistruju, ani o nic neprijdu a ani bych se nezasmal tomu, co pastla Zuzkaou s p. Pecinkou - Nikdy jsem nic nekomentoval a ani... sledovat pořad na veřejnoprávní televizi ČT1, kterou platíme my daňoví poplatníci... - epic, hotovej Standa blabol :)

    ale tak co cech, to expert, na fotbal, na vareni, na vsechno, zejo, jako ja :D
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    a mně to ani nepřišlo jako pražština, v praze sem často a nepřijde mi že by tam lidi mluvili takhle :D no ale rozkrájet tyčinku do dezertu - v tu chvíli sem fakt zírala.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KUNHUTA: pražština mi nevadí, volání ségře jsem s trochou sebezapření taky přežil, ale to že se ze mne snaží dělat blbce s jídlem mne sere. Doytyčná dopatlá své pudinkové překvapení a nevypadá to až tak špatně(asi jeko něco co uvařil průměrný smrtelník) a hned v dalším záběru se jí na stole oběví vystajlovaný nesmysl na kterém nejspíš strávilo několik hodin práce pár dalšách rukou. Trochu mi to připomělo Charlie Sheen's winning recipes http://www.funnyordie.com/videos/bfb12aea47/charlie-sheen-s-winning-recipes

    Jdu koukat dál zajímá mne jakou megaproměnou projdou další chody.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALONSY: hm, já vydržela 1:16... přesně na to volání
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    ALONSY: no nedivím se :D v rozhodování jestli se jí budu smát nebo jestli to vypnu vyhrála zvědavost, ale bylo to těsný.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KUNHUTA: Vydržela jsem přibližně deset minut.
    Už u toho, jak volala ségře jsem zatínala zuby, k vaření jsem se nakonec nedostala.
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    ZUZKAOU: bóže, Bárto!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TYRKYS2: Ivo Pečenka: Nikdy jsem nic nekomentoval a ani žádné příspěvky na facebook nedávám. Ale tady se paní Dito nemohu udržet. Totiž sledovat pořad na veřejnoprávní televizi ČT1, kterou platíme my daňoví poplatníci, kde nám radíte jak si máme "vyladit" bramborovou kaši a jak ji obložit v posteli polštáři, mi připadá opravdu jako silná káva. Proboha a co ten pseudopříběh v baru???? To nemůžete ani myslet vážně! A to prosím téměř o hlavním sledovacím čase. Nemluvě o Vaší slovní zásobě, mluveném projevu a způsobu vyjadřování, který na ČT1 nepatří! Musíte mít tedy velkou protekci, jinak si to nedokážu vysvětlit. A to není jen můj názor! Co nás asi čeká v dalším díle??? Že by vyladěná krupicová kaše nebo zemlbába? Možná by nebylo špatné Vás uplatnit jako příručího k Babicovi, ta úroveň je téměř stejná. Takže, než tento jako i jiné negativní příspěvky paní Dita smaže.......diváci, kteří máte podobný názor, měli bychom se ohradit a to přímo do redakce!

    (odkud je pan pečenka mi fb neprozradil)
    ALI
    ALI --- ---
    KUNHUTA: ja davam palecek nahoru. je to hezky natoceny a prave me bavi, ze mluvi uplne normalne .)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KUNHUTA: Jamie Oliver jak přes kopírák. Ale jako proč ne..

    TYRKYS2: Pokud má pořad nějaký přínos, tak ti na pražský dialekt sere pes. A já osobně ho neřeším nikdy - různorodost dialektů mě baví víc než uniformní šeď..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam