• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BRUKEV: No, někteří lidi by prostě neměli opouštět prostor psaného slova.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Ne, nemá. Ale opakuju, mít gastroučňák není žádná výhra, když tě tam učí z Runštuka a jeho Norem.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Vtipné je, že se Dita P. na nyxáckých gastroklubech celkem dost propírala, co by šikovná osoba ohledně propagace vaření, zajímavých receptů, atd..
    Nyní má vlastní pořad a ejhle, začínají se brousit vidle, zapalovat pochodně a chystá se roští a kůl na hranici:)

    Já teda zatím neviděl ani jeden její pořad, ale celkem mě lákáte, abych si to saádlomáslo dopřál.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    WITTGENSTEIN: ok, a má vůbec nějakou? nebo je to jenom laik?
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Nutno říci, že jako šéfredaktorka Apetitu byla velmi úspěšná. A dodat, že tu žádnou prestižní školu vaření prostě nemáme (Vaňkův institut jsou jen kurzy, nic na způsob denního studia).
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Hele a ta Dita P je jako co? Vystudovaná Kuchařka? Má diplom z Escoffiera? Babica v sukních? Pisatelka kuchařek?

    aha :)))) LOL

    Pracovala jsem rok u amerického filmu. V produkci speciálních efektů. Předtím jsem byla v iDnesu v rubrice Revue. Film skončil a já jsem byla bez práce. Pronajala jsem si byt a nedělala jsem nic. Ležela jsem a počítala koruny na cigára. Věděla jsem co chci, ale netušila jsem, jak toho dosáhnout. Občas jsem si prošla inzeráty v novinách, ale ležela jsem dál. Jednou ráno jsem si šla pro snídani do Delvity a tam uviděla první číslo Apetitu. Bylo mi okamžitě jasný, že to je ono. Práce, kterou chci dělat. Dokonce jsem si omylem koupila dva výtisky. A řekla jsem si, že jednou budu šéfredaktorka Apetitu. A za půl roku jsem se jí stala.
    AYUNTAMIENTO
    AYUNTAMIENTO --- ---
    DIVER: když chodíš po Praze bez klobouku bos, nemáš nohy zaprášený, ale černý tak že je musíš odmáčet a stejně nejdou umejt .)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    Deník Dity P. - 10 000 nás je, dvakrát tolik, než před pár dny. Neni to boží?

    tak to me presvedcilo, abych dal i druhej dil, ale zahy sem litoval, fakt je to pro fans telenovel a jinejch mrdkoidnich slatanin - pred temito porady je treba varovat!
    pockam si na dil c.4, zajimaji me koblizky, jinak zhyn babo! (sorry jestli sem moc kritickej, sem z toho pln dojmu)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VANEK: dík, to je míň než třeba v tescu, ale na pokusy s rybí omáčkou furt hodně.
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZUZKAOU: 210, oni jsou myslím docela drazí:
    SARDINKA OBECNÁ - bretaňská
    http://www.gastrocz.com/chlazene-c30/sardinka-obecna-i72/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VANEK: nemaj tam náhodou sardinky za nějako rozumnou cenu - tj. pod 150 za kg?
    VANEK
    VANEK --- ---
    DIVER: S děsem jsme zhlédli ten přívěs s rybami, co máme za rohem. Zdá se, že Dita bydlí o dva bloky dál (živnosťák má přestěhovaný z Malé Strany na Letnou, ale adresa eshopu je na Orteňáku); budu se muset podívat na zvonky.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    DIVER: aha, tak sem mimo, ja se zatim neodvazil vic nez na ten dil odsad, nekdy tyden zpet ci co
    DIVER
    DIVER --- ---
    SAMIEL: v tomhle dile uz probliknul v tech sestrihach - s kytkou. a v minulym po ni silhal v baru. me ten bizar snad zacne bavit :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SAMIEL: ale to byl takovej pokus o vtip na brak beletrii/trilogii 50 odstinu... tam se tak menuje hlavni postava, doufam... a bylo to na ten sproch k sms o nekom neznamem - tydle kecy k poradu o vareni sou proste epic
    DIVER
    DIVER --- ---
    jsem si vzpomnel, jak ten predchozi dil konci tim, ze jde bosa centrem prahy. a ted koukam: vystajlovanej bytecek, bily steny, bily okna, dokonce i bila obloha, svetlej kabat prehozenej pres bilou sedacku, boty u sedacky, snehobily periny a v nich zahrabana Dita se zaprasenejma nohama :))
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    CHORCHE: A pan Grey je jako Marek Prchal, nebo kdo?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    KUNHUTA: Po skvělé Sourozenecké party u Dity doma všichni vyrazili do známého pražského baru. Emma pak přespí u Dity a hned po ránu mají pochopitelně žízeň, hlad a chuť na něco hodně dobrého. Přežijí den v pyžamech, vydají se tak i nakoupit čerstvou rybu. Dita se pustí do vaření, ale v hlavě jí leží esemeska od kohosi neznámého. Třeba ho potkala včera večer… Probírají to s Emmou a prožijí, přes poněkud náročnější ráno, pěkný sesterský den.

    a pan Grey nastupuje uz v dalsim dilu nebo az v dalsi serii? :D
    zkusil bych snad tu tatarku, citronada by taky mohla ujit, i kdyz s timdle se pleskat nebudu
    jedinej vyprostovak tam jako ale vidim Cesnecku, akorat teda ne kremovou

    kdyz uz tam maj potrebu psat tu omacku, tak proc takove pindy? asi je to fakt na divaky ruzove zahrady apod serilu


    nejake echo o polhreichovi, toci se nejaka serie nebo posledni vec byla s tema vlezdoprdelkama? (nevidel jsem jeste)
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    Deník Dity P.: Vyprošťováky — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/10588743864-denik-dity-p/


    nedělní chvilka sebetrýzně... :D
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    monstr kmotr babica oujé
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam