• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GALE: Ony jsou to pořád variace na to samé téma. Jak nám zrušili akci zahrnující pobyt patnácti set chodících pytlíků plných patogenů, tak nemáme hosty a dělají se různé ty údržby a podobné technikálie. Většinou vedu spory s Nejvyšším, které někdy nabývají dosti bizarního charakteru, například ve věci živého plotu jsem pravila, že levnější bude na jaře si naklonovat křáky, než teď sazenice kupovat. Zeptal se, proč až na jaře, já mu vysvětlila, že v období vegetačního klidu mu jaksi nic kořeny nevyžene. Pročež se mi Nejvyšší jal oponovat o existenci období vegetačního klidu. Uznávám, že je inženýr ekonomie, ne zahradník, ale jeden by řekl, že tohle dojde každému.

    Jo, taky jsem tam měla na brigádu recepční. Že to nebyl výkvět inteligence, mě nepřekvapilo, ale měla několik odpudivých vlastností. Jednak všechno věděla, všechno znala, všude byla dvakrát, takže všem do všeho kafrala, a taky vysloveně plánovitě dělala rozbroje, pomlouvala a podsírala na všechny strany. No, nechť zhyne.
    GALE
    GALE --- ---
    GENTIANA: Tvé historky z lesa mi tu dost chybí. Budou nějaké nové? :)
    Dle mého názoru sem patří jako nic jiného. Jinak se obsah tohoto auditka dost kryje s Mistrovým a Gastropeklem.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    VANEK: Gentiana si pomalu vyhlíží nějaký útulný blázinec.
    DUCK
    DUCK --- ---
    STEPNI_VLK: jj ten clovek je neskutecnej. Fandim mu. Doufam jenom, ze nedopadne jako v Petrovicich.
    DIVER
    DIVER --- ---
    ja jsem k....k :)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    banovani nekuraci mohou opet psat veci k tematu vareni...
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Jinak tuhle sobotu by měla v Česko vaří... běžet ta sci-fi reportáž o molekulární kuchyni, jak jsme na ní sháněli kompars. Natáčení trvalo 7 hodin a Pohlreich z nás magorů v kostýmech byl dost vyjukanej :-)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ZUZKAOU: takovej doják :)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    STEPNI_VLK: a pak si kpupis jeste tamhle ty dva baraky!
    no, ty uz sou moje...

    super chlap:) hlavne mam pocit ze to neni takovej klasickej rejzovac prachu, ale fakt vetsinu penez z toho co vydela, vrazi zase do neceho jinyho v okoli a buduje a buduje...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Už dost šéfe: U Zběhlíka vládne Kuře | Prima PLAY
    http://play.iprima.cz/uz-dost-sefe/uz-dost-sefe-u-zbehlika-vladne-kure

    Jo jo, ten chlap je fakt neuvěřitelný srdcař. A hlavně maká, maká a zase maká. Klobouk dolů před ním..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    WITTGENSTEIN: by mě moc bavilo vymýšlet něco podobného konceptu nové severské kuchyně pro střední evropu. Ani ne tak pro hospody, ale to pro běžné vaření, jak to dali dohromady v OPUS
    Ny Nordisk Mad: New Nordic Food
    http://newnordicfood.org


    Ale teda jinak návrat ke Zběhlíkovi (takovej ten penzion v lesích) je fakt dojemnej

    Už dost, šéfe! (3) | Prima PLAY
    http://play.iprima.cz/uz-dost-sefe/uz-dost-sefe-3
    VANEK
    VANEK --- ---
    KEEE: Gentianiny příběhy jsme ještě neslyšeli stokrát.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    KEEE: protoze ganboy kouri .)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    KEEE: zavisi na tom, jesli ganboy zrovna venci psa...
    KEEE
    KEEE --- ---
    mám dotaz (než dostanu taky RO) - jakej je rozdíl mezi Gentianinýma příběhama ve stylu všichni kolem mě jsou blbí a diskuzi o kouření v restauracích? Obě dvě je lehce OT, ale OT se tu řeší věci neustále (Dita P. a podobně)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    no akrokodyl se muze jit taky uklidnit.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    clovek si zajde se psem a koukam tady se debatuje dal...
    takze vsichni diskuteri se na 24hodin maji moznost uklidnit.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    jakozto kurak co si da rad v hospode cigarko (ale repsektuji nekurackou dobu od 11-14, treba v jedne hospode) sem v tomhle ohledu fasisticky a nekuraci me nezajimaj.

    kuraci sou dobrodinci naroda.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    RO na 24hod
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    DIVER: jeste jeden prispevek na tema nekuracka hospoda a mas RO.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam