• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GENTIANA: "Smrt nastala z přirozených příčin, totiž z vrozené blbosti; bezprostřední příčinou bylo utlučení bednou kancelářských sponek."
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Co řeší provozák.

    Onehdy za mnou přišel, jestli nemám kancelářské sponky, a zatímco jsem z bedny užitečných věcí dolovala kilák těchto, spustil proslov, že on sponkuje ty lejstra pro účetní, ale nikdo mu ty sponky nevrací, takže marně a zbytečně končí v účtárně a někdo by nám je měl vracet. Zeptala jsem se ho, jestli mu stačí tadyta veliká krabice, nebo jestli mám koupit nějaké další. Odpověděl, že stačí, ale že je zbytečné kupovat sponky, když jsou všechny v účtárně, protože jestli do účtárny posílají všichni sesponkované papíry...

    Nějakým diplomatickým způsobem jsem mu sdělila, že si má sebrat sponky a pálit do pyči, aniž jsem ho při tom utloukla.
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    BRUKEV: boli diely kde mu to protihraci vracali a krasne sa u toho doplnali, ti co nevedeli reagovat tak tam to vyzeralo velmi trapne zial :-(
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    EVILMIND: pokud se to ale děje v X dílech pořadu, je koncept pořadu špatný. Tohle by bylo omluvitelné v těch pár dílech, kdyby to mělo dílů dvacet, bylo by to stále ubožejší.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ja teda videl asi jeden a pul dilu jen, ale rozhodne mi prisel docela vtipnej, schopnej bezprostredne reagovat v primym prenose - coz je neco, co asi nebude mit kazdej druhej sefkuchar. A ze si dela srandu s lidi, co s nim varej? Pokud to vyznelo nejak trapne, tak bych spis sazel na neschopnost jeho protejsku mu to adekvatne vracet...
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    GIANT: no, po masterchefu dalsi totalne zabitej format poradu. Zdenda kruciprdel Pohlreich sice funkoval v Ano sefe ale tady vubec nevim proc se navazi do lidi kteri s nim vari. To je jako kdyby Schumacher mel potrebu skolit nakyho dedu kterej nikdy nesedel v nicem jinym nez v žigulu.

    V tomdle poradu bych si spis dokazal predstavit Jaroslava Žídka.
    DIVER
    DIVER --- ---
    Realita českých restaurací? V devíti z deseti hospod PERSONÁL KRADE! - tn.cz
    http://tn.nova.cz/...a/realita-ceskych-restauraci-v-deviti-z-deseti-restauracich-personal-krade.html
    GIANT
    GIANT --- ---
    MRBLACK15: nezbyva nez doufat, ze jo :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: bioženy nepoužívají zlou hormonální antikoncepci, přece.
    MRBLACK15
    MRBLACK15 --- ---
    Včerejsi dil česko vari s Polerichem ,byl poslední ?
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    MAR_TINA: Imho vypadají úplně normálně štíhle. Cokoliv jiného než zjev komentovat nemohu, zvuk nepustilo jsem.
    Hipsterbrýle ovšem zlo.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    GALE: Neviděl jsem, nic to ale nezmění na tom že bych si od nich rád poslechnul audioknihu, vaření neposuzuju :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    87HIGHFLYER: tak vona neurotickým manželkám docela pomůže. Ale je potřeba počítat s tím pro-baby efektem :-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ZUZKAOU: ty jo...my třezalkovej olej používáme na odřený kolena atd - a to je funguje velmi dobře. Nikdy mě to nenapadlo konzumovat, i když to voní chutně
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GALE: odmítám se na to podívat, ale plně to podporuje mou teorii o halucinogenech!

    (jinak třezalka zrychluje metabolismus čehokoliv v játrech a tak například způsobí, že antikoncepce přestane fungovat. Ale aspoň bude víc biomimísků)
    GALE
    GALE --- ---
    77WHITE: I když rapují o grilovaném lososu jako minulý týden? Pak vezmou hlávkový salát, spaří ho a pojídají? A v následném vstupu doporučí konzumovat třezalkový olej, aniž by poznamenaly, co ta úžasná, skvělá a zdravá bylinka taky dokáže, krom toho že je úžasná, skvělá a zdravá.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    MAR_TINA: Sou to normální hubený holky. Miluju jejich hlas:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JELLYBEAN: neduživé je to slovo!
    Reklama na bio-přírodní zdraví je třeba Hanka Zemanová, ale Rybová fakt ne.
    JELLYBEAN
    JELLYBEAN --- ---
    MAR_TINA: vyhublé a velmi neduživé.
    KEEE
    KEEE --- ---
    ZUZKAOU: mě osobně vadí, jak se ta Rybová neustále xichtí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam