• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    Me to proste prijde trapný
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    ZUZKAOU: Myslím, že už flašky, jejíž cena kolísá mezi 200 000 - 300 000 korunami je odpověď nabíledni. A tím koňakem bych si taky nebyl jist ;-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    WITTGENSTEIN: by mně zajímalo, jestli byli drsní a nalili to tam opravdu, nebo jen zbaběle využili již někdy jindy, někým jiným vypité lahve.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    EVILMIND: Co koňak, ale jak tam potom leje to Romanée Conti! :)
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    me slo hlavne o tu cast o Luxusu.zbytek me ani tak nezajima..a dlouhej?ses nejaka lina ne?))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LYNCH: už jsem si dole všimla, že to postovala nějaká Adéla ;-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LYNCH: Kamura nabrala známost přes FB, kam teda recepty postovala a postuje pořád.

    A ten článek je strašně dlouhej.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    ZUZKAOU: nope
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    A tak tu máme staronový dokonalý recept na virální úspěch – satiru. Snad za to může fakt, že v kulinářské show by ji hledal jen málokdo. Možná jde o vedlejší produkt kolektivní neinteligence. Miklušovi s Vaňkem se každopádně podařilo výsostnou satiru povýšit na propracovaný trolling – téměř nikdo neví, jak to celé vlastně myslí.
    Centrální mozek lidstva: Luxus na talíři: Špetkou trollingu k úspěšné kulinářské show
    http://cemolid.blogspot.cz/2016/04/luxus-na-taliri-spetkou-trollingu-k.html
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    hehe...pamatuju si historku mamy ze spanelska...ptala se co to je na ty rejzi. Slysela rabbit rabbit...akorat to bylo ribbit ribbit:)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SAMOUT: tak to chapu, ja bohuzel nemel vietnamskej recept :(
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    POHODAVOLE: Sám jsem to nedělal nikdy, ale tam jsem si to dal několikrát. Pokud jsem chtěl jen tak něco do ruky, co sním cestou, tak to byla žába (byla-li možnost) :-).
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SAMOUT: ja uz je jednou delal na grilu, ale zadnej zazrak, takze to uz nebudu opakovat :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    POHODAVOLE: V Makru jsem od dovolený nebyl, a předtím mě nějak nenapadlo to zkoumat :-)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SAMOUT: zabi stehynka maji i v makru..
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Ty jo, sme asi vypadali po dvou tejdnech ve Vietnamu tak zuboženě, že nám to ta babka hned na začátku vnucovala jen za 30k /špejle. Ale přišlo nám to a) drahý, b) tušili jsme levou (vypadá to dost toxicky), takže jsme si to nekoupili, a evidentně jsme dobře udělali :-). Banh Canh je naprosto boží a úžasná záležitost, a že jdou v Sapě koupit žáby jsem ani nevěděl, prubnu to. Proč jdu vždycky ze stránek pořadu Kamu automaticky na stránky Emirates?
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Další díl

    KAMU ve Vietnamu: Banánové děti — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11299020466-kamu-ve-vietnamu/215562260190003-bananove-deti/
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    dal jsem si ty dva dily Kamu, abych mohl posoudit. Je to celkem fajn. ale naprosto souhlasit, ze vzit typka, kterej na CT decko podle me namlouva Planetu Jo nebo dabuje extetrickyho typka s rucnima pracema, nebyl uplne dobrej napad.
    Vygooglil jsem si ho a nedivim se, ze se venoval cernymu divadlu. U toho mel asi i zustat :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam