• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    VANEK
    VANEK --- ---
    Mimochodem, stihl někdo titulky, kdo to režíroval? Klusák už myslím pro ně nedělá, ne?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KUBAN88: Mozna se bal, ze kdyz neda...;)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ZUULLUU: Dagestanec, cokoliv... Mozna se jeho puvod podari vygooglit pres ten incident u Holubu pred 22 lety... Mimochodem "Kdyz vam konkurence podstrci holku co vypada na 20 a je ji 14" byla taky fajn hlaska na hvezdicku od bodrého Zdendy
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88: A ad přízvuk, on fakt bude ruský, ukrajinský, nebo polský... A o těch cikánech to byla klasika, vyjmenovat všechny stereotypy, ale tenhle maká, toho mám rád, nejsem přece rasista... Smrt muslimům hned v druhé kapitole
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    VANEK: Ono to tam nebylo řečeno, ale především ta družka bude na tom hůře a zjevně to byl ten důvod.

    Nicméně ta střelba holubů je vskutku nehorázná. Byl to podle mne .357 magnum, nebo něco podobného, možná .38 ale určitě ne perkusovka či podobně

    VANEK
    VANEK --- ---
    Mně zas vrtalo hlavou, proč měl takový ten rómsky přízvuk nejen při přátelsko-nadřazeném pokecu s cikány, kteří pracují, ale i při proslovech v hospodě.

    KUBAN88: Každopádně střílet holoubě na dvoře, kde se může kulka odrazit o kámen atd. atd., je doslova kanón na vrabce a fakt šílenství; doufal jsem, že to jsou aspoň slepáky. (A nemohlo to celý být perkusní?)

    A začátek mi utek; ten pomalejší kuchař má omezenou svéprávnost, že je "úřady nenechají se vzít"?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KASUMI: Plná hospoda takových kretenu, člověk co byl zapleten s ruskou mafii, kuplířstvím, a seděl... Tak má zbraň a ... Škoda slov, jsme OT a tak nějak je mi z dnešního dílu blivno
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KUBAN88: Tak mozna ma jen blby kecy a skutek utek. Ale zapla jsem to zrovna v momente, kdy tam vykladal neco o dostatku zbrani a jen si rikam, jak nam takovej kreten zas uskodi:/
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KUBAN88: me by zajimalo kdo z tech buranu tam kdy a kde videl nejakyho islamistu v Cechach...hlavne ze duchovni "guru" toho vseho je Okamura...
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    VANEK: jo ja vim to pracujou nervy....
    VANEK
    VANEK --- ---
    DROOPI: Když slepici hlavu useknes, ještě chvíli běhá po dvoře.
    Mike the Headless Chicken - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Mike_the_Headless_Chicken
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DROOPI: Já spíš mám v paměti akci u Holubů, kde řádily špičky ruské mafie v praze... Ale hlavně že islamizace ceska.. Jestli jim dá Pohlreich hvězdu tak je to asi poslední díl co jsem viděl
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KUBAN88: o tom jsem taky premyslel , kdyz strilel ty holuby, aby se netrapili a holub se pak pul minuty cuka....
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    LYNCH: Slušní češi, jen nechápu jak tenhle člověk může mít legálně zbraň
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    no je to jizda a vsichni maj stejnej nazor :D
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    To jako vazne ten posledni dil co prave bezi ? Motorest Usak , to je fakt traparna, nechapu co se s tim poradem stalo.....bych blil...
    SPIRA
    SPIRA --- ---
    Ehm...
    VIDEO: Skandál v Ano, šéfe! Majitel restaurace zastřelí před kamerou holuba! Co na brutální záběry řekne Pohlreich? | Prima Style
    http://style.iprima.cz/...sefe-majitel-restaurace-zastreli-pred-kamerou-holuba-co-na-brutalni-zabery
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    TOOMIX: Vynechám blitky o tom, kdo má jakej vztah k islámu, a to že mi celý Ano šéfe přijde jako ochotnický divadlo, ale to že tak ortodoxní muslimka, že by měla zahalený obličej, přijde sama do nehalal restaurace, by se některých v kruzích dalo vyprávět jako vtip.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ANGIOLETTO: někde to na mě vždycky vyskočí
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nový díl Ano, šéfe! bude plný kontroverze: Pohlreicha v převleku muslimky vyrazí - Expres.cz
    http://www.expres.cz/...eich-islam-muslimove-fgs-/celebrity.aspx?c=A170205_143910_dx-celebrity_terka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam