• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Tak to jsem se pobavil! zatim 2 dily a super

    Gordon, Gino and Fred: Road Trip - French Connection - ITV Hub
    https://www.itv.com/hub/gordon-gino-and-fred-road-trip/2a5838a0002

    Gordon Gino and Freds Road Trip S01E01 720p HDTV x264-GTi - Scene Release
    http://scene-rls.net/gordon-gino-and-freds-road-trip-s01e01-720p-hdtv-x264-gti/
    Gordon Gino and Fred Road Trip S01E02 720p HDTV x264-GTi - Scene Release
    http://scene-rls.net/gordon-gino-and-fred-road-trip-s01e02-720p-hdtv-x264-gti/
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    A pak že koks je v pohodě.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    Tak jsem se na to tedy podíval. Stále se tváří jako samolibej kokot. Jeho dikce je napřesdržku. Úplně nejmíň mi vadil, když mluvil anglicky, protože to mluvil naprosto normálně! Škoda toho, formát je fajn. Mám rád jeho kuchařky, ale jakmile otevře hubu, tak mám chuť ho nakopat s rozeběhem.

    A “kamarádi zlatý" is the new "čágo bello".
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ja jako neumim rict konkretne, co mi tam vadi, ale vadi mi cely ten ton.. "chapete to, oni nebyli sokovani!?" "definujte mi etiku, ja vam nerozumim". ..
    to je snad prvni dvtv , co jsem si pustila skoro cely, byt jsem chvilema vypinala pozornost..
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    CAPTAIN_TACUD: no nevim jestli jeho "coming out" o tom ze je kočkožrout bylo dobře načasovaný :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ZUZKAOU: To je ulet.
    Vlastne je to chudacek, vsichni mu ublizujou a se vsema ma spatny vztahy. Zajimavy.
    VANEK
    VANEK --- ---
    EVILMIND: "nakupovat na trh"; dejme tomu, že množství pro restauraci jen tak v ruce neodtáhneš.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    VANEK: To je dobra silenost.
    FIFI
    FIFI --- ---
    PUPEK: mela jsem tedy nejake teleci s fazolkama, bylo to drahe a kosti - coz mne rozcilovalo, ale moc jsem to nevnimala, my se tam nechodime najist, spis se setkat a delame to tam pouze kvuli tomu, ze hned vedle bydli tridni vekove kolem 70 let, tak aby to nemela daleko:)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZUZKAOU: "ze zacatku jsem nemel ani na auto, nakupovat jsem jezdil taxikem"

    :-)))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VANEK: Nechces ten rozhovor sdilet sem :)?
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    JUNIOR: To jsem ještě zapomněl na to jakej je to hater veganů a všeho okolo a přitom je sám podílníkem ve veganském businessu. Prostě toho člověka nechápu a nevěřim mu.
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    DAVE_PAGE:
    87HIGHFLYER:

    Když si odepřu jeho vyjadřování a jazyk, což je čistě subjektivní pocit tak ho toleruji, ale co nemohu vystát jeho univerzální pravdu o gastronomii, kterej má jenom on, udělal si z toho docela brutální koryto, podle něj nemaj nevyučený lidi v gastro co dělat a přitom on nikdy nevařil, sám původně fotograf nebo grafik.. Prostě je to divný
    VANEK
    VANEK --- ---
    Co jsem si přečetl v týdenku Téma rozhovor se Štěpánem Návratem (Cafe Buddha a Benjamin), mám post nesympatického samožera obsazený těžko překonatelně.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    JUNIOR: nesympatickej samožer. Já měl rád ty jeho pořady jak co se dělá. Když držel hubu.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    JUNIOR: protivnej je mi desne...i s tim Marcinem. Dokoukat to jeste muzu. Ale nesmim mit po ruce nic destruktivniho, cim bych rozmlatil monitor :)

    Oni takhle mluvi i v soukromi?
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    SCHWITA: Jsem fakt jedinej člověk v ČR komu je Vaněk protivnej až tak, že na něj nemůžu koukat ?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    KRUTAS: omg, dekuju. to je top. typek kterej strili veerky a u toho kouri. Stary dobry casy! To musim dat cely.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam