• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales



    Co je totální úlet?Samozřejmě jídlo...



    Klik na Babicu: [ Spolek pratel Mistra Babici aneb všichni si to doma uděláme, protože je to jednoduchý, rychlý a dobrý! ]

    jeden polerich vladne vsem, jeden jim vsem kaze. Do kuchyne uvrhne a k plotne privaze.
    rozbalit záhlaví
    TESSS
    TESSS --- ---
    TOOMIX: marne hledam neco za litr. To jsou na Prahu uplne bezny ceny. V mase se nevyznam, ale kachna asi neni z kravy :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX:

    https://www.umotaka.cz/menu

    tatarák, vývar, guláš, svíčková, cheeseburger...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JUNIOR: U Moťáka, to zní úplně asijsky
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Tady je první jméno oficiálně:

    Toman: Polské maso prodávaly luxusní restaurace v Praze i za tisíc korun, vydávaly ho za argentinské — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...bclid=IwAR1eA1LVwx-WauolKc1aY7Ti8JJlLxgdueRjzNnkdmKy0eriaulUAcCRMvk
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Vy všichni děláte, že náš ministr zemedělství ví co jsou argentinský stejky. Bůhví kde a jak to skončilo
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    FRK_R23: ale to je roztomilé...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SMOKY: Ne, akorat ta pitomiova je nabizela :-).
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    RUTHLESS: Zdroj? Kobe nabizi Argentinsky stejky ?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    OLIII: nenalezeno
    FAT
    FAT --- ---
    Argentinské hovězí z Polska, to je něco jako doktorát práv z Plzně.
    Že jo?
    :-DDD
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    CAPTAIN_TACUD: slušná prasárna
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SMOKY: Věř mi, není. Vydávat polské maso za argentinské je poměrně častá praxe. Nejen ve treti cenové.

    Probirame to s kamarady a vypadlo nám z toho asi nejspíš Kobe
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    CAPTAIN_TACUD: To je naka blbost ne ?
    VANEK
    VANEK --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Toman nechtěl konkrétní podniky uvádět, jsou však podle něj nazývané asijsky. „A tím nemyslím čínské restaurace,“ dodal.
    ;-)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    mala odbočka k vybornejm steakum :))

    Toman: Podezřelé hovězí skončilo v luxusních restauracích. Polské maso vydávají za drahé argentinské | Domov | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...e-maso-za-argentinske-rika-ministr-zemedelstvi.A190206_101320_ln_domov_ele
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    MC_KALAPU: Souhlasim , za a) to bylo zbaveno jakéhokoliv kultu b) spise opakovali dokola makejte makejte, nez proste prodate za 300 a je jedno ze sem chodi důchodci na guláš s šesti... c) nejsou to takový samožerové
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    TESSS: uplne narovinu, me tech 6 dilu vlastne prislo zabavnejsich, nez posledni dve serie zdenka a to jsem k tomu pristupoval nejdriv s velkym despektem, ze se kouknu na bizar. ale oni nakonec nebyli tak mimo, a kdyz byli, tak vlastne pomerne roztomile a dokazali si i ze sebe udelat srandu, fakt mi to nerpislo tak spatny, jak to shrnoval blesk, naopak, za me dobry osvezeni.
    jediny, co se teda silne nepovedlo je znelka, za tu by mel nekdo viset za koule v pruvanu, to je silenstvi
    TESSS
    TESSS --- ---
    Jsem dnes koukala na všech 6 dílů Ano, sefova. Není to tak hustý jakoZdenda, ale zas je to takový lidstejsi
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    No hlavne brát Pohlreicha jako morální kredit anebo Mirka Dusina je dost blahové... takze mne vubec nepřekvapuje ten Rittig.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam