• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    ALI
    ALI --- ---
    o kečupu. jinak me ten clovek hrozne bavi (a ne, neni to nejaka vymyslena postava).

    http://www.mall.tv/zmlsane-dejiny/jak-se-ocitl-kecup-v-ceske-kuchyni
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    LYNCH: autodoprava fungovala temer stejne, protoze byla napric evropou vyjmuta z omezeni. Letecka doprava byla dost problemova, napr pracovat s fedexem byla nocni mura. Ale papriky letadlama moc casto nelitaj. u nekterejch surovin to bylo/ mohlo byt zpusobeny nedostatkem pracovniku na farmach, ale proto sem byl prekvapenej, ze sem nezaregistroval dopad i u nas.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    doprava zeleniny v koronavirovem svete asi nebude uplne jednoducha
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    77WHITE: pro zajimavost, ceny v Dansku za potraviny se v prubehu krize nezmenily, nebo jen v radech procent a nepocituju to. Samozrejme sou v porovnani s cz nekolikanasobne vyssi, ale stejne podeziram takhle razantni zdrazeni jen jako urcitou vypocitavost cz dodavatelu...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    RUTHLESS: nebylo to tak tezky, i kdyz se slo obejit bez drobnyho popichnuti a proste napsat cenu napoprvy, diky;)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    77WHITE: Jsi mimo. Nežiješ tu. Květák stal 80-90 za hlavku. Teď šel dolu na 30-40. Ale opravdu stal tolik. Netozporuj to. My tu žijeme, vime to :-)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    KASUMI: jako cervenou papriku nerozporuju, ale kvetak? pravda ze na sklizen kvetaku je stale trochu brzo a tak je dovazenej buhvi odkud, ale stejne, 20-30 korun za hlavku, nebo sem uz mimo?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Tak uz to neni tak divoky. V sobotu jsem na Naplavce kupoval kvetak za 30 kc / ks, a ma asi 80 deka. Spis supermarkety se posmali v kine, ale jejich ceny me netrapej, ted v lete v nich zeleninu prakticky nenakupuju.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    coz neni zrovna dvakrat prekvapivy
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    77WHITE: tak to bude asi tim, ze tu nezijes
    tvrda realita..
    maso levnejsi jak zelenina
    nevim, jak hovezi, mozna zalezi na druhu, ale treba veprove bylo v jeden moment vyrazne levnejsi jak treba cervena paprika a ten kvetak mohl byt taky chvili drazsi..
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    CAPTAIN_TACUD: “kvetak drazsi jak kilo hoveziho masa”... uz sem nejakou dobu v CR nenakupoval, ale i tak mi to prijde trosinku pritazeny za vlasy:)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Tipněte si, co je pro kuchařskou celebritu největší luxus a co vaří rodině - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...co-je-pro-kucharskou-celebritu-nejvetsi-luxus-a-co-vari-rodine-111699
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TOOMIX: Taky nevěřím na očkováni :))))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nevěřím na druhou vlnu, řekl ke koronakrizi Zdeněk Pohlreich v Rozstřelu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...zhovor-zive-rozstrel-restaurace-a-koronakrize.A200629_093210_hobby-domov_mce
    MONCIC
    MONCIC --- ---
    Gordons ultimate budget cookery guide me hooodne pobavil :) prej rychly levny obed, 2 jehneci steaky á 800 Kcz :D za ty prachy poridim kilo horsiho wagyu :D
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Hejlík: Za posty na sociálních sítích si říkám hodně peněz - CNN Prima NEWS
    https://cnn.iprima.cz/...sitich-se-da-vydelat-dost-za-korony-byla-dulezita-adaptace-mini-hejlik-4586
    PTT
    PTT --- ---
    Ma jeste nekdo tip na overenou dobrou kucharku (svet, it, fr i cz)?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Jako mel jsem sedesatidenni, a bylo to max, co je jeste dobry. Posmak jsem si velmi, ale vic uz by asi bylo zu viel.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    RUTHLESS: Ano, ty zdrobněliny jsou napřesdržku, ale taky to ráda sleduju. Včerejší díl o hovězím byl poučný. :-) Ale na 100 dní stařenou flákotu bych asi neměla odvahu.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Nevím jestli to někdo sledujete, ale strašně mě baví gurmetlab na dvojce ve ctvtek od devíti. Ano, je to trochu populární formou, ale přijde mi to skvělý. Fakt se těším na kazdy díl. A ano, ty zdrobneliny jsou šílený.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam