• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYAno šéfe / Na Nože--- Polerich Polerich uber ales
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    KADAS: Jo to je on :-) moc dík. tak fakt nevím, odkud ho znám.
    KADAS
    KADAS --- ---
    Jiri Hilgart, strasne ho nemam rad… kuchar ani majitel restaurace to neni…
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DAWIDOS: dělá v oboru a má hranatý obličej... asi jsou tam upoutávky při reklamách

    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    DAWIDOS: foto?
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Vy určitě budete vědět – v tom souboji restaurací se často jako host objevuje chlapík s takovým hranatým obličejem, vousy… poměrně často se i vyjadřuje k jídlu.

    Myslím, že je to buď kuchař nebo majitel nějaké restaurace a já si nemůžu za boha vzpomenout, kdo to je. Poradíte?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Dneska dian ted na nove
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, tak jsem si dal jako kulisu Souboj na talíři. A vlastně to bylo docela dobrý - jako nenáročnej zábavní pořad s oblíbenými kuchaři spojenej s propagací vybraných podniků to jako podmaz při práci s tipama na výlety účel asi plní.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    TOOMIX: stepane, ty vrahu! :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    OK, takze pristi rok v cervnu opet tyden na Sumave, uz ted se tesim :-). Letos to bude v lete financne drobatek slozity, takze nic.
    FIFI
    FIFI --- ---
    KASUMI: Presne! 😄
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    TOOMIX: Druha sance se tam konecne dostat:))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Slavná Hospůdka U Štěpána z Ano, šéfe! se vrací. Jste báječní, otevřeme, hlásí | Finmag.cz
    https://finmag.penize.cz/byznys/441146-slavna-hospudka-u-stepana-z-ano-sefe%21-se-vraci-jste-bajecni-otevreme-hlasi
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    RUTHLESS: Posledně jsme v KH byli v sobotu a otevřeno měli.

    Akorát holt ten den vyhrála Ruthardka.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    DOCKINEZ: Bacha, oni mivali otevřeno pondělí-pátek 11-15 :-D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    RUTHLESS: Já to mám puštěný jako zvukovou kulisu při práci, tam to svou úlohu plní.

    Ale že bych si to pustil a normálně na to čuměl v TV, na to seru. Tolik času nemám :)

    Ale na Pašinku jsem zvědavej. Až budu mít cestu přes Kutnou Horu, tak se tam zastavím.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    DOCKINEZ: Za mě je porad stejný. A taky tam rozhoduje jen on vlastně. Nejakej systém hlasování těch hostů nebo tak… todle je fakt nuda
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    viděl jsem jen kousek jednoho a pobavilo mne, ze vyhrála restaurace kde vaří kuchař co mu odvařil a nafotil kuchařky :))
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tak co říkáte na souboj restaurací? Po 4 dílech to jde, ale trochu mne nebaví, že je předem jasný, kdo půjde do dalšího kola. Tak snad se to v tomhle punktu v dalších kolech zlepší.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Servíroval bych to i doma. Jídlo v belgické nemocnici ocenil prestižní průvodce - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemocnice-jidlo-oceneni-pruvodce-belgie.A230315_092203_zahranicni_pukk
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    V posledních letech se asi nejvýraznější osobnost české gastro scény soustředila hlavně na vydávání kuchařek, ovšem ani po byznysové stránce se nezastavuje. Do Pohlreichova portfolia nově přibude i čtvrtý podnik nazvaný Dolce by Imperial. Bude se jednat o cukrárnu, která bude stát poblíž Masarykova nádraží a nově vznikající budovy od architektonického studia Zahy Hadid. Původně měla otevřít už letos, ale jelikož výrazně stoupla cena stavebních prací, podnik otevře příští rok.


    České restaurace i zákazníci mají evropskou úroveň, říká Pohlreich - CzechCrunch
    https://cc.cz/pohlreich-chysta-novy-podnik-ceske-restaurace-i-zakaznici-uz-dospeli-na-evropskou-uroven-rika/?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam