• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKGAFA (- univerzální stahovač) & WD-40 (- univerzální povolovač)


    Nosit u sebe Gafu.
    Uctívat Gafu jako univerzální nástroj Universa.
    Nezanedbatelný módní doplněk je co?
    Mít na oltáři Gafu.
    Měnit chod věcí pomocí Gafy.
    Používá ji i Goofy?



    Klub uctívačů, používačů a šiřitelů Gafy,
    (co mají víc gafy než rozumu).

    Todle auditko má sloužit jako informativní/inspirativní - co jste kdo s gafou vyřešil, zachránil.




    "So remember, If the women don't find you handsome, they should at least find you handy."


    rozbalit záhlaví
    LEJNO
    LEJNO --- ---
    IJACZEK: gafa je živel! dobrý sluha a zlý pán :-)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    POLINA: jj, bacha na to!! přečít návod před používáním, gafa umí být i zlá!!
    POLINA
    POLINA --- ---
    E2E4: ja jí jednou chtěla připevnit stánek na festáku, který skoro uletěl, jak fučel vich, měla jsem plný ruce práce, tak jsem si kus odmotala, ze ji zubama odtrhnu ( nevědela jsem, ze to jde lehce trhnout rukou, zdála se mi pevná ) no a urvala jsem si skoro celý ret, auuuu, bolelo to, tekla krev.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    E2E4: mě naopak zrcátko dost podržela .) foto bude, jen ho musim získat .)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MONSIEURLOUP: No, to mi pripomina ponekud neprijemnou zkusenost s gafou - kdyz jsem s ni provizorne pridelaval zrcatko u auta, strhnula se i pak i s kouskama laku.. Nevim jestli to je tim ze jsem to strhaval moc neopatrne..
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    E2E4: Úplně nejlepší mi přišla Advance AT 202 Gaffa, dělá se v šesti barvách a je parádní... dobře se trhá, dobře lepí, nezůstává po ní sajrajt a je z ní nejlepší gaffa-ball, co znám. 50m většinou stojí kolem 230,- Kč. A někde ještě mívají gaffu Allcolor, ta je, pokud vím, o trochu levnější, skoro stejně dobrá a hlavně se dělá i v matným provedení, což je pro divadlo/film/fotku zásadní záležitost.

    A tak mě napadá další použití gaffy: když vám po jakékoli lepence zůstane na povrchu ten hnusnej lepivej svinec, uděláte kouli z gaffy tím lepivým ven (tzv. inverse gaffa-ball) a je to nejlepší čistící prostředek!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MIKULAS: Jen jednou se mi nepodarilo gafu pouzit - opravoval jsem benzinove topeni, a bohuzel benzin gafu rozpousti..

    BTW nevite jak gafa vs nafta popr vubec gafa vs ruzne tekutiny?

    Jaka znacka gafy je nejlepsi, jake mate zkusenosti?

    A znate "damskou gafu" ? Je to takova mensi a ne tak dobra gafa, asi 2 cm siroka, ale vyrabi se v ruznych barvach..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Book.

    Kdyz jsme byli ted v Maroku, CRITT3R vymyslel nove uslovi:
    "Mame vic gafy nez rozumu."

    Co jsem nedavno pouzil, je prakticke namotani kousku gafy na starou tuzkovou baterku.
    LUKI
    LUKI --- ---
    Dal bych si gafe...
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    Gaffou v nouzi i natřeš.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    GAF: vydrží v rozumné míře všechno, většinu z toho i opakovaně.. = )
    GAF
    GAF --- ---
    Asi se brzo přidám. Nápad je to velectěný a jeho užití bude jistě přímo všehohojné.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    Stačí ji mít jednou, měsíc ji nosíš bez užití, ale pak ti jednou zachrání kejhák .)
    GAF
    GAF --- ---
    Ona i hodně vydrží? Představuju si jí dobře jako něco, co 5x nechybí v baťohu každýho správnýho sci-fi mechanika?
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    FINITE: velice inspirativní :))

    my jsme měli s bráchou před cca 3 lety první auto - volkswagen jetta 1. gen., který bylo starší než já - rok výroby 1979, takže historickej kousek a jedním z (mnoha) jejích neduhů byla na několika místech prožraná karoserie - hlavně prahy, plechy okolo kol a víka motoru, některý kousky neopadaly jenom díky barvě, která je jakž-takž držela na čestný slovo. ovšem po zásahu allmighty GAFA™ vypadala jetta zase o něco víc k světu - minimálně zmizely ty hrozivý ostrý hrany ožranýho plechu :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    HEINZZ: .)
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    IJACZEK: tak tak, 4kč za metr koncentrovaného dobra.. = )
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    ZUZU: jedno kolečko gafy stojí v bauhausech/ baumaxech vždy okolo 199kč, kupuj TESA,

    prostě 1 metr cca 4 koruny, to mi přijde, jako dobrá cena .)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    uvítal bych tipy na nějaké maloobchody s gafou, kde bych si za nějakou co nejlevnější cenu nemusel kupovat celou krabici, alte třeba jen jednu dvě role a nestálo to milióny...
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    LEJNO: nebo zasypat táborák náklaďákem gafy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam