• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKGAFA (- univerzální stahovač) & WD-40 (- univerzální povolovač)
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    mno a timto pro dnesek koncim

    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    to me poser

    IGRACEK
    IGRACEK --- ---





    Portland artist Mona Superhero makes these images that are reminicent of 1960's/70's pop rock art entirely out of duct tape. Click here to go to her web site for more examples of Mona's fine duct tape portraiture.

    http://www.ducttapeart.com/
    GAF
    GAF --- ---
    Tímto prohlašuji, že se v rámci všeobecného blaha i svého vzdávám původního vlastnictví pásky, ke kterému jsem přišel jako sĺepý k houslím a vězte, že toto pásovité dobro můžete používat kde a kdy a na kom a při čem a jak chcete. Ovšem samozřejmě, jako vždycky doporučuju dávat pozor na třešňové šneky.

    Pásce zdar.
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KUBLAJ: Totez pisou na anglicky wikipedii, ze v Australii je to proste sediva lepici paska, a gafu tam prodavaj pod brand nazvem Power tape..
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    IGRACEK: nj!
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    IJACZEK: amici maj zakladny vsude ;]
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MAZDA: a kde to tam vzali, když je to ze základny US Army? .)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    IJACZEK: kamarád přivezl z německa.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    MAZDA: kdes to vzal?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KUBLAJ: já tu mám duct tape z americký vojenský základy a nitky má...
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Já teda nevim. Byl jsem teď v Austrálii a když jsme kupovali duct tape na cesty (bez ní bych nevyrazil ani na krok) Tak jsme dostali sice šedou pásku, řekl bych, že byla i ze stejnýho materiálu, akorát nebyla protkávaná tou textílií (resp. nitkama). I lepidlo mi přišlo, že by mohlo bejt i trošku jiný než u nás, což by mě ani tolik nepřekvapilo.
    Nicméně nepopírám, že jsme koupili třeba něco jinýho a že gafu jak jí známe my tam maj. V každym případě se to jmenovalo duct tape.
    LEJNO
    LEJNO --- ---
    MONSIEURLOUP: možná že by to chtělo celonyxáckou anketu :-D
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    LEJNO: Ten článek ve wiki je... no, jako podstatná část informací na wiki... ále, vždyť víme. Počítám, že se ale nakonec shodneme, že za gafu můžeme považovat prostě plastovo-textilní samolepicí pásku a je to. V podstatě v češtině tento pojem právě upřesňujeme, proto je právě na nás, tu a teď, abychom tento pojem uzákonili a zanesli jej do slovníků. Přičemž začněme v české wiki, samozřejmě.
    LEJNO
    LEJNO --- ---
    MONSIEURLOUP: no tak jasně čerpam z wikipédie... ale v tomhle bych jí věřil... jestliže to slovo "gaffer" znamená "týpek od filmu" a článek gaffer tape pojednává o matné duct tape...
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    LEJNO: Šmarjá, proč by ne?
    LEJNO
    LEJNO --- ---
    SUOTAM:
    MONSIEURLOUP: lingvista by asi nesouhlasil, ale budiž... :-)
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    SUOTAM: Tak tak! Všechno je to gafa...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam