• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKGAFA (- univerzální stahovač) & WD-40 (- univerzální povolovač)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    MIKOBOFS
    MIKOBOFS --- ---
    tak teda na tyhle obrázky nemám, to ani náhodou ale?...
    jel jsem do prodance kde prodávají vysoce kvalitní gafu a říkám typovi, že chci jednu černou gafu a von na to, co s tim jako budu lepit, jestli kabely na zem nebo co, tak sem mu řek, že si potřebuju slepit kožený kalhoty a na to už von nic nedodal. A já dodám, že kalhoty i bunda jsou "jako nový" VIVA LA GAFA!!!
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    repast z weird // strange // bizarre // wtf // psycho
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    E2E4
    E2E4 --- ---
    LEJNO: dobře, tak to přejmenujte na GAFA - záchrana vyhřezlých střev :)

    a taky bych se přimlouval za integraci WD-40 do tohoto fóra

    WD-40 je totiž takový dialektický protipól gafy:
    když se něco hýbe a nemělo by, použij gafu
    když se něco nehýbe a mělo by, použil WD-40
    LEJNO
    LEJNO --- ---
    E2E4: jakej OT? nebo chcete někdo založit spešl auditko "Gafa zachraňuje životy" ???
    GAF
    GAF --- ---
    Neeneee neee, já si myslim, že rozhodně nejlepší je nejtlustší obmotat gafou, připevnnit menšími pásky k tomu tenkému střevu a potom udělat z gafy povraz a ten mu přehodit kolem: Nohy, ruky (ramene), krku a trupu - dvakrát.

    Takže tak jako.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    THAIGRR: hm to zní rozumněji.

    no nic konec OT
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    E2E4: sterilně zakrýt a upevnit aby nedošlo k většímu poškození než už je (tzn netahat střeva po zemi a tak) ale rozhodně se nesnažit je cpát zpátky, to bys je s největší pravděpodobností dodělal úplně
    E2E4
    E2E4 --- ---
    THAIGRR: čoveče nám na školení první pomoci kdysi dávno na cvičení CO říkali přesně tohle - nějak provizorně narvat střeva dovnitř popř. obalit a odvézt k ošetření.. záchranka stejně jen zabezpečí životní funkce a odveze raněného do nemocnice, to je její smysl..
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    GAF: jj, neoriginální nabíječka svítí diodou tak, že bych podle toho světla našel v noci i špendlík - gafa - a jde spát .)
    JIMMI15: hehe, tak to je pak applegafer! tak to je fér .D
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    narvali mu streva zpatky dovnitr... imho blbost
    a abych taky přispěl tak gafa mi v autě drží horní brzdovku za oknem, plastovej práh od kufru a na jiném autě celej plsatovej blatník :c)
    GEGE
    GEGE --- ---
    E2E4: muzu potvrdit. kamarad dela u zachranky. prijeli k pripadu, kdy mel nekdo rozparany bricho. narvali mu streva zpatky dovnitr. vzaly haldu obvazu a podobnejch veci a pak toho cloveka obmotali gafou. kamos se zaucuje, takze ho tenhle nestandartni postup pry dost prekvapil. kolega mu rekl, ze je to v tomhle pripade idealni reseni a ze hlavni je, ze to typek prezije do nemocnice :-)
    FIKY
    FIKY --- ---
    QWWERTY: tjn, na displaye je lepci udelat dvirka s gafovym pantem a zamkem :o)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    FIKY: na to se mi osvědčila spíš izolačka, ptže když mám takle např. přelepenej display u subwooferu a občas potřebuju změnit nastavení tak to de bezproblémů sundat a nenechává to tam kusy lepidla
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    nj, vidite, ja mam vlastne ctvereckem gafy prelepene svitici jabko na svem macbooku.

    in gafa we trust!
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Co kdybychom udělali nějaké testy? Nakoupili gafu různých značek a typů, vymysleli kategorie a hodnotící měřítka - ať tohle auditko trochu oživíme :-)
    FIKY
    FIKY --- ---
    GAF: jj na tohle je super - mam zalepeny svetylka na monitorech, reprackach a vubec vselijakejch jinejch otravnejch bludickach. Prakaticky je to treba na kamere anebo diktafonu :o)
    Jinak kotouc gafy casto pouzivam jako drzak kelimku s pivkem, aby se nevylilo po stole :o)
    GAF
    GAF --- ---
    Já jsem gafou zalepil otravné blikající světélko na Flashce. Mám totiž gafu stejné barvy jako flashka a tak je to dokonce stylové.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam