• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKGAFA (- univerzální stahovač) & WD-40 (- univerzální povolovač)
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    IJACZEK: naprostá pecka, ten týpek je pro to krásně zapálenej.. = D
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    you put them all together - you get yourself duct tape .)


    http://www.youtube.com/watch?v=KhSqvycZZ0c&feature=related
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    FIKY: nenapadlo, dix!
    FIKY
    FIKY --- ---
    HEINZZ: V maxistore by je mohli mit
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    hele netušíte někdo kde pokoupit barevnou gafu? co nejvíc odstínů klidně co nejshitnější kvality za co nejmíň peněz, ale aby to porád byla gafa.. ideál žižkov a okolí..?
    GAF
    GAF --- ---
    Právě mně kamarádi gafou, kterou jsem vytáhnul z baťohou oblepili obličej a mam kosmeticky nataženou pleť do různých konců.

    KAROLINKA
    KAROLINKA --- ---
    E2E4: nevim presne, baj voko 1,5m ... jako je fakt, ze konzole i zaclony jsou celkem lehky a kdyz s nima manipuluju, tak opatrne,ale obcas sem za ne i nejak omylem zatahla a fakt drzi jako pribita.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KAROLINKA: na jak širokým okně? bych se bál že se to strhne i s omítkou..
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    E2E4: Já zkusil AT200 a AT202, tzn. klasickou látkovou matnou a lesklou, ta lesklá mi vyhovuje víc, protože ten matný povrch je náchylnější na znečištění. Obě výborně drží, skvěle se s nimi pracuje (není problém utrhnout čtvereček centimetr na centimetr), jsou velmi pevné v tahu, ale jako každá tradiční gaffa mají ten problém, že se nedají přilepit na mokrý/vlhký povrch.

    Ještě si chci na zkoušku objednat AT201, měla by být z těch látkových nejpevnější, a možná i jednu roli něčeho, co by bylo odolnější proti vlhkosti.
    GAF
    GAF --- ---
    KAROLINKA: přes rok!? Na to jeden palec nahoru nestačí!
    KAROLINKA
    KAROLINKA --- ---
    takto mi uz pres rok drzi konzole se zaclonama :)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    E2E4: :-D hele ja jsem si tam rekl o cernou gaffu a dal mi cernou gaffu :-D tusim ze tu standard
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ERIKK: ale oni jich tam mají několik - Advance AT-169 Economy, Advance AT-170 standard, AT-200 BEST matná AT-202 BEST lesklá.. ??
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    jo tuhle "original" Gaffu z prodancu muzu doporucit.. drzi jak bejk
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MAGUMI: nevis kde je u nas prodavaji? ja totiz mam jednu pasku ADVANCE /plastovou/ z finska, tejpuju s tim bowl. koule, ale az me dojde tak nevim kde ju kupovat, hlavne nevim presne co je to za typ /mel sem ju bez obalu/, mam jejich katalog ale je jich tam tolik ze sem to nerozklicoval.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Nemám zas takovou zkušenost s různýma značkama, ale myslím, že tady si vybere každý: http://www.advancetapes.com/index.htm
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Oni jsou různý nounejmy..

    Já měl nějakou německou, Schuller Kcosi, mně přišla v pohodě, ale ti co jí na akci používali říkali že moc nedržela.

    Teď mám nějakou americkou, s obrázkem nárazníku přilepenýho k autu, kterou jsem ale ještě nepoužil..

    Jo, a pak mám neurčitý pocit, že ty Pattexy mají takovou jakoby jemnější mřížku..?
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    HEINZZ: hele co si pomatuju jak jsem kupoval na LIR asi deset rolí tak to byly nounejmy a všichni byli spokojení...
    NASA
    NASA --- ---
    taky hlasimspokojenost se zn. tesa a neuspokojest s noname :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam