• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IJACZEKGAFA (- univerzální stahovač) & WD-40 (- univerzální povolovač)
    MIHANA
    MIHANA --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Opilec v letadle napadal cestující. Ti ho přilepili páskou k sedadlu - iDNES.cz
    http://cestovani.idnes.cz/opilce-v-letadle-prilepili-paskou-k-sedadlu-fkb-/kolem-sveta.aspx?c=A130105_105850_kolem-sveta_tom
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    To je "survival kit" pripravovany pro 21.12.12? :-D
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    GAF
    GAF --- ---
    POSEIDON: obmotává to dost zajímavě. Asi ví co dělá.

    A na to mrdání gafy ti můžu říct jediné: kdo si chce psat s uchem do studny urvat, vždy do lesa volá na větev, kterou řeže dál od sebe.
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    mrdat gafu, vulkanizacni paska je muj novej buh.
    SELF FUSING PIPE REPAIR TAPE - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=IRpkklLqoKI
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    ja ted opravoval ruplou trubku, omotaval sem ji pattexem, ze stran sem nasadil jeste svorky, pac to teklo. no a bylo by to opraveny, kdyby mi to nezaclo tect i v "rovnym kloubu" vedle... tam sem zkusil tu vulkanizacni a rekl bych ze je to super vec, kdybych ji dal pod pattex, tak bych mozna ani nemusel pouzit svorky... kdo vi.
    GAF
    GAF --- ---
    POSEIDON: tak to nevim. Vtip je v tom, že tady básnim o gafě a používal jsem zatim jenom právě tuhle patexku, tesu a ještě nějakou nevim co DT. Vulkanizační asi neznám vůbec. No ale ta patexka je docela dobrá. A dost vydrží a dá se z ní dělat třeba dobrá šňůrka ^^

    Je teda fakt, že po odlepení tam to lepidlo zůstává a taky mi připadne, že některý povrchy moc nebere. A co je teda vysloveně blbý, že s vodou si nerozuměla - trocha vody na lepidle a kvalita přilepení klesla tak o polovinu až na "sakra, dyť to vůbec nelepí?!" Možná je vodovzdorná až po zalepení nebo jsem měl jinou, ale Patex Power Tape to určitě byla. No, každopádně to tenkrát pak spravilo nanesení ZNAČNĚ VĚTŠÍHO množství pásky, muhehehehe.
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    co je lepsi? gafa nebo pattext power tape? a co vulkanizacni paska? neni taky good?
    GAF
    GAF --- ---
    Teda ale po tomhle malém průzkumu co jsem si dělal kvůli nástěnce už mi vůbec není jasné, jak má co vypadat.

    Myslím, že ty pásky, co jsou hutné, skoro jako textilie s lepidlem vypadající jsou gafa a ty co mají ty drobné čtverečky tvořené jednotlivými textilními vlákny jsou duct tape.

    Ale jistej jsi nejsem. Kor potom co vidím obrázek něčeho, co vypadá naprosto uměle, je u toho popisek Gaffer Tape a v závorce vedle toho duct tape :)

    Můžete to někdo potvrdit?
    GAF
    GAF --- ---
    Nástěnka obohacena o popisy gaffer tape a duct tape a srovnávací video. Pásky jako Tesa nebo 100-Mph už jsou, co se mě týče, prostě "další pásky" a je jich spousty takže asi nemá cenu je rozebírat konkrétně v záhlaví, ale třeba tady v klubu jako téma.
    FIKY
    FIKY --- ---
    imho, bylo asi i v ustavu a mozna i tadyk
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    The duct tape lie!! Investigation reveals SHOCKING truth.... - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=6wMmNm8StK4
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    E2E4 & E2E4: teď neni moc času, ale je to v plánu!
    NASA
    NASA --- ---
    a tu gorillu jste uz nekdo zkousel? asi objednam z ebay i s tema lepidlama...
    kdyz uz clovek nemuze investovat vejplatu do chlastu :-))

    Gorilla Glue UK | HOME
    http://uk.gorillaglue.com/
    E2E4
    E2E4 --- ---
    AXTHEB: Hm takže gaffer tape je zvláštní druh duct tape, a u nás se říká všem duct tape gafa a gaffer tape se blíží spíš naší kobercové lepence?
    GAF
    GAF --- ---
    AXTHEB: tak to ta černá Tesa z Hypernovy nebo třeba Kauflandu je spíš taková gafa přecejenom. Vypadá mnohem spíš jako gafa než jako duct tape a odendat se taky docela dá. Jenom po hodně dlouhé době se začne různě vpíjet, rozdělávat a kdesi cosi...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    AXTHEB: Pics?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam