• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SODOMITATOUCH-FETISH
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    TOMVYN: ne mozna ale urcite :)
    TOMVYN
    TOMVYN --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: mozna i zalezi na tom, kdo ti to dela.. ;o)))
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    SODOMITA: JJ, self-application neni nic moc.
    Nejlepsi je rict cloveku, co to nezna, aby zavrel oci a nedival se, co mate v ruce.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    No a tahle vecicka se prodava jeste s vibrujicim nastavcem. btw. na 99% to vypada to jako robert - ladyfinger s dlouhejma umelejma vlasama:)
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    CUBULA: taky zalezi jestli se stimulujes sam nebo to veme do ruky nekdo jinej (nejlip nejaka jina :) ale jasne kdyz se masirujes kazdej den tak to neni vono.. tak jednou za 2 tydny a pomalu se mi z toho az uvolnujou sverace :D
    CUBULA
    CUBULA --- ---
    SODOMITA: tak ted sem se kvalitne zasmal :D velmi dobre podano :D
    Jinak ja mam tuhle hloupost doma a postupem casu to ztraci na intenzite, ale kdyz sem si tim prvne vjel do hlavy tak mi malem uletela kuze jak mi naskocila husina :D
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: hlavně mi nešlo do hlavy jak bych se s tim jako stimuloval.. prvni dojem byl: boze proc sem dostal metlu na slehani? pak sem zjistil ze to je eroticka pomucka tak prislo na radu: a jako to si s tim mam po nem jezdit? :D
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SODOMITA: :) vzhledem k velikosti mě napadaj akorát prsíčka,kolena, ramýnka a zadek:) tušim ale žes měl namysli něco jiného:)
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    akorát teda když jsem to dostal do rukou tak jsem si to představoval na uplně jiný části těla než na hlavě :D
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    :) no úplně mazec....já se u toho fakt rozplývám:)
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: jeee přesně tohle jsem dostal od přítelky a je to masakr :) mráz po zádech hned při prvnim kontaktu :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---

    hlavová massáž:)----omfg!
    vlny orgasmů váma budou cloumat!
    HONSIK
    HONSIK --- ---
    Jo, hladit někoho, to je fakt paráda... Ale já jdu do kolen, když se mi někdo přehrabuje ve vlasech. To přestávám úplně vnímat.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    Ja teda nevim jak Vy, ale me teda rozebira dotyk na zadech. Staci 10 - 15 vterin a nevim ci jsem - ve vztahu, kdyz nekdo hladi me.
    Co je ale uplne famozni ve vztahu kdyz hladim nekoho ja - chvili se dotykat konecky prstu, krouzit, koukat, jak na to telo reaguje, pak prestat a kdyz telo po chvili odvykne doteku, v tu chvili se dotknout - kozni senzory hlasi alarm :D
    YAMAJKA
    YAMAJKA --- ---
    mě se líbí když má sodomita čerstvě ostříhaný vlasy a ja mu jezdim po hlave :D du na to :)
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    repost z gifů
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    book
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: zajimavy.. ja mel hada akorat na ruce jeste kdyz sem byl malej a tenkrat sem poradne nevedel co si o tom myslet :D
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---

    až je mi blbý to říkat, ale hadi
    když se svíjí na nahatým těle, třeba na zádech....
    uuuufff..jednoujedinkrát sem to dovolila, jelikož z hadích očí mám stach, ale bylo to neuvěřitelný....
    existujou nějaký lázně, kde se masáže provádí právě tak, že vám daj na tělo klubíčko hadů, různých užovek a bůhvíčeho a doprostřed toho klubka nalejou teplý mlíko...
    masakra prej!:)
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam