• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SODOMITATOUCH-FETISH
    SIN
    SIN --- ---
    PALEONTOLOG: člověče to sem snad ani nezažil a kdyby jo, tak by mi to nejspíš přišlo jako sen. Ale to by nic neměnilo na tom, že by to bylo bolestivé. :) Mě vlastně bohatě stačí ten absťák teď.

    CELULITIDA: Omlouvám se, už přestanu. Sice jsem chtěl ještě něco připsat (něco o snu, ve kterým se muž stane vodou, která omývá její tělo), ale šílenství si na triko nevezmu. :) A závist je špatná, tak pozor na to! :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIN: :), nejhorší při vztahu na jednu noc, to pak musí přijít detox a to bolí
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    SIN: nepis už nic nebo tu zešílím. závidim slečně která s tebou bude mít tu čest
    SIN
    SIN --- ---
    CELULITIDA: Protože svět neni dokonalej? :) Možná je potkáváš a nemaj to napsaný na čele, vypadaj stydlivě a zasněně, protože myslí na to jaký to asi je dotktnout se špičkou jazyka lalůčku tvýho ouška nebo se lehounce dotknout rty tvojí šíje? Takže je pak přehlídneš. :) ;)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---

    SIN: och och och !!!!!!! Proč já takovýho nepotkám?
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    SODOMITA: nenecham te dotknout se me ani prstickem:-P
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SIN: nj a já musim bejt zrovna jedináček.. a přítelkyně taky =)
    SIN
    SIN --- ---
    SODOMITA: Tak to máš dobrý, že je někdo na koho se můžeš těšit. :)

    Někdo mi řekl, že prý tahle "závislost" je z toho jak se nás dotýkaly maminky jako mimin. Čím víc se s vámi máma mazlila, dotýkala se vás, tím víc to potřebujete.
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SIN: je to žrádlo co taky se modlim ať už je zítřek to jí ohmatám do ztracena..
    CELULITIDA: to musí bejt hodně zajímavej člověk.. a nemyslim to nějak hanlivě
    SIN
    SIN --- ---
    Ta nesnesitelná zvědavost, až neuvěřitelná touha dotknout se její kůže, přejet jí chvějícími prsty po tváři, dotknout se jejích rtů, zkusit hebkost vlasů a pokračovat v dotýkání až do zemdlení! Možná jsem to nikdy neměl poznat, protože absťák je k nesnení. Ach jo :) ;)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    SODOMITA: ví o tom. Už jsem ale hodná. Hodnější :) ví protč to tak je, protože chodim pro ty dotyky jinam.. že je potřebuju.. a od něj to nedostávám..
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    CELULITIDA: a toleruje ti ty tvoje občasný úlety?
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    PALEONTOLOG: neni kontaktní, řiká mi to furt...
    SODOMITA: jsme spolu tři roky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SODOMITA: to je rozdíl, nebýt kontaktní a nezapíchat si..
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    PALEONTOLOG: kdyby nebyl kontaktní tak si ani nesmočí..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    nebo není kontaktní
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    CELULITIDA: tak asi tě ještě nemiluje co já vim..
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    SODOMITA: tssss a to je duvod proc se me ten muj nedotýká nebo co? :o)))
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    CELULITIDA: tohle je hooodně přísný

    CELULITIDA: nj když ty taky vlezeš do postele se všim co se hejbe..
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    trochu jsem se rozjela, přiznávám. Před chvilkou jsem vstávala a jsem tu sama..:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam