• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROBASFreebording - snowboarding na silnicích
    FINITE
    FINITE --- ---
    Zdravím,
    scháním vnitřní kolečko ke snowbordovému vázání K2 Formula/pro (pokud možno bílé ;-)

    Předek
    Zadek

    Cena dohodou -- pošta --
    TEROX
    TEROX --- ---
    CARB6N: Nebylo to nasposled :D
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    TEROX: Velice stedry. Dneska jsem uz hodil prvniho tygra a budu mit na boku moc hezkou modrinu.)
    TEROX
    TEROX --- ---
    CARB6N: Jezisek byl stedry?
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    Tak uz jsem v tom taky.
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    já nevim, mně to šlo jenom na jednu stranu zatáčet...musim se hodně učit :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Napisu po vejplate! :o)
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    Trucky jsou k tomu pochopitelně taky. Ono je to pravděpodobně jasný, takže jen pro upřesnění.
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    SHASHA_KRASTY: Jestli máš skutečně zájem, tak můžu nabídnout Desku Revolt 75, JoyRide kolečka (ty dražší zelený) a vázání je tam obyčejný, rozuměj G2 (ono asi jiný ani není). Jetý to je, ale kromě upatlanejch koleček od asfaltu a lehce pocuchaný desky zespoda a mírně zasviněnýho gripu naprosto v pohodě.
    Kdyby byl zájem, můžem o tom hodit řeč. Ještě jsem nepřemýšlel, kolik za to, ale rozhodně ne takový nehorázný peníze jako na freebordobchodu. Dále eventuelně do pošty.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    nebo tenhle obrazek.. :o)

    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---


    hele hombres, neslo by dat tenhle obrazek na home nebo do zahlavi? Klidne se do toho pustim... aneb i ja uz sporim na tohle prkynko ... tudiz davam znovu otazku ... da se to nekde koupit za min nez za tech nemyslnejch 6 litru jako na tom freebordobchod.cz ? Dik za rady.. :o)
    SNAKERIDER
    SNAKERIDER --- ---
    vrele doporucuju lokalitu v Ceskym Raji, kopec kozakov. http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=kozakov@sss=1@ssp=120380524_122531532_150199404_150073036@x=134990528@y=137753856@z=14
    nadhernej hladkej asfalt, malo aut a k tomu vsemu vyhled jako prase. o vikendu jsem to jel a nemuzu si to vynachvalit.
    PROPERBOY
    PROPERBOY --- ---
    Ted 6.9. se bude kontat FB session v Praze.. jeste neni moc infa, ale brzo to bude na tehlech strankách... http://wfd.freebording.cz , určitě doražte.. je to podpora Světovýho dne freebordingu
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    KROBAS: Tak někdy dejte vědět, zašel bych si udělat pár fotek :)
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    TEROX: obcas jezdime na hanspaulce ve vice lidech...vetsinou jednou tydne min...
    TEROX
    TEROX --- ---
    Zdravim, jsem z Podebrad, ale v tydnu sem v Praze, tak by me zajimalo jestli delate nejaky session, kdy se sejde vic lidi nekde v Praze a jdou jezdit??
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    WONDRAS: Jezdili sme v bande asi 20 lidi, celkem prdel, fotky sou na facebooku, videa budou, hodim je sem potom:)
    WONDRAS
    WONDRAS --- ---
    KROBAS: nejakej report z ty nedele?
    WONDRAS
    WONDRAS --- ---
    ADAMJ: kazda sranda neco stoji;)
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam