• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Tak skutr se nastesti da hodit i na malej vozejk a odvezt celkem snadno.. s autem je to horsi.
    MUSAK
    MUSAK --- ---
    VACA: U generali jsem pojistku zrušil z důvodu, že přestali poskytovat asistenční služby pro jednostopé vozidla, což mi explicitně nesdělili a při odsouhlasení nových podmínek mě nenapadlo, že by tam byla tak zásadní změna. Takže jsem na to přišel až se mi něco vysralo a musel jsem skutr 4km tlačit do servisu (bohu dík, že jsem byl k servisu tak blízko). V ten den jsem poslal formulář na zrušení a udělal si pojistku u Allianz, kde alespoň nějaká asistence je.
    BIO23
    BIO23 --- ---
    XMEDA: jestli máš prachy na PCX , tak neváhej
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Zlobite.. clovek si uz malem rozhodne PCX a pak tady zase nahazite cervy do hlavy jak se to krade a navnadite na tyhle mestsky priblizovadla :D
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    ZOIDBERG: Ty jo, vůbec nevím že to Honda dělala. Přijde mi to jako předchůdce Visionu :) Dík, předám tip
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Taky par stovek, ani nevim u ktere pojistovny, pojisteni pres net
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    JOSKA_CZ: Za málo peněz Hondu Lead. Ledaže by vyloženě chtěl padesátku.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: *sry za preklepy. Mobil...
    VACA
    VACA --- ---
    JOSKA_CZ: No kontaktoval jsem je prez ten web kolamadolu.cz ozvala se mi nejaka pani, poslal jsem ji kopii velkeho tp a zbytek zaridila ona. Zadna extra provoze, nic. Prisla mi zelena karta od generali, prvni rok to bylo za 600, druhej uz prislo za 500...

    Cloveku od kteryho toho skutra mam spocitala 315kc/rok. Taky praha. Ale on uz mel na koto odjeto vic let..
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    Hele, co byste doporučili kamarádovi, který chce skútra na dojíždění, ale má rozpočet 25k max? Vzhledem k tomu, že i ojetiny jsou nad touhle hranicí nemám páru a skoro bych mu nejraději doporučil, ať ještě chvilku šetří
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    VACA: a u koho to máš?
    VACA
    VACA --- ---
    KORKMAZ: @125ccm praha 500,- přez http://www.kolamadolu.cz/pojisteni/
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    XMEDA: No jsem na tom nějak podobně - bonusy z auta mi nechtěli převézt. Ale nabídli mi zhruba poloviční pojistné a je tam i nějaká srážka se zvěří a přesto mi to přišlo celkem dost, ale zdá se, že umí u hůř
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KORKMAZ: kdyz jsem se zajimal, tak mi baba u CP napocitala cca 1200.. coz mi teda prislo jako docela ranec + ty svine nezohlednuji nijak, ze mam u nich treba 18 let bezskodne pojisteny jedno auto a ted jeste druhy... :(
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Kolik tak platíte růčo na skútra 125?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Je potreba brat dusledne ridicaky.. kdyz zmizne 1/3 debilu, jen to prospeje
    BURAN
    BURAN --- ---
    No me se vcera lepilo na prdel auto (v kolone, jelo se 70 a predjizdet neslo, jinak by se prilepit nemoh zejo), tak jsem trochu povolil plyn at si da odstup no kokot jeste zacal troubit. Je tohle mozny? To jako bude doma rychlejc kdyz bude mit mezeru 5m misto 50m ?
    Borci co se zas nacpou do myho odstupu jsou taky na palici. Je hele mezera, ta je asi pro me, sup tam! Tradicne v Praze na viceproudejch.
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    XMEDA: nevyjde :-) uz jsem koukal ..
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DZANDIS: tak jako neni to tak hrozny..

    Nevyjde ta motorka z casti levneji nez cela nova? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam