• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    HAFI
    HAFI --- ---
    JAVESEU: No ja ti nevim, na maly pad je to rozlamane docela dost.

    Jinak uces jsem ladil dlouho a tento je nejvice aerodynamicky:-D
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Co si upřímně myslíte od stavu tohohle stroje (Honda PCX 125)? Údajně spadl na parkovišti když do něj drclo auto. ps: Přijde mi divný proč má tachometr v Mílích. Cena: 32k









    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HAFI: Jj, zrovna řeším dva inzeráty (nebudu je sem postovat aby mi to někdo nekoupil :P), na nové nemám. Původně jsem měl strom na 30k teď 35k ale stále se pohybuji kolem 40k. Jen ty bazarový kusy jsou takový, že 100% nevím jestli náhodou to někdo nepoložil a nekoupil na to nový plast. To asi neodchytím nikdy ale určitě jsou nějaký ukazatele, kterými pravděpodobnost špatného nákupu snížím. Jako PCXo se mi líbí víc (vypadá prostě víc jak motorka a ne skútr). ps: máš stejně kvalitní účes na bradě jako, já takže si konečně dokážu představit jak na tom budu vypadat :D
    HAFI
    HAFI --- ---
    NTR23: SHYLOCK: no asi do nich pujdu, vypadaji teple:-)

    JAVESEU: hele ja ted koupil novy PCX125 a jsem uplne nadsenej z toho jak to jede. A to jsem presedlal z motorky honda cbf600s, ktera je vykonem uplne nekde jinde

    NTR23
    NTR23 --- ---
    HAFI: Tucano Urbano je pecka. Mám od nich deku, chňapky na řídítkách, už je nesundávám ani v létě (mám šroub zakápnutý lepidlem). Na jaře a na podzim nefouká a když prší máš ruce v suchu. Pak mám několik bund od letních až po zimní. Teď budu objednávat i novou helmu. A bude to El Jet od Tucana.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Ahoj, mám zájem pořídit si skútr do Prahy. Od známých jsem pochytil, že když pořídím Hondu neudělám chybu. Proto se rozhoduju mezi Honda SH 125/Honda PCX 125. Poradili by jste mi, na co mám dát při koupi pozor a případně co se nejčastěji "vysírá" abych to při nákupu zkontroloval? Díky za každou radu :)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    Jinak jsem dneska mluvil s chlapíkem a mám zarezervovaný tohle: https://motorky.bazos.cz/inzerat/94031508/Piaggio-Medley-125.php

    Ma tady nekdo z vás Medley?
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    HAFI: ano ano, to je presne ono. Mám od nich ještě deku, kterou taky používám...jiný firmy ani moc neznám, okoukal jsem to v Italii, v Milaně..tam nikdo nepoužívá nic jinýho v zimě.
    HAFI
    HAFI --- ---
    SHYLOCK: Tucano urbano, to je ono? Ted jsme to pogooglil a maji moc pekny sortiment veci do zimy
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    HAFI: já je mám a jsem za ně strašně rád, fungujou perfektně. Od firmy Tucan.
    HAFI
    HAFI --- ---
    borci resil nekdo z vas vylozene zimni rukavice, aby se s tim dalo jezdit i v prosinci? Jinak poridil jsem novy pcxo, ten novej model s ledkama a fakt pecka, leti to 120:-)
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    DZANDIS: jak uz jsem psal, jsem v nemecku, takze s B muzu jenom na AM :-( to vis, ze bych hned koupil 125cc, kdybych mohl

    s 1300km stala 2000 euro, vypada jako nova.. coz neni vubec zly

    A co jsem se ted dozvedel, kvuli limitum na emise se uz snad 2T nebudou vyrabet, nova 2017 Primavera ma jen nejakej udusenej ctyrtakt s 3.3 HP. To si nedokazu predstavit, jak to nekoho uveze.
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    UF0UN: ja nevim ta padesatka mi prijde malo. Za kolik jsi to poridil?
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    ...tak jsem nakonec koupil Vespu 50cc 2T, jako novou za velmi slušný peníz. Červenou. Jede to obstojně, teda dokud na tom sedím sám, ale na elektromotor se to nechytá :)
    Co mě zarazilo je kolik tam je vlastně plastu. Starší Vespy jsou proti tomuhle obrněný transportér.

    No ale stejně to vidím tak, že příští jaro udělám zkoušky na A a koupím něco s normálním objemem motoru :))
    MARTYNI
    MARTYNI --- ---
    Zdravím, prodavam vrak piaggio MP3 viz foto o par prispevku níže. Motor - 250ie (25tis. Km) a vše kolem ok, respektive vše od riditek dozadu ok (krom plastu). Chtěl bych za to 12tis Kč. Když by měl někdo zájem tak pošta.
    KRAJICZECH
    KRAJICZECH --- ---
    Čau sháním plastové díly na Severu Atlantis 50. nevíte někdo o něčem
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    Zdravim, nevite o nejakem servisu, ktery umi Gilery v Praze a okoli? Obvolavam jak muzu, ale kdyz uz je nekdo dela tak ma cas za mesic. Diky za info
    MARTYNI
    MARTYNI --- ---
    DZANDIS: vlastne jo, par mega modrin, nejaky natahany klouby a jeden steh.. slusny score na takovou ranu.
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    MARTYNI: jsi celej?
    MARTYNI
    MARTYNI --- ---
    EKIM: porusil prikazanej smer jizdy a preprasil to pres plnou caru, nebyl videt a nemoh videt..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam