• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    HAFI
    HAFI --- ---
    CAPTAIN_TACUD: tak ono to nedela nic spatnyho, fakt to jede pekne. Proste pro urcitou rychlost je tam spatny pomer otacek motoru a prevodu toho variatoru, nic vic. Nevidim to jako chybu, spis jako vlastnost. To je jako jet v aute na sestku 50km/h a pak na to slapnout. Bude to zrychlovat, ale nez roztocis motor, tak to bude bida:-)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    HAFI: jo nekdy kontrastni pruzinou, nekdy vahou valecku ve variatoru, nebo sklonem variatoru.

    ale to je divny ze to dela u "novyho" stroje.
    HAFI
    HAFI --- ---
    CAPTAIN_TACUD: skutr je novy, mam nalitano 1200km. To porovnani bylo s yamahou nmax. To je ta situace kdy jedem ve vesnici cca 60km/h a pak prijde rozjezd a ten nmax je dynamictejsi, ale na maximalku ho zase predjedu. Jsem prave cetl, ze se to da poladit tim variatorem a zmenou gramaze valecku v nem.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    HAFI: mozna spatne sjety valecky variatoru
    HAFI
    HAFI --- ---
    HAFI: jinak rozhodne si od toho neslibuju, ze budu nejaky trhac asfaltu:-))) spis vyreseni toho hlucheho mista a lehke zvyseni maximalni rychlosti(lidi pisou+ 10-15km/h)
    HAFI
    HAFI --- ---
    borci zkousel nekdo davat do 125ky malossi variator nebo sportovni spojku? Ja mam to novy pcxo, ale mezi 60km/h a 80km/h je takove slepe misto, kdy to moc netahne nez se to poradne roztoci. Jinak to lita suprove.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SHYLOCK: No teda bez bryli uz nelezu ani na kolo.. dve muchy v oku stacily. Na moto v 50-60km/h bych byl bez oka. A prilbu jsem prave kvuli hmyzu a kaminkum bral pres celej xicht.. :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    EZOP: tak to ne no :-)
    EZOP
    EZOP --- ---
    KORKMAZ: jj budu mít stěhováky, tak bych jim to narval na náklaďák... autem je to nářez.. 790km do Prahy - cca 8km okreska zbytek autobahn :-D
    BURAN
    BURAN --- ---
    DZANDIS: presne, pro nekoho nemyslitelne, pro nekoho fajn vylet :-)
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    KORKMAZ: jak prevezt? U nas na venkove jezdi na skutru i “Sons of Anarchy”, kdyz to mas v krvi, neni co resit :-))


    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    EZOP: Ovšem odtud jet na skůtru 125ccm do Čech asi nebude žádnej med, takže asi spíš nechat převézt.
    EZOP
    EZOP --- ---
    Btw severní Porýní vestfálsko aktuálně 17 stupňů :-)
    EZOP
    EZOP --- ---
    KORKMAZ: Ty jo netuším. Já mám v rajchu trvalej pobyt, takže to mužů přihlásit tady, ale budu se stěhovat do ČR, takže hadam ze to jen odhlásim v rajchu, dostanu výjezdních značky na 30 dni a v ČR přihlásim.
    Pohravam si ale s myšlenkou ze se tady na to vybodnu, jen něco do léta koupím a nechám to přivézt až se budu stěhovat. Pak to bude kupní smlouva a německy papíry. Měly by to být takové dva zelený papíry, něco jako malej a velkej techničkák.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    EZOP: Jak je to s dovozem skútru z ciziny co se papírů týče?
    EZOP
    EZOP --- ---
    FLUNDR: Díky za tip.... no nakonec si říkám ze kdybych trochu přidal tak mužů mít s mnohem menším najezdem...
    Třeba tady:
    link eBay
    Mám jich v okolí víc za podobné peníze a v ČR by tovprocme byl asi celkem hrot. Navíc měl prasklej plast pod sedačkou jak se do nej někdo vloupal.
    Btw jak často se u toho mění olej?
    FLUNDR
    FLUNDR --- ---
    EZOP: Mám PCX od novoty a aktuálně 40000km. Měním jen spotřební věci. Žádné závady.. a toho týrám už 4. zimu na sněhu a v soli deno denně.. Kdyby mělo moje PCX ruce, určitě bych dostal facku..
    PLAYER
    PLAYER --- ---
    VACA: na Yamaha tour v Brne jsem jezdil na mensi variante a byl jsem z toho nehorazne vytlemenej :) Je to neskutecne obratny a zabavny.
    Cas 17:20

    Moto highlights 2018
    https://www.youtube.com/watch?v=HRpDJnKRNFI
    EZOP
    EZOP --- ---
    DZANDIS: Díky už to resim.
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    EZOP: ma
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam