• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    HAFI
    HAFI --- ---
    EKIM: jo. Kdyz ho vysunu uplne nahoru, tak muzu jezdit uplne bez hledi(mam odklapeci helmu)
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    tak to nevim ja mam nahace :o))
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Já se taky ptám ze zvědavosti jestli mi větší plexi něco přinese a jestli jsou moje úvahy správné. Jezdím s PCX 125 i mimo město kde frčím 80-90km/h. A uvažoval jsem o tom, jestli by to nebylo pohodlnější. Díky za rady. :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Bez plexi mi foukalo na hrudník. Ale to krátké plexi ten proud vzduchu docela zvedne. Teď fouká na helmu, ale i tak se dá v létě jezdit se zvednutý štítem. Ale Nejezdim teda víc jak 70.
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    nevim zas vetsi plocha no to je fuk :o)
    ja se neptam kvuli plexi ja se ptam ze zvedavosti kolik jezdi foza 300 :o)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    MRTVEJ: Předpokládám že plexi z hlediska aerodynamiky je lepší než trup a ramena, ne?
    EKIM
    EKIM --- ---
    HAFI: je tak vysoky ze bys mohl jet bez prilby?
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    kolik to jezdi ? :o)
    HAFI
    HAFI --- ---
    EKIM: ja mam novou forzu 300 s vyssim plexi a uplne v pohode
    EKIM
    EKIM --- ---
    S tou výškou plexi není dobrý přehánět, sice ne fouká a neprší, ale pěkné to haze, přední tlumiče pretizeny, ale třeba mám Stárek stroj, vlastně by mě zajímalo estli je to u novejch, nak poreseny.
    KCE
    KCE --- ---
    DAN_F: vzhledem k tomu ze rychlost to ukazuje, tak 'kabelem' (zde je doufam rec o nahonu tachometru) to nebude. v tachometru je pak prevod jednak na ukazatel rychlosti a druhak na pocitadlo kilometru, a tam bych hledal problem, vetsinou jsou ty zoubky na hridelce z plastu a casem se ozvykaji, spis nez casem to je prave prehnanou rychlosti a silou pretaceni (vrtacka).
    ale..
    HARVIE: pokud majitel menil palubku, muze to byt jen spatnym sesazenim, nebo ztracenou/chybejici soucastkou (prave onou hridelkou s plastovymi zoubky). nebo tam dal palubku z nakyho stroje kde to nekdo pretacel vrtackou a zoubky tak oholil...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    DAN_F: ale jaktoze to ukazuje rychlost? to jde nejak extra?
    KCE: predchozi majitel menil palubku, tak to asi nejak blbe udelal, protoze se to zastavilo zhruba na 7000. coz mimo jiny u tak stary plecky znamena, ze by to chtelo spis pridat nez ubrat :-D
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    KCE, HARVIE: Haha :) To se bohužel u Puaggia docela děje. Často to bývá kabelem (poškozený, nebo povytažený).
    KCE
    KCE --- ---
    HARVIE: voholeny ty plastovy zoubky na prevodu v tachometru. asi jsi ty kilometry stacel moc rychle, priste uber na vrtacce rychlost ;))
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    tusite nekdo pls cim muze byt, ze piaggio (2006) ukazuje rychlost, ale nepocita ujety kilometry?
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Budu muset vyzkoumat, mám tam původní montážní sadu vč. plotny a chtěl bych vyměnit jen kufr + zachovat zámek, takže asi budu muset pořídit totožný (originál Honda). Nebo je to s něčím kompatibilní?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    JAVESEU:

    GIVI kufr Vision 34l čiré odrazky | Motoshop AUTO JAROV
    https://motoshop.autojarov.cz/eshop/detail/givi-kufr-vision-34l-cire-odrazky-ide340nt.html

    k tomu jeste nosic za asi 710 kc.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SAMOUT: Poděl se o typ kufru, budu to taky muset řešit ten můj už se rozpadá. Štít/plexi mám to nízké tmavé po Praze v pohodě, na výlety mimo prahu by mi nevadilo vyšší.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SAMOUT: Tak hura. Nejakej tip na plexi? Kufr uz mam.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SAMOUT: tvl, to je servis. Držím palec ať to brzy dopadne, doprava houstne a MHD začíná být plný :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam