• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SAMOUT: Ne nadarmo se jim říká "MĚSTAPO". ;)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HABRENKA: Nevim kde je "u vas", ale asi to neni v Praze. S tema naplavama mas pravdu, problem je, ze nikdo jinej tu empika nedela.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SAMOUT: ale jsou... u nás jich zas tak málo není, horší jsou naplavy, co to tu neznaj a honej body...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HABRENKA: "Rozumnej mestak" je slusnej oxymoron. Nic takovyho neexistuje, opravdu ne. Ani v pohadkach.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MRTVEJ: pritom kazdej rozumnej mestak ti rekne, ze on sam v zivote na modry neparkoval, ze je to kokotina... achjo. vysiraci :-/
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    MRTVEJ: I já dostal minulý týden v Opatovický na Národce za stání na chodníku od heroes 300..
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MRTVEJ: Tak zrovna v cizinskyho teritoriu se nedivim vubec nicemu.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SHYLOCK: je na strakonicky jeden a v holesovickach druhej, o dalsich nevim, ale uz delsi dobu jsem se nezajimala (a z blanky mi zatim taky nic neprislo :D )
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    HABRENKA: tohle by mě zajímalo:) slyšel jsem, že takový radary jsou v Blance, ale o jiných v Praze nevím. Co ty?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    VACA: jo, na nákupy je to dobré, dost se tam vejde. ^_^

    já ještě chtěl vyloženě nákladní "scooter" (trojkolka, 50 cc) taky od Hondy, ale nedávno jsme se přestěhovali blíž k centru, tak možná někdy později..
    VACA
    VACA --- ---
    8BB76E1: Roztomilej skutrik. Ten kosik vepredu me fakt bavi:)

    V tomhle ohledu mi prijdou zabavny treba ty nemecky ex-postacky skutry. (Kamos si privezl pred nakym rokem a hrozne si pochvaluje jak je to prakticky. Takovej nakladni skutr s nosicem v predu i vzadu) ale tohle musim rict ma vetsi styl ;)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    ZOIDBERG: https://dvako.com.ua/skutery/bu/honda/honda-dio-cesta

    (dokonce přesně v téhle barvě.. ^_^)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    8BB76E1: Co máš přesně za skůtr?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    ZOIDBERG: jj.. už mám objednané přesně ty stejné 11 gramů..
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Tak ty už jsou na výměnu, o tom žádná. Ale váhu bych dal stejnou, plus mínus chlup. Lehčí válečky znamenají lepší akceleraci a nižší maximálku, těžší naopak… Ale jestli chceš jen jezdit, tak se na laboraci vybodni
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    MRTVEJ: mám objednáno, tak snad příští víkend je tam dám..
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    nj tak to budou asi ty valecky tak dej novy a uvidime :o)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: a vím že víc je schopný dát. nedávno jsem zkoušel držet delší dobu tu aktuální maximálku (48) a najednou to pak zrychlilo hodně přes 50.. tak hádám, že se to nějak převalilo přes ty plošky..
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    MRTVEJ: nebojuju zas až tak moc.. oficiální maximálka je 60. aktuálně dá těch 48, a i když většinou víc nepotřebuju, občas se těch pár kilometrů navíc hodí..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam