• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKIMSkútr
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    THE_MIRACLE: co je to vubec za model? na webu najdes manual ne...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    THE_MIRACLE: navrhujes zapojit jedno vlakno u jedny zarovky a druhy vlakno u druhy? to zni jako ze ti tam budou viset nezapojeny draty... asi by je tam nedavali kdyby nemely bejt zapojeny ne?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    HARVIE: To by mě nenapadlo :-). Asi jsme se úplně nepochopili. Já jsem na některých skůtrech viděl, že standardně na potkávačky svítí jen jedno světlo a při přepnutí na dálkové zase svítí jen to druhé. Není to tedy tak jako u auta, kde se využívá to druhé vlákno. Navíc to dálkové světlo je asi jen nastaveno aby bylo míň klopené.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    THE_MIRACLE: tak kdyz zapnes na riditkach dalkovky, tak maj svitit jen dalkovky. jinak maj svitit jen potkavacky :-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Pořídil jsem si čínské dvoutaktní žihadlo a měl bych dotaz na zapojení hlavních světel. Má to dvě H7 žárovky. Obě jsou připojeny třemi vodiči, ale nevím, jak to má správně fungovat. Zda mají svítit obě žárovky jako klopené a obě jako dálkové a nebo je jedno světlo na klopené a druhé na dálkové. Nemáte někdo tušení? Ty kabely jsou tam volně, takže jdou prohazovat. Není tam patice. Díky.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Jenom je teda dobry kdyz je ten skutr ve stavu ze na jare nastartuje, asi by bylo trochu divny ho tam rozebirat :-D Chce to jednou za mesic trochu project...
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    HARVIE: u nas pod obchodakem je takovejch motorek asi 10, a neni problem
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    BTW nemam svoji garaz, ale zjistuju, ze se da pres zimu docela squatovat v garazich kancelarskejch budov a na podobnejch mistech. Je potreba najit nejakou kde se da na skutru object zavora a vrata zaviraj jen na noc. Jsou tam casto nejaky rohy nebo vyklenky kde to nikomu nevadi, protoze auto by se tam stejne neveslo. Pokud si nejsem jistej, tak dam na zrcatko samolepku s telefonnim kontaktem. Kdyby mel nekdo divny dotazy, tak se vymluvim, ze mi to nabidnul kamos co tam pracuje. Vratny stejne nemaj prehled kdo tam pracuje a kdo ne, kdyz je to kancelarskej komplex kde je hromada firem...

    V garazi pod obchodakem jsem tohle jeste nezkousel, ale mozna by to taky slo.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SAMOUT: coz je mimochodem duvod proc neni potreba se ptat na nyxu, rekne ti to pojistovna a nemusis resit... myslim, ze pripadne i nabidnou nahradni vozidlo zdarma.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Jinak provozovny, ktery jsou pro pojistovnu koser, by mely byt na jejich strankach. Tu opravu bohuzel nemuze provest libovolnej servis, ale jen takovej, kterej ma s danou pojistovnou smlouvu.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    JIMMYJAMES
    JIMMYJAMES --- ---
    Nějaký tip na dobrý autorizovaný servis Yamaha v Praze nebo blízkém okolí? Oprava na účet pojišťovny viníka.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    MANMOLO2000: a jinak místní nick NYEMI má vysloveně motopřezouvárnu. V Dobřichovicích u Prahy.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    MANMOLO2000: Není to P6, ale P5, tam to dělají na 100%. https://www.abmoto.cz/servis-motocyklu/
    KCE
    KCE --- ---
    MANMOLO2000: ja ted prezouval 10" normalne montpakou a za 10 min hotovo.. 12" pujde jeste snaz..
    MANMOLO2000
    MANMOLO2000 --- ---
    Ahoj, poradíte kde vymění duši na 12palcovem kole,už asi 8pneu/autoservis termíny až konec května další vůbec neprovádějí, ideálně Praha 6.
    díky dík...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Akční honička z Šumperku. Opilý muž na skútru zapadl v trávě
    Akční honička z Šumperku. Opilý muž na skútru zapadl v trávě - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/clanek/akcni-honicka-z-sumperku-opily-muz-na-skutru-zapadl-v-trave-40389079
    NTR23
    NTR23 --- ---
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KCE: 60 je úplně super. Krásná věc!
    KCE
    KCE --- ---
    TOMBRIDER: puvodne to je omezeny na 40km/h kvuli legislative, po vycisteni vseho, serizeni a odstraneni omezovace ve variatoru to ted dava cca 60km/h, uvidime jestli to jeste potunim, remen je dost sjetej tak to by taky jeste dalo aspon 5km/h navic. hlavni je ze to ma poradnej vodpich a silu na rozjezdu:) ono nakonec 120mm bubnovy brzdy, rozmekly odpruzeni a kroutivej ram, na tom ani vic nez 60 jet nechces :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam