• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINATUNNELS.CZ , PLUGY.CZ
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    xanissx@seznam.cz prodava

    silikon tunel černý-16mm a 24mm, cena dohodou
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    baldie@email.cz prodava

    fosforový plugy na gumičky 16 mm
    tunely z ch.o. na gumičku 16 mm
    mini roztahováčky 1-4 mm
    cena domluvou
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    123karolka@seznam.cz prodava

    tunel z černého titanu 8mm. Původní cena 400,- , ted za 150,- Dále tunel 8mm modrý - takovej ten silikonovej. A pár plugů 8mm. Cena dohodou.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    melmen18@seznam.cz prodava

    pánské kruhy z chirurgické oceli se vzorem 1.2mm a roztahovák (bodec) 5mm + tunely saw 5mm + podkovy 5mm
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    dzefik@seznam.cz

    prodava 2ks tunelu Wildcat ch. ocel 10mm, laserem vyřezávanou hvězdou.(PC 1100KČ) cena za oba 500kč. Foto mailem.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    anccca.anccca@seznam.cz

    shani falesny roztahovaky, nejlépe barvy: křiklavě růžová, zelená, modrá, fialová, černá..
    TYDLIDAM
    TYDLIDAM --- ---
    cuscus nabizim roztahovákya plugy všech velikosti a barev z fima mel by nekdo zajem?(sory za tu fotku je drobet presvicena)

    P1040592.JPG (1138510 B)
    SQARE
    SQARE --- ---
    díky vám.. udělám si ho nejspíš z toho višňového dřeva. I když taková rohovina.. No bude to zajímavý, ale až to bude, tak se s váma samo podělím :-)
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    nebo zajimavy roztahovaky jsou z musli .))) jen nejsem schopna si je porad poridit .)))
    JAMMA
    JAMMA --- ---
    MONOEGO: ja si kdysi udelal tunely ze skorice:D
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    zkus kontaktovat id barbarducha
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    SQARE: jj, vybrousi ti to nekdo z kosti nebo ze dreva, ale asi to bude docela mastneee
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    SQARE: kdysi když jsem začal roztahovat a samo neměl žádné pořádné šperky tak jsem prostě sehnal kus višnového dřeva a piloval a piloval..je to pruda ale dodněška mám ten kel doma a jsem na něj hrdý že jsem si ho vyrobil sám:) takže pilník, šmirgl, dřevo a jedem....:)
    SQARE
    SQARE --- ---
    Zdravím, chtěl jsem si nechat udělat z fima takovej roztahovák do tvaru "vrtu" a že by mi to procházelo dvěma dirkama. Ale co jsem četl na tunnels.cz o fimu tak sem si to rozmyslel :-) Nevíte náhodou, jestli se dá sehnat takový roztahovák z jinýho materiálu nebo jestli se to nedá z něčeho vyrobit. Možná třeba vybrousit z kosti. Nenapadá vás něco?
    ZUZZA
    ZUZZA --- ---
    stále k mání : 2 akrylátový černý roztahováky na 16mm i s gumkama z wildcatu, pův. cena 200 za jeden, teď 300 za oba. jeden akrylátovej černej plug 14mm s gumkama, za 80,- nebo nabídněte.. praha, pošlu poštou po předchozí platbě na účet. vzkazy, díky
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    nema nekdo zajem o 41mm tunely?
    nebo 33mm tunely s listy
    tak 600 až 700 za pár. dle dohody

    oboje nenošené, nevyzvednutá objednávka
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    12mm, 2 tygri sroubovaci plugy=200kc, a jeden leopardi plug=120,-
    KULATA_KRYCHLE
    KULATA_KRYCHLE --- ---
    čau lidi, shánim kostěný plugy nebo tunely velikost 30 - 32 mm. Na netu jsem nenašla nic co by dováželi do ČR
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    lukas.skorvanek@gmail.com prodava, ev. vymeni
    2 kusy 8mm, srobovacie, chirurgicka ocel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam